Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, stan69 napisał:

No ale przy tej kwocie abo. nie ma tego kanału, zreszta On sam nie wie.Gdyby napisał że płaci 50-60 zł, to coś wyjaśnia. Pozdrowienia @Nowy 123

Kanałów Cinemax nie mam.

Mogę oglądać np: Eurosport 1 HD, TVP Sport HD Polsat Sport HD, Polsat Film HD, CBS Action.

A jak sprawdzić fizycznie, czy mam włączone pakiety Film i Sport?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, czyniu napisał:

A jak sprawdzić fizycznie, czy mam włączone pakiety Film i Sport?

 

Sprawdzisz to w prosty sposób, wystarczy zobaczyć czy masz aktywne kanały np.: FilmBox Premium, Romance TV.

Jeżeli one działają, to znaczy, że masz włączony pakiet FILM HD, który Ciebie interesuje najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną sytuację co kolega. Umowę przywiózł mi kurier wraz z dekoderem i tam nke ma nic o kanałach gwarantowanych jedynie pakiety jakie posiadam Film Hd jest. A jeśli dostałem na maila to skasowałem. Dowiedzieć się o kanały gwarantowane nie jest tak łatwo gdyż dzwoniąc na infolinię konsultant nie za bardzo rozumiał słowo gwarantowany kanał, a poza tym bredzić zaczął od rzeczy. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślij przez ICOK prośbę o przysłanie kopii Twojej umowy abonenckiej oraz wykaz kanałów gwarantowanych w poszczególnych pakietach, które posiadasz, na dzień podpisania umowy. Ja tak zrobiłem tydzień temu  ( też umowę zgubiłem) i przed wczoraj otrzymałem pełną odpowiedź na moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ronnie84 napisał:

Umowę przywiózł mi kurier wraz z dekoderem i tam nke ma nic o kanałach gwarantowanych jedynie pakiety jakie posiadam

Integralną częścią umowy jest regulamin usług u mnie to jest w Warunki Oferty – „Telewizja Satelitarna dla Stałych Abonentów”
z dnia 26.08.2019 roku
i w  § 9 Postanowienia Końcowe tam znajduje się skład pakietów i ich zawartość(gwarantowana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sebap napisał:

dostałem tylko 3 kartki.

Trzy :?::shock:

Specjalnie dla ciebie poszperałem w papierach i znalazłem poprzedni aneks do umowy i koperta tych kartek zawiera 13❗

Ps.

Dodam że ostatni aneks(z września) jaki otrzymałem na malia to... 45 stron w wersji PDF                             

Edytowane przez OlafS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak wyszło, że tacie minął termin wypowiedzenia i zakończyła się umowa. 
Telewizja zniknęła ? a jednak chce. 
Pytanie - czy da radę wrócić jako osoba przedłużająca umowę?
Nie oddaliśmy jeszcze dekoderow (mieliśmy multiroom), a jeśli to coś zmienia - mamy tez internet i druga umowę na telewizję (oficjalnie na te same dane, ale jest użytkowana w innej lokalizacji). 
Podpowie ktoś? 
Z góry dziękuję. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yokoono ,po zakończeniu umowy ,jeżeli jej nie wypowiesz ,umowa przechodzi na czas nieokreślony ,w tej samej cenie, jeżeli ostatnia była 2 letnia. Wszystkie kanały powinny działać.

@sebap tych kartek w regulaminie jest faktycznie więcej niż 3. Widocznie pracownikowi nie chciało się drukować całości według mnie.

Tak wygląda tabela ze składem pakietów.

https://zapodaj.net/ca8e3c1fcd93f.jpg.html

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...