Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Maciej Loret

W dniu 1.09.2019 o 20:52, Nowy 123 napisał:

Źle kalkulujesz. :) Chodzi o to że jeśli weźmiesz umowę 15/1 i abonament za 70 zł to oprócz aktywacji (49 zł za główny i 29 za dodatkowy dekoder) będziesz płacił 5 zł miesięcznie czynszu za udostępnienie dekodera. Chyba że weźmiesz umowę 24/4 lub umowę 15/1  ale z abonamentem za 80 zł to wtedy nie będziesz płacił co miesiąc 5 zł za dekoder PVR. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby pozbyć się czynszu masz w zasadzie dwie oferty do wyboru. 

1. Wybierasz abonament za 80 zł w umowie 15/1 z wymianą dekodera i płacisz jeszcze raz 49 zł aktywacji za dekoder. 

2. Wybierasz abonament za 70 zł ale umowa jest na 24/4 miesiące i również płacisz jednorazowo 49 zł aktywacji. Jeszcze do tych kwot dojdzie opłata za MR z tym że wyniesie ona 5 zł. 

Edytowane przez Nowy 123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wymieniasz to nie płacisz aktywacji ale w Twoim przypadku możesz pozbyć się czynszu tylko poprzez wymianę dekodera głównego bo samo skorzystanie z oferty za 80 zł ale bez wymiany nie spowoduje usunięcia czynszu. Dodatkowego nie musisz wymieniać, chyba że chcesz to wtedy 29 zł aktywacji zapłacisz. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2019 o 07:56, stan69 napisał:

Premium Max + PSP  to 110 zł w umowie 24/6, krótszej nie można.

Już na 6 mies.przed końcem umowy mogłeś ją aneksować i dodać PSP,  nadal to aktualne.

 

To ciekawe, bo Specjalista CP z tego forum powiedział mi, że taka oferta nie będzie dostępna...

Edytowane przez przemm82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

posiadam pakiet:
Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD
Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD
Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport HD
Pakiet dodatkowy: Pakiet HBO HD HBO GO
Pakiet dodatkowy: Opcja ON THE GO
Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD
Pakiet dodatkowy: Katalog treści online
Pakiet dodatkowy: Pakiet Eleven Sports HD

i dekoder EVOBOX za free


Pierwsze 8 miesięcy miałem gratis, potem 99,99zł
Teraz proponują mi taki sam pakiet za 99,99zł i 6 miesięcy za free, jeśli chcę Polsat Sport Premium +10zł(mogę odjąć Eleveny i wówczas -10zł)
Jak myślicie, ugram coś jeszcze składając w punkcie wypowiedzenie umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę że była umowa 24/6 w salonie. Będę się upieral przy tym że na bank jest 29/6 i mogę nawet zadzwonić do tego salonu. Sorry ale już kiedyś też się z kimś sprzeczalem i po wyjściu z salonu okazało się że miałem rację tylko Pan w APS miał na myśli to że 23 miesiące są płatne stąd umowa na 2 lata + 6 darmowych - mały szczegół przecież. :) Dobrze ze przynajmniej udało się odkręcić tą umowę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...