Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

->Flaga

 

Z ofert za 4,99zl będziesz mógł skorzystać 4 miesiące przed końcem umowy ale wtedy Cinemax na czas nieokreślony kosztuje Cie 15zl więc jest to nieopłacalne. Chyba że rodziny za 4,99zl+OTG 5zl, więc wyjdzie Cie to 9,99zl miesięcznie. No ale jak chcesz skorzystać z tej oferty to i tak musisz poczekać aż do końca umowy pozostaną 4 miesiące.

Edytowane przez CyfrowyOnline.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Obecnie  Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD 59,99 zł 12/3 do końca umowy pozostało 5 miesięcy. Czy jest możliwość uzyskania i za jaką cenę dodatkowo HBO + Eleven lub tylko HBO albo tylko Eleven z wymianą dekodera na Evobox ?

 

Oczywiście po złożeniu wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie umowy:

Rodzinny HD + Cinemax za 19,99

Zostało 19 miesięcy

oraz Rodzinny HD jeszcze 10 miesięcy.

Czy wchodzi w rachubę przedłużenie tej pierwszej umowy tak, aby dekoder z drugiej umowy został jako Multiroom ?

Czekać jak będzie 6 miesięcy do końca, czy lepiej starać się o Rodzinny HD 4,99 w opcji 24/3.

Co ważne dekodera nie chcę wymieniać, ponieważ jest podłączony dysk i nagrywam seriale. Oglądam je kiedy chcę, bywa tak że nagrywam cały sezon i wtedy oglądam.

Jeśli by udało się udało połączyć umowy byłoby fajnie.

Jest opcja dobrania Multiroom przedłużając umowę, ale wtedy raczej dochodzi aktywacja nowego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzinny HD za 4,99zł jest dostępny po złożeniu wypowiedzenia, najwcześniej na 4 miesiące przed zakończeniem okresu podstawowego umowy.

Z dwóch dekoderów głównych (dwóch umów) nie można zrobić jednego głównego i drugiego dodatkowego jako Multiroom HD (jednej umowy).

 

Rozwiązania dla Ciebie (pod warunkiem, że w przyszłości obowiązywać będą takie oferty), to nieruszanie umowy Rodzinny HD + Cinemax HD, a umowę na Rodzinny HD wypowiedzieć i za pół roku przedłużyć w opcji Rodzinny HD w umowie 24/3 za 4,99zł. 


Witam

 

Obecnie  Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD 59,99 zł 12/3 do końca umowy pozostało 5 miesięcy. Czy jest możliwość uzyskania i za jaką cenę dodatkowo HBO + Eleven lub tylko HBO albo tylko Eleven z wymianą dekodera na Evobox ?

 

Oczywiście po złożeniu wypowiedzenia.

 

To co masz plus HBO HD HBO GO i Eleven Sports nazywa się Premium Max i kosztuje 99,99zł. Premium Max jest nadal dostępny w ofercie świątecznej dla obecnych abonentów z umową 24/6 i dekoderem Evobox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Złożyłem wypowiedzenie (zostało 6 miesięcy). Mam pakiet Premium Max za 99,99zł + 2xmultiroom za 10zł. Teraz wychodzi mi, że powinienem dostać 12/3, bo wcześniej miałem 15/1 (wymiana dekodera na Evoboxa). Co mogę maksymalnie ugrać oprócz standardowego 12/3 + na miesiąc pakiet VOD? Chce zostać z tym co mam. Czy w ogóle można coś jeszcze ugrać? Dziękuję za informację. 

Edytowane przez Mikman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.

 

Oto moja sytuacja:

Pakiet Familijny Max HD + Multiroom HD (x 1)

HD 6000  + HD 3000

 

Umowa kończy się na początku maja. Obecnie za to co wyżej płacę 59,90 zł

 

Jakiś miesiąc temu dostałem list z propozycją przedłużenia - 9 mies. za 49,90, później  59,90. Wydaje mi się, że to nawet bez multiroomu.

 

Nie chce EVO, nie chce dodatkowych pakietów. Chciałbym utrzymac to co jest, w takiej cenie (jeśli się nie da obniżyć), ewentualnie chociaż kilka miesięcy gratis + jak najkrótsza umowa. Chyba dużo nie wymagam..

 

Co robić?

 

Wysłać wypowiedzenie i czekać na kontakt ?  (chyba nie mam wpisanej zgody na telefonowanie z ofertami  :-|   )

Maksym. co mogę uzyskać to umowa na dwanaście miesięcy z czego 3 miesiące gratis?

 

Pozdrawiam wszystkich forowiczów.

Edytowane przez pytam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory miałem: 

Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD  w dniu 27.01.2018 złożyłem w punkcie CP wypowiedzenie. Wczoraj wieczorkiem dzwonili z DUK i zaproponowali:  Oferta Premium (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD, Pakiet Cinemax HD), Pakiet HBO GO  Katalogi Online (Katalog), za 79.99 + 5 zł za Evoboxa, umowa na 24/3. Miałem 6 miesięcy do końca umowy i się na to zgodziłem. Czy można było coś lepszego wyrwać? Zawsze mogę jeszcze odstąpić od umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy moim ostatnim przedłużaniu umowy również dostałem Katalog VOD na 3 miesiące bez opłat i konsultant zaproponował mi, że od razu zaznaczy, żeby ten pakiet po 3 miesiącach automatycznie wyłączył się i dzięki temu nigdzie nie będę musiał dzwonić i zgłaszać jego wyłączenia. Że nie będę nawet musiał o tym pamiętać. Zgodziłem się więc wtedy na tę propozycję. Potem, jak już weszła w życie nowa umowa (z początkiem kolejnego okresu rozliczeniowego) to sprawdziłem w ICOK i tam przy Katalogu VOD miałem już informację, że zaplanowana jest dezaktywacja tego pakietu. Zgodnie z informacją konsultanta, po upływie trzech pierwszych miesięcy nowej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak już pisałem, złożyłem wypowiedzenie i umowa kończy mi się 28 lutego.

Chciałbym pakiet Familijny Max w umowie 12/3 za 39,90 zł +5 zł wynajem Evoboxa.

Dzwoniło DUK i konsultant twierdzi, że umowę mogę dostać 12/1 za 39,90 bez opłaty za dekoder.

Rozumiem, że ściemnia, czy coś się pozmieniało przez ostatnie dni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->majk999

 

Pakiet Familijny Max HD przy umowie na 12/3 kosztuje 49,99zl+multiroom 10zl.

Jest druga opcja w cenie 34,99zl+multiroom 10zl przy umowie 12/1.

Bo wydaje mi się że źle zrozumiałeś, cena 39,99zl(Familijny Max HD 29,99+10zl multiroom) jest dostępna przy umowie na 24 miesiące i 3 gratis.

Edytowane przez CyfrowyOnline.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...