Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wygląda u forumowiczów sprawa z realizacją umów w sensie wymiany dekoderów?

Załatwiłem telefonicznie w DUK aneks z wymianą ESI na Evobox + dobranie MR dodatkowego i było to 02 września

Tego samego dnia dostałem na maila potwierdzenie warunków umowy i potwierdzenie złożenia zamówienia.

Od tego momentu cisza nastała a mamy już 7 września.

Dotychczas realizacja była szybka, 2-3dni i kurier był w domu. Teraz minęło 5 dni i cisza totalna...

 

Jak to u was wygląda/wyglądało ?

Zamawiales 2 wrzesnia, od nastepnego dnia liczone jest 7 dni roboczych.

2 Wrzesien to piatek

3 wrz/4wrz sobota niedziela

dzis mamy 7 wrzesien.

czyli 5 6 7, dopiero masz 3 dni

jeszcze 4 dni robocze maja.

U mnie wymiana (dostawa sprzętu) przez kuriera trwała ok.14 dni, choć konsultant zapewniał, że będzie to do 7 dni roboczych.

No to pisz reklamacje, tylko oblicz czy na pewno to bylo 14 dni.

Liczac ze soboty, niedziele, swieta sie nie licza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Skończyła mi się umowa, DUK proponuje mi Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + HBO (bez HBO GO) + usługę ON THE GO za 84,99 zł umowa 15/5, bez wymiany sprzętu (obecnie SAGEMCOM). Czy jest to dobra oferta czy można uzyskać coś lepszego/to samo w lepszej cenie? Lub np. wynegocjować evobox?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wysłałem wypowiedzenie w związku z usunięciem kanału i zastąpieniem go Polsat Fight. Dostałem odpowiedz że rozwiązują ze mną umowę z dniem 16.09.2016 r. a nikt się ze mną nie kontaktował czy jednak nie chcę zostać. czy czekać jeszcze na jakiś kontakt ze strony CP?? Czy uznać że już mnie nie chcą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nev, jesteś pewien, że nie masz w tym pakiecie HBO GO?

 

Warunki tutaj dostałeś raczej standardowe, nic więcej nie ugrasz (może12/5, jeśli umowa obecna była dłuższa, ewentualnie HBO GO w tej cenie, jeśli go faktycznie nie masz). Z wymianą na Evoboxa dostaniesz to samo w wariancie 15/3.

 

edit:

@up, jak tylko jesteś zainteresowany przedłużeniem, dzwoń sam. Co mozesz dostać, masz w tym wątku.

Edytowane przez cabott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią umowę miałem 15/5.Wypowiedzenie wysłane,telefon z DUK.Pierwsza propozycja 24/6-chcę krótszą-propozycja 15/5.Pakiet bez zmian.Moja sugestia 12/5.Narada z kierownikiem i....mogę mieć ale tylko z wyższym pakietem.Obecnie mam pakiet elastyczny.Co ciekawe konsultant bardzo przekonywał do tej krótkiej umowy.Nie zgodziłem się i mam znów 15/5.Także nie zawsze jest 15/5,12/5 i.t.d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przenosił ktoś z Was ostatnio przy przedłużaniu umowy dekoder HD7000 na multiroom? Chodzi mi oczywiście o sytuację, gdy wymieniam HD7000 na Evoboxa.

 

Wielokrotnie czytałem o takiej możliwości w tym temacie, ale ostatnio już kilkoro konsultantów z DUK twierdzi, że nie jest to możliwe. Podobno był to błąd, który załatano i nie jest to już możliwe od jakiegoś czasu.

 

Czy faktycznie nie jest to już możliwe?

 

Z góry dzięki.

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Mój krewny przenosił, w czasie rozmowy też się zarzekali, że nie można. A potem przy podsumowaniu warunków, nagle okazało się, że można HD7000 migrować jako dekoder do Multiroomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przenosił ktoś z Was ostatnio przy przedłużaniu umowy dekoder HD7000 na multiroom? Chodzi mi oczywiście o sytuację, gdy wymieniam HD7000 na Evoboxa.

