Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, czerstwy napisał:

Już za 15 zł??Dopiero twierdziłeś że max 12 zł?Proponuje naziemną jak to za duży wydatek.

 

Podniosłem na 15, kiedy zauważyłem że na propozycję 12 zjeżyłeś się jak kot na widok jeża.

?

 

I nie wciskaj mi bajek, że kombinacje z wypowiadaniem umów 6 miesięcy prze terminem, telefonami do DUK i żebraniem o gratisy - uprawia tylko ułamek procenta abonentów, bo ten wątek na Forum liczy już ponad 650 stron, i ma ponad 2 miliony wyswietleń

???

 

 

Edytowane przez Max Taadjen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zobacz geniszu ile osób tu się udziela?A jaka jest  baza abonencka CP.W konkurencji zobacz ile jest bardziej świadomych i ile wątek ma stron i jak baza abonencka.Większość w CP to nawet nie dostaje gratisów bo nie wypowiada wcale umów. I tym sobie rekompensują to rozdawnictwo bo baza abonencka musi się zgadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.09.2019 o 10:22, Max2 napisał:

Jeśli miałeś 12/3 to dostaniesz 15/3...24/3 za 20zł możesz brać w każdej chwili,do tego masz on the go za free.Jeśli chcesz więcej kanałów to fam max hd za 30zł w umowie 24/3.

 

 

Coś tu nie tak jest. Za 20zł to jest jakiś pakiet z bieda-programami gdzie nie ma eurosportu nawet a połowę to mogę sobie naziemna ściągnąć. Ja mam Familijny z Eurosportem, newsami Polsatu i TVN. W tym za 20zł  to nawet tego nie ma. napisałem do nich a oni mi odpisali żebym sobie wybierał z tego co jest na stronie cyfrowypolsat.pl :-). Naprawdę można stary Familijny dostać za 20zł/mc przy złożeniu wypowiedzenia? Musze też powiedzieć ze jest coraz trudniej dostać coś gratisowego w umowie. Kiedyś bez problemu sami proponowali  12/3 potem trudno dostać było i 15/3 a teraz dzwonią i dają 15/1 a to przecież śmieszna oferta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, forresty napisał:

 

 

 : Naprawdę można stary Familijny dostać za 20zł/mc przy złożeniu wypowiedzenia? Musze też powiedzieć ze jest coraz trudniej dostać coś gratisowego w umowie. Kiedyś bez problemu sami proponowali  12/3 potem trudno dostać było i 15/3 a teraz dzwonią i dają 15/1 a to przecież śmieszna oferta. 

 

Niewiem,może dla Ciebie coraz trudniej,ja już od bardzo dawna,się tak z nimi bawię i nigdy nie było problemu.Za 20 zł jest familijny hd,ale polecam jak już coś,to brać max hd za 30zł.Dycha wiecej,a masz te kanały z familijnego gwarantowane,do tego dochodzi kilkanaście innych kanałów.

Edytowane przez Max2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@forresty ,przejrzyj ostatnie kilkanaście podstron tego tematu. Praktycznie na każdej stronie jest o tym. Można powiedzieć ,że ludzie zamiast zadawać pytania mogli by poczytać i wiedzieli by co można otrzymać w danej cenie. Kiedyś umowę na 15/5 a teraz 15/3 można bez problemu dostać. Wystarczy wysłać wypowiedzenie. Z umową na 12 miesięcy się zgodzę ,zależy na jakiego konsultanta się trafi i czasami trzeba trochę dłużej pomarudzić. Podstawa to wypowiedzenie umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przeczytalem ostanie 70 stron i jest wiele roznych opini. Obecnie konczy mi umowa, posiadam pakiet 162 kanaly(tj.HBO+GO, CinemaxHD, Eleven,itp). Umowe mialem na 24 miesiace w tym 6 miesiecy za 0zl a pozostale placeilem 100zl. Chialbym zmienic na pakiet 161kanalow w tym Polsat Sport Premium bez kanalow HBO. Na start dla nowych klientow kosztuje on 80zl i 3 miesiace gratis. Jaka znizke moge ugrac? Z gory dziekiuje za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@forresty to może złóż najpierw wypowiedzenie a gwarantuje Ci że dostaniesz to samo co masz w opcji 24/3 za 20 zł . Bez wypowiedzenia to możesz sobie dzwonić cały dzień i otrzymasz za 20 zł co najwyzej pakiet Rodzinny HD w którym nie ma połowy kanałów.

@jacob10 nie musiałeś czytać tylu stron bo kilka dni temu o tym było. :) A odnośnie tego pakietu jest tylko jedna opcja :Familijny Max, Film, Sport, Cinemax, Eleven, PSP i OTG za 80 zł w umowie 24/6.

Edytowane przez Nowy 123
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Nowy 123 napisał:

@forresty to może złóż najpierw wypowiedzenie a gwarantuje Ci że dostaniesz to samo co masz w opcji 24/3 za 20 zł . Bez wypowiedzenia to możesz sobie dzwonić cały dzień i otrzymasz za 20 zł co najwyzej pakiet Rodzinny HD w którym nie ma połowy kanałów.

