Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogłem inaczej bo miałem 17 miesięcy do końca gdyby nie LM i ciągle psujacy się dekoder pewnie bym poczekał.

Pomijając fiksujęcy dekoder(mogłeś w byle APS wymienić od ręki) to gdzie ci się tak spieszyło? liga rusza dopiero za 2 tygodnie, ja póki co nie będę miał dostępu choć mam premium max, być może to się zmieni,ale poczekam jak to wszystko ruszy, może CP da coś na zachętę, może złagodzi warunki- z możliwością dobrania pakietu na miesięczne okresy? nic na dziś nie jest pewne,ale też nie możliwe skoro np. nc+ daje swoim z pakietem C+ za friko do końca roku.

Zawsze uważam że co nagle to po diable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fiksujęcy dekoder(mogłeś w byle APS wymienić od ręki) to gdzie ci się tak spieszyło? liga rusza dopiero za 2 tygodnie, ja póki co nie będę miał dostępu choć mam premium max, być może to się zmieni,ale poczekam jak to wszystko ruszy, może CP da coś na zachętę, może złagodzi warunki- z możliwością dobrania pakietu na miesięczne okresy? nic na dziś nie jest pewne,ale też nie możliwe skoro np. nc+ daje swoim z pakietem C+ za friko do końca roku.

Zawsze uważam że co nagle to po diable.

Myślisz że moja 6 zmiana dekodera w ciągu 3 lat coś by zmieniła ? Wątpie. Koniec off topu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem inaczej bo miałem 17 miesięcy do końca gdyby nie LM i ciągle psujacy się dekoder pewnie bym poczekał.

U mnie tyle samo miesięcy do końca, ale przedłużanie w tym momencie na 36 miesięcy uważam za nonsens. Jeśli oferta PSP nie zostanie wprowadzona dla stałych abonentów, w formie uruchamiania na jeden miesiąc bez przedłużania umowy, to tylko CP na tym straci. Nastąpi to prędzej niż później i nie będzie dawać prawa do narzekań osobom, które na 3 lata zobowiązały się płacić wyższy abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dopiero co podpisałes umowę no to na 36 albo 29 miesięcy zależy jaka oferta wchodzi w grę. Na pewno 10 zł większy abonament i dodatkowo utracisz obecny okres darmowy jeśli taki posiadasz w swojej ofercie. Więc lepiej pójść i wymienić na HDxxxx a jeśli zależy Ci na EVOBOX-ie to ewentualnie możesz odstąpić od oferty jeśli podpisałes ją poza lokalem i skorzystać jeszcze raz z oferty ale już z wymianą dekodera na EVOBOX.

Edytowane przez Nowy 123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na wypowiedzeniu (koniec mojej umowy przypada na 23.08 - czyli płaciłem do końca). Zastanawiam się bo mam kilka innych opcji z kablówek. Myślicie że mogę dostać lepszą ofertę? Obecnie mam stary dekoder, płacę za Premium Max z HBO Go i Cinemaxem i 2 multi 110 zł (model 12/3).

 

Jakby była dobra oferta to bym został, ale wątpię, że takową dostanę, to są chyba jakieś sztywne ramy, których konsultanci nie przekraczają i wolą spuścić klienta niż dać coś lepszego niż to co wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim już "zmarnowałeś" 6 miesięcy, które mogłeś anulować- 660 zł. poszło w .... , nie wiem czy w tej chwili nie lepiej byś wyszedł jako nowy abonent przy umowie 24/6, po za tym jak wejdziesz w kablówkę to z darmowych miesięcy prawdopodobnie skorzystasz tylko raz a potem może jakiś upust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że konsultant wprowadza mnie w błąd. Propozycja to samo co mam z PSP w wariancie na 24/6 za 105 zł. Z PSP nie ma opcji z krótszymi umowami, co zresztą było tutaj poruszane. Dwa razy dopytywałem czy to na pewno opcja z PSP, bo słyszałem że trzeba dopłacać. Usłyszałem że z historii kontraktu konsultant widzi jakie opcje wybieram i proponuje od razu maksimum, bo widać że jestem zorientowanym klientem. Trochę byłem w dniu dzisiejszym zaskoczony rozmową i umówiłem się z konsultantem na poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...