Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w dwóch lokalnych APS-ach i krótko mówiąc niezłych "fachoffcuf" zatrudniają.

 

APS nr 1: koleś twierdzi, że pół roku to zdecydowanie za długi okres żeby składać wypowiedzenie a jedyną ofertę którą może mi zaoferować to 29/8. Na moje wyraźne żądanie o przyjęcie wypowiedzenia usłyszałem, że on nie ma gotowego wzoru wypowiedzenia i żebym samemu napisał w domu i wysłał na adres CP. Poza tym on daje sobie rękę w łokciu uciąć, że CP nie oferuje umów 12-miesięcznych.

 

APS nr 2: kolejny "fachowiec" twierdzący, że pół roku to za wcześnie i żebym wrócił jak do końca umowy zostanie miesiąc. Temu zawodnikowi nawet nie chciało się sprawdzić, czy nie ma dla mnie jakiejś oferty. Tu na szczęście udało mi się przynajmniej wykłócić przyjęcie wypowiedzenia ale i tak usłyszałem, że to nic nie da bo wcześniej niż miesiąc przed końcem umowy nikt do mnie nie będzie dzwonił.

 

Teraz pozostaje czekać na telefon z DUK....

 

Przy okazji pytanko: czy w CP da się upoważnić współmałżonka do podejmowania decyzji o zmianach na koncie? Pytam bo np w takiej Multimedii mogłem upoważnić żonę do wszelkich zmian na koncie.

Edytowane przez leszek234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No udało się. Byłam w APS spytałam się do kiedy mam umowe i kobieta powiedziała mi, że właśnie się kończy. Najpierw zaproponowała 29 m-cy w tym 9 gratis, ale się nie zgodziłam. Powiedziałam, że chcę 15/5. Dostałam 15/4 Familijny Max HD za 49,99zł tak jak miałam i na próbę tradycyjnie Film HD i Sport HD. Jestem zadowolona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, umowa typu 15/4? :shock: A co to za "twór"? :roll:

Myślę, że spokojnie mogłaś dostać umowę typu 15/5. A jeśli poprzednio miałaś dłuższą, niż na 12 miesięcy to teraz mogłaś dostać umowę nawet typu 12/5. Tyle, że nie w APS-ie, a telefonicznie od DUK.

No, ale skoro już przedłużenie swojej umowy "klepnęłaś" w APS-ie to już "po ptokach"... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się czyta czasami jakie ludzie oferty przyjmują :crazy:  to aż się zapłakać chce-oczywiście nad ich losem :facepalm:

 

Byłem w dwóch lokalnych APS-ach i krótko mówiąc niezłych "fachoffcuf" zatrudniają.

 

APS nr 1: koleś twierdzi, że pół roku to zdecydowanie za długi okres żeby składać wypowiedzenie a jedyną ofertę którą może mi zaoferować to 29/8. Na moje wyraźne żądanie o przyjęcie wypowiedzenia usłyszałem, że on nie ma gotowego wzoru wypowiedzenia i żebym samemu napisał w domu i wysłał na adres CP. Poza tym on daje sobie rękę w łokciu uciąć, że CP nie oferuje umów 12-miesięcznych.

 

APS nr 2: kolejny "fachowiec" twierdzący, że pół roku to za wcześnie i żebym wrócił jak do końca umowy zostanie miesiąc. Temu zawodnikowi nawet nie chciało się sprawdzić, czy nie ma dla mnie jakiejś oferty. Tu na szczęście udało mi się przynajmniej wykłócić przyjęcie wypowiedzenia ale i tak usłyszałem, że to nic nie da bo wcześniej niż miesiąc przed końcem umowy nikt do mnie nie będzie dzwonił.

 

Teraz pozostaje czekać na telefon z DUK....

 

Przy okazji pytanko: czy w CP da się upoważnić współmałżonka do podejmowania decyzji o zmianach na koncie? Pytam bo np w takiej Multimedii mogłem upoważnić żonę do wszelkich zmian na koncie.

 

Ad.1. Trzeba było delikwentowi zaproponować, by sobie łeb skrócił i to najlepiej przy samej (4 litery) bo i tak nie używany.

Ad.1 i 2. Ja rok temu też na takiego :censored: :censored: fachowca trafiłem, po wielkim oporze przyjął wypowiedzenie, ale ciśnienie podniósł mi nieprzeciętnie, bo też [beep]ył farmazony, że za wcześnie, że kara itp., itd.

Zadzwoniłem zaraz po powrocie do DUK sprawdzić, czy czegoś nie odwalił, było ok. 10 min. rozmowy z konsulem i miałem nową umowę + jeszcze HBO za darmo na 2 miechy w ramach przeprosin za zachowanie ciołka. :)

 

Ty też zadzwoń i nagadaj, że nie jesteś pewien, czy tamten zrobił wszystko, jak należy. Może jeszcze dzisiaj będziesz miał nową :?:

Edytowane przez Barti
Poprawiono dość niechlujną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, dałam się zrobić, myślałam, że jak powiedziała 15/4 to ja miałam na myśli 4 m-ce za darmo, a reszta abonament i nie dopytałam, a ona miała na myśli to co napisał myster.

No cóż, nauczka na przyszłość, czytać, czytać i o wszystko 2 razy dopytać. Moje zadowolenie minęło. :sad:  :read:  :angry:  Gdybym podpisała umowę na odległość, to mogłabym od niej odstąpić.

Edytowane przez latawiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic już nie zrobisz. Podpisałaś aneks w APS-ie, więc w tym przypadku nie przysługuje ci prawo do odstąpienia od niego w terminie 14 dni od daty jego podpisania, tak jak by było w przypadku przedłużenia umowy poprzez infolinię (DUK).

Teraz pozostaje ci już "przemęczyć" się przez kolejne minimum 10 miesięcy, następnie składasz wypowiedzenie umowy w APS-ie i potem w sprawie ofert przedłużeniowych kontaktujesz się z DUK. Chyba, że "gdzieś po drodze" nadarzy się okazja do wcześniejszego rozwiązania umowy np. z powodu usunięcia przez Cyfrowy Polsat jakiegoś kanału, który masz obecnie gwarantowany w swojej umowie. Na razie jednak na to się nie zanosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamka zapadła i odkręcić tego już nie można. W ósmym miesiącu tej umowy złóż wypowiedzenie umowy z końcem okresu podstawowego umowy i przedłuż w dziewiątym umowę na 12 miesięcy poprzez DUK z miesiącami gratis. Oczywiście z założeniem, że oferty CP dla obecnych klientów nie ulegną zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutną podstawą jest tutaj uprzednie złożenie wypowiedzenia umowy. Najlepiej w APS-ie, bo wtedy jest ono od razu rejestrowane w systemie Cyfrowego Polsatu. Bez wypowiedzenia umowy oferty przedłużeniowe są zazwyczaj bardzo słabe, jak np. ta przedstawiona tobie.

Następnie oczekiwanie na telefon z DUK lub ewentualnie samemu zadzwonić i negocjować warunki kolejnej umowy.

Bieżące oferty dla abonentów Cyfrowego Polsatu przedłużających umowę są tutaj na okrągło przedstawiane w niniejszym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...