Oczywiście że wypowiedzenie jest złożone. I na razie proponowali mi 15/1 i 24/3 w tej samej cenie dlatego zdziwiłem się że za 20 zł można mieć ten pakiet (przy czym uściślam ze nie chodzi i o ten co wisi za 20zł na stronie Polsatu do wzięcia przez nowych tylko o ten co mam od kilku lat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, forresty napisał:

Oczywiście że wypowiedzenie jest złożone. I na razie proponowali mi 15/1 i 24/3 w tej samej cenie dlatego zdziwiłem się że za 20 zł można mieć ten pakiet (przy czym uściślam ze nie chodzi i o ten co wisi za 20zł na stronie Polsatu do wzięcia przez nowych tylko o ten co mam od kilku lat)

Trafiłeś na twardego konsultanta ,z którym trzeba mocno negocjować. Piszę serio ,nie w formie żartu. Mi taki kiedyś na wstępie proponował umowę na 29 miesięcy ,po wysłaniu wypowiedzenia. O umowie 12 miesięcznej nie słyszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie śmiać się chce co z niektórych tygrysów,co piszą że złoży wypowiedzenie i pójdzie do konkurencji,albo że mu cena nie odpowieada bo drogo,ale przy podpisywaniu umowy to pasiło,jaki ja byłem dumny w tej chwili jak wychodziłem z salonu,a teraz żal do operatorabo mu kanały nie pasuję.Proszę droga wolna pokaż na co cię stać jeden z drugim,a tak naprawdę to skończycie na tym co wam zaoferują bo bez tv nie wytrzymam,czytajcie umowy zawarte dwa lata temu to się dowiecie że po przejściu na czas nieokreślony cena waszych pakietów pozostaje bez zmian,ja tak mam ful pakiet z elevenami,hbo i hbo go,polsat premium i dwa multiroomy oraz evo box z nagrywarką i płacę 59.90,można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Obecnie posiadam umowę:Oferta Premium (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD, Pakiet Cinemax HD), Pakiet HBO GO, Opcja On The Go + multiroom za 94.99.Do końca umowy zostały 4 miesiące czyli 3.Co mogę dostać teraz?Umowa wypowiedziana przez icok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nowy 123 napisał:

Tygrysie trochę się rozpedziles z tym pakietem bo dwa lata temu nie było jeszcze Polsatu Sport Premium. ? I w umowach sprzed dwóch lat zapisu i zwiększeniu ceny nie było ale w obecnych już taki zapis widnieje. 

Pytanie czy operator będzie się do tego zapisu stosował.Kiedyś też taki zapis był ale martwy a cena za taki premium to chyba na czas nieokreślony był ponad 190zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy nawet jeśli będzie to w umowie masz zapis jaka kwota będzie po okresie podstawowym i to nie jest aż tak wysoka cena tylko zazwyczaj 10 zł wyższa. Taki przykład klient biorąc pakiet Familijny Max, Film, Sport, Cinemax, Eleven, PSP oraz OTG i ma wpisane na umowie dwie ceny. Cena w okresie podstawowym 80 zł. Cena po okresie podstawowym 90 zł więc tragedii nie ma. Chodź wiem że gdy wziąć ceny z cennika na czas nieokreślony wyszło by dużo więcej natomiast jeśli na umowie jest informacja jaka cena będzie po okresie podstawowym to operator nie może naliczyc więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, czerstwy napisał:

Pytanie czy operator będzie się do tego zapisu stosował.Kiedyś też taki zapis był ale martwy a cena za taki premium to chyba na czas nieokreślony był ponad 190zł.

Na razie się stosuje, przerabiam to w ostatnim czasie. Była taka sytuacja jeżeli dobrze pamiętam ,że operator dodał nowe kanały w pakietach ale nie działały właśnie w umowach na czas nieokreślony. Pojawiły się dopiero po przedłużeniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Aktualnie mam premium max z Evo pvr i jednym mr za 105zł, do końca umowy pełnych 6m. Chciałbym zejść do familijnego max HD + pakiet sport + eleven bez zmiany sprzętu. Za ile coś takiego w opcji na 12m. Wg duk od kolejnego okresu rozliczeniowego niższe oferty będę miał dostępne.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz zależy jak to interpretować, bo w momencie gdy wyskoczy Ci 5 miesięcy do końca to masz możliwość zmniejszyć zobowiązanie natomiast nawet jak zrobisz to w dniu okresu rozliczeniowego to oferta i tak wejdzie z kolejnym okresem rozliczeniowym i w praktyce anulujesz pełne 4 miesiace. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Aktualnie mam Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD, HBO HD HBO GO, On The Go, Katalog treści online i multiroom HD. Dekodery to Sagem ESI 88 i Mini HD 2000. Umowa kończy się 21.01.2020,  płacę 89.90. Dekoder to starowinka chciałabym wymienić na Evoboxa PVR, i może ten od MR też na Evoboxa. Umowę miałam na 24 miesiące. Co mogłabym uzyskać przy przedłużeniu umowy w DUK, wypowiedzenie złożylam przez Icok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...