Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@swojadroga

Ostatnio przeszedłem z pakietu Darmowego HD DRH2 na Familijny HD z możliwością zejścia do Rodzinnego HD za 19,99zł. Pierwsze 9 miesięcy będzie pakiet Familijny HD za 14,90, a po 9 miesiącach albo Rodzinny HD za 19,99 zł albo Familijny HD za 39,99 zł.Umowa wejdzie w życie od nowego okresu rozliczeniowego, czyli od 6 maja 2017r.

 

Teraz sobie pomyślałem że przydał by mi się dekoder z nagrywarką. Czy aneksując umowę da się wymienić dekoder HD5500s na dekoder PVR 7000? Evoboxa nie chcę bo posiada on tylko wyjście HDMi i nie ma scart. Pytam się dlatego bo w ubiegłym roku spalił mi się od pioruna telewizor LCD i obecnie korzystam tylko z telewizora CRT.

 

W APS powiedzieli mi że mogę wymienić tylko na Evoboxa. Czy da się na infolinii wymienić, tak aby kurier przywiózł? Jeśli się nie da PVR 7000 to można go dobrać jakoś reklamacyjnie?

 

Obecny dekoder HD5500s jest mój na własność, czyli go nie oddaje.

 

PS. Jeśli się nie da to trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak:

Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + Eleven Sport 

Multiroom 

CP GO

Czynsz za dekoder Sagecom

 

Razem 95 PLN.

Umowa na 15 miesięcy (5 free+10)

 

Wszystko co mogę wytargować to 12/3? Nic więcej nie ugram?

 

Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + Eleven Sport 

Multiroom

Czynsz za dekoder Sagecom

 

Razem 95 PLN.

Umowa na 15 miesięcy (5 free+10)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak Ci ten własnościowy padnie to nie stracisz nagrań :?: też stracisz bo na innym już ich nie odtworzysz.

Niezupełnie, bo jak np. przestanie odbierać sygnał, a będzie odtwarzał nagrania to podłączę go do nagrywarki DVD i zgram wszystko na dysk nagrywarki i będzie możliwość oglądania ich

A Evoboxa nie podłączę do nagrywarki bo nie ma analogowych wyjść AV

W APS powiedzieli mi że mogę wymienić tylko na Evoboxa. Czy da się na infolinii wymienić, tak aby kurier przywiózł?

Na PVR 7000 nie wymienisz już, ale przez infolinię możesz dostać Sagemcoma ESI88 jak podpiszesz umowę na Familijny MAX HD z możliwością zejścia na Familijny HD.

W wyższych pakietach też można dostać Sagemcoma, ale nie za bardzo chcą go dawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak:

Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + Eleven Sport 

Multiroom 

CP GO

Czynsz za dekoder Sagecom

 

Razem 95 PLN.

Umowa na 15 miesięcy (5 free+10)

 

Wszystko co mogę wytargować to 12/3? Nic więcej nie ugram?

 

Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + Eleven Sport 

Multiroom

Czynsz za dekoder Sagecom

 

Razem 95 PLN.

Umowa na 15 miesięcy (5 free+10)

 

Tak, to max co możesz dostać. A ile miesięcy pozostało Ci do końca umowy? 

Nie wiem, czy w twoim przypadku nie lepiej jest wziąć pełen pakiet za 99,99zł.

Wtedy jeszcze HBO Ci dojdzie i OTG a cena z DD i czynszem wyjdzie Cię 109,99zl. 

Ale oczywiście jeśli zostaniesz przy tym co masz to cena się nie zmieni. Jeżeli miałbyś jeszcze jakieś pytania to pisz śmiało.

Edytowane przez Barti
Poprawiono błędnie zamieszczone cytowanie treści innego postu. Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to max co możesz dostać. A ile miesięcy pozostało Ci do końca umowy? 

Nie wiem, czy w twoim przypadku nie lepiej jest wziąć pełen pakiet za 99,99zł.

Wtedy jeszcze HBO Ci dojdzie i OTG a cena z DD i czynszem wyjdzie Cię 109,99zl. 

Ale oczywiście jeśli zostaniesz przy tym co masz to cena się nie zmieni. Jeżeli miałbyś jeszcze jakieś pytania to pisz śmiało.

 

Zostały mi 4 miesiące do końca trwania umowy.

