Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, wuzel napisał:

Z ceny nie . Natomiast masz anulowane  ostatnie miesiące umowy. Miałeś 24 miesięczną umowę ,po wysłaniu wypowiedzenia negocjuj 12 miesięczną i po 6 miesiącach możesz negocjować kolejną 15 miesięczną. Po 9 miesiącach negocjujesz znowu i.t.d.

A przy tych umowach na 12 lub 15 miesięcy są darmowe miesiące jakieś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Czy ktoś z was wie na jakie kanały "w gratisie" mogę liczyć gdy aneksowałem umowę na 29 m-cy, z tym że 0-9 m-ca za 20 zł, a później zależy co wybiorę czy familiny hd czy familiny max hd odpowiednio za 40 lub 50 zł, do tego dostałem dekoder dodatkowy z usługą multiroom za 10 zł. Chodzi mi o to czy;

1. CP może oprócz kanałów z tych pakietów dołożyć na jakiś czas nowe np. cinemax, hbo czy eleven ?

2. jeżeli by je "dołożyli" ile może trwać ich dostępność?

3. czy dostępność będzie na obu dekoderach głównym i dodatkowym?

4. jak to jest z dostępem bezpłatnym do usługi "katalogi" na urządzenia mobilne np. telefon, czy dobrze myślę że trzeba zainstalować ze sklepu play aplikację polsat go? i dopiero wtedy korzystać z katalogu? bo gdzieś czytałem że korzystanie z polsat go jest płatne dodatkowo 10 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzinny HD + paczka Cinemax HD umowa 24/6. Anulowali 6 miesięcy starej umowy i przy przedłużeniu standardowo 6 miesięcy gratis Familijny HD za 0 zł.

Do tego dostalem 1 miesiąc ( w sumie 2 miesiące wyjdzie ) paczka HBO - PSP i Eleven.

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marek25 1. Może ale takie rzeczy negocjuje się podczas podpisywania umowy a nie po. Natomiast Ty w swojej ofercie zapewne masz tylko w promocji Pakiet Familijny Max HD i to są te dodatkowe kanały. 

2. Zależy od oferty oraz kanałów. 

3. Tak na dwóch dekoderach. 

4. Katalogi Online to nie aplikacja OTG, która daje Ci możliwość oglądania na urządzeniach mobilnych tylko po prostu możesz podłączyć dekoder do internetu i oglądać wybrane programy, które są tam umieszczone. Jeśli masz też OTG trzeba pobrać aplikacje CP GO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to mówią wiem że nic nie wiem, aneksowałem umowę na multiroom przy okazji otrzymałem w umowie opcję familiny max hd z możliwością zrezygnowania z niego przed upływem 9 m-cy i wtedy zostanaje tylko przy familiny hd.

 

Chodziło mi o to czy CP ma jakieś teraz "otwarte okno" gdzie przez jakiś czas mogą być dostępne gratis kanały hbo, cinemax czy eleven sport?

 

22 minuty temu, Nowy 123 napisał:

@marek25 1. Może ale takie rzeczy negocjuje się podczas podpisywania umowy a nie po. Natomiast Ty w swojej ofercie zapewne masz tylko w promocji Pakiet Familijny Max HD i to są te dodatkowe kanały. 

2. Zależy od oferty oraz kanałów. 

3. Tak na dwóch dekoderach. 

4. Katalogi Online to nie aplikacja OTG, która daje Ci możliwość oglądania na urządzeniach mobilnych tylko po prostu możesz podłączyć dekoder do internetu i oglądać wybrane programy, które są tam umieszczone. Jeśli masz też OTG trzeba pobrać aplikacje CP GO. 

czy dobrze zrozumiałem że katalogi są darmowe ale korzystanie z opcji OTG jest już płatne? w umowie jak dobrze czytam kosztuje to 10 zł,  w OTG można oglądać zarówno materiały darmowe jak również te płatne, z tym że bez względu co będę oglądał czy darmowe czy dodatkowo płatne i tak płacę te 10 zł za samą możliwość korzystania z OTG?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może uproszcze, OTG to usługa oglądania kanałów TV (live) w aplikacji CP GO.

 

Z CP GO może korzystać każdy abonent CP, z tym że dostęp będzie zależny.

 

Każdy ma dostęp do pozycji darmowych zaś do płatnych Ci co wykupią dostęp.

Edytowane przez g0nz0s
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybacz że tak dopytuje, pewnie dla was to śmieszne że jestem taki tępy. Ale ściągnięcie aplikacji OTG na telefon ( na trzy urządzenia) jest darmowe? i oglądanie bezpłatnych treści jest możliwe , płaci się tylko za treści płatne czy zamawiane? to w takim razie za co jest opłata 10 zł za opcję OTG, bo nie wierzę że za "dychę" można oglądać wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marek25 napisał:

wybacz że tak dopytuje, pewnie dla was to śmieszne że jestem taki tępy. Ale ściągnięcie aplikacji OTG na telefon ( na trzy urządzenia) jest darmowe? i oglądanie bezpłatnych treści jest możliwe , płaci się tylko za treści płatne czy zamawiane? to w takim razie za co jest opłata 10 zł za opcję OTG, bo nie wierzę że za "dychę" można oglądać wszystko?

Witam,
zgodnie z tym co napisał użytkownik @g0nz0s usługa On The Go pozwala na korzystanie z kanałów Live, które możesz oglądać na dekoderze na urządzeniach mobilnych typu smartfon lub tablet. Jej cena jest uzależniona od otrzymanych warunków umowy. Jeśli nie posiadasz włączonego On The Go, to nie będziesz miał możliwości zalogowania i z aplikacji CP GO będziesz mógł korzystać jedynie na dekoderze. Do konta mogą być przypisane maksymalnie 3 sprzęty mobilne, przy czym dana przeglądarka internetowa jest uważana za oddzielne urządzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2019 o 09:30, wuzel napisał:

@forresty ,przejrzyj ostatnie kilkanaście podstron tego tematu. Praktycznie na każdej stronie jest o tym. Można powiedzieć ,że ludzie zamiast zadawać pytania mogli by poczytać i wiedzieli by co można otrzymać w danej cenie. Kiedyś umowę na 15/5 a teraz 15/3 można bez problemu dostać. Wystarczy wysłać wypowiedzenie. Z umową na 12 miesięcy się zgodzę ,zależy na jakiego konsultanta się trafi i czasami trzeba trochę dłużej pomarudzić. Podstawa to wypowiedzenie umowy.

 

 

Sprawa załatwiona. Poszło za 3 razem gdy dostałem 24mc/20zł i 3 mc gratis. Sam się zdziwiłem ze takie oferty dają. To dość atrakcyjna oferta dla ludzi którzy są wrażliwi na cene (emeryci itp). Kiedyś tego nie było. Może ktoś wie co się stało że dają takie umowy? Konkurencji nowej nie mają przecież. Moze internet trochę im wysysa klientelę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...