 

Wielokrotnie czytałem o takiej możliwości w tym temacie, ale ostatnio już kilkoro konsultantów z DUK twierdzi, że nie jest to możliwe. Podobno był to błąd, który załatano i nie jest to już możliwe od jakiegoś czasu.

 

Czy faktycznie nie jest to już możliwe?

 

Z góry dzięki.

 

Ja bodajże 18 sierpnia tak zrobiłem. W trakcie rozmowy od razu powiedziałem, że HD 7000 chcę zachować jako multiroom, gość powiedział, że nie ma problemu. Nic nie mówił jakoby było to niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przenosił ktoś z Was ostatnio przy przedłużaniu umowy dekoder HD7000 na multiroom? Chodzi mi oczywiście o sytuację, gdy wymieniam HD7000 na Evoboxa.

 

Wielokrotnie czytałem o takiej możliwości w tym temacie, ale ostatnio już kilkoro konsultantów z DUK twierdzi, że nie jest to możliwe. Podobno był to błąd, który załatano i nie jest to już możliwe od jakiegoś czasu.

 

Czy faktycznie nie jest to już możliwe?

 

Z góry dzięki.

 

Przejrzałem wszelkie rozpiski ofertowe dla obecnych klientów i w każdej rozpisce mowa jest o dekoderze HD. Nie wyklucza (w mojej ocenie), to możliwości przeniesienia dekodera PVR7000 z głównego na dodatkowy i dobranie nowego głównego dekodera. Z resztą koledzy powyżej potwierdzają, że taka operacja miała miejsce u nich. Ostatnie zmiany w ofertach dla obecnych abonentów miały miejsce 6 czerwca 2016r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie informacje, całej trójce :)

 

Czyli konsultanci wprowadzają w błąd, bądź też problemem jest ciągle sytuacja którą opisywałem tutaj https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-cp/page-433?do=findComment&comment=1142948. Z tego co się dowiedziałem to "naprawiono" to w ten sposób, że w systemie sprzedaży widnieje już dekoder z numerami mojego HD7000, ale niestety pod nazwą starego Sagema. Jak wiadomo Sagema nie da się przenieść na multiroom, więc może to jest ciągle problemem? @swojadroga orientujesz się może czy nazwa może mieć wpływ, czy muszą zgadzać się tylko numery?

 

I druga sprawa, jeśli bym nawet zrezygnował już z tego przeniesienia, czego nie chcę, ale załóżmy taką sytuację, że wymieniam tylko tego mojego HD7000 na Evoboxa. Do umowy dołączony będzie na pewno jakiś świstek z informacją jaki dekoder ma odebrać kurier, a jaki mi przekazuje. Są tam same numery czy jest wyszczególniony konkretny model? Chodzi mi o to, żeby nie wystąpiła sytuacja, że będzie tam widniał Sagem i kurier będzie żądał sprzętu którego już nie posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem wszelkie rozpiski ofertowe dla obecnych klientów i w każdej rozpisce mowa jest o dekoderze HD. Nie wyklucza (w mojej ocenie), to możliwości przeniesienia dekodera PVR7000 z głównego na dodatkowy i dobranie nowego głównego dekodera. Z resztą koledzy powyżej potwierdzają, że taka operacja miała miejsce u nich. Ostatnie zmiany w ofertach dla obecnych abonentów miały miejsce 6 czerwca 2016r.

Warunki Oferty – „Telewizja Satelitarna dla Stałych Abonentów CC” z dnia 01.08.2016 roku § 1 Zasady Ogólne 1. Warunki Oferty – „Telewizja Satelitarna dla Stałych Abonentów CC” z dnia 01.08.2016 roku (dalej „WO”) określają warunki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy

 

DUK zaproponowali mi 2 propozycje nowej umowy:

1 na 15/5 za familijny max ze sportem filmem i cinemaxem plus multiroom za wszystko 74,99 po okresie promocyjnym, wczesniej mialem 