Czy uda się 12/3 z pełnym pakietem za 0 zł przez te 3 miesiące? Nie chcę płacić wtedy czynszu za dekoder, opłaty za Eleven i On the go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość, tylko przez 2 miesiące będziesz płacił po 15 zł za Eleveny, bo są na czas nieokreślony i tylko miesiąc jest gratis. Napisałem Ci wiadomość i wszystko wyjaśniłem.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie. Premium jest tylko za 89,99zł, multiroom albo 10 albo 5 zł, to zależy i OTG jest w tym pakiecie. A internet również chcesz wypowiedzieć? Jakby interesowały Cię konkretne oferty to zapraszam do kontaktu.

 

To jednak robią mnie w b...

Rozmowa z DUK przed chwilą:

- OTG dodatkowo płatne 5 zł

- MR tylko dla umowy 24/6, dla krótkich nie ma w ogóle i płatny wtedy 5 zł, czyli łącznie 99.99 zł

Nie wiem, czy nie poczekać do 27.04? Będzie 6 miesięcy do końca.

 

 

Smart Dom1

1.TV CP Premium. 2. Internet CP, 3. Telefon w sieci Plus.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie pytanie?
Internet CP za 89.99 zł. Miesiąc temu przedłużyłem na 24 miesiące. Telefon za 69.99 zł. Umowa do 03.2018.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę również zaprzestać zaśmiecania forum swoimi dopiskami w każdym swoim poście na temat usługi Smart Dom!!! Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Obecnie najkorzystniejsza opcja na Premium (po umowie na 12/5 tez premium) to 24/6. Czy można wyrwać coś lepszego, np. 24/8 bez wymiany sprzętu (własność)?

P.S. CP GO jest free do Premium?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie pytanie?

Internet CP za 89.99 zł. Miesiąc temu przedłużyłem na 24 miesiące. Telefon za 69.99 zł. Umowa do 03.2018.

No i niepotrzebnie się pospieszyłeś, ze SmartDomem można się troszkę pobawić  ;-)

 

Dla Ciebie jest już za późno, ale może innym się przyda.

Umowę w Plusie można przedłużyć na 6-7 miesięcy przed końcem umowy, więc w twoim przypadku jest to ok września 2017, ale po kolei na twoim przykładzie.

 

Umowy zostawiasz tak jak jest do Sierpnia, w Sierpniu przedłużasz za pomocą DUK umowę na Internet poza SmartDom, w ofercie Tylko SIM masz do wyboru pakiety od 40GB + LTE bez limitu za 19,99zł do 110GB + LTE bez limitu za 44,99zł, w chwili wejścia w życie tej umowy rozpada Ci się SmartDom, ale od razu możesz kompletować nowy.

 

We wrześniu przedłużasz umowę na telefon w Plusie, płacisz maksymalnie 49,99zł i w tym dostajesz minimum Pełny No Limit + 5,5GB + 120 jednostek w roamingu, ta umowa staje się twoją nową umową uprawniającą.

 

Po wejściu w życie tej umowy przedłużasz Cyfrowy Polsat jako pierwszą rabatowaną usługę w SmartDom (rabat 50%) - Premium MAX za 49,99zł + ewentualne darmowe miesiące.

 

Za zestaw: telefon w Plusie z Pełnym No Limitem + Cyfrowy Polsat Premium MAX płacisz łącznie: 99,98zł

 

Przechodzący do Plusa mają jeszcze lepiej ponieważ dostają 6 miesięcy gratis.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem dziś umowę. Pierwszy telefon z DUK i od razu propozycja:

 

Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD

OTG

Multiroom

+ czynsz za Sagecom

+ Eleven (czas nieokreślony)

 

12/3. Pierwsze trzy miesiące płacę tylko za Eleven, a potem 95 PLN/msc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mmm666

 

Jeśli zależy Ci na wymianie na dekodera na Evo to dostaniesz 4 miesiące za free na 24 miesiące, a jeśli bez wymiany sprzętu to 6 miesięcy free.

Jesli masz jakieś konkretne pytania odnośnie ofert to zapraszam do kontaktu.

Edytowane przez Barti
Co to są "mie"? Możesz pisać normalnie, po ludzku? Twoje posty, pisane tak mało czytelnie zaczną w końcu wylatywać do Kosza! Wyjątkowo poprawiono jeszcze ten post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat wysłał do mojego taty ofertę dla stałego abonenta od lat, oferta obejmuje pakiety Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + HBO HD + VOD, obecnie mam te pakiety ale bez HBO HD, propozycja od CP jest na 9 miesięcy za 69.99 zł, a dalszy czas trwania umowy z 99.99 zł lub 89.99 bez VOD. Umowa jest proponowana na 29 miesięcy, a umowa z CP kończy się za 5. Czekać na lepsze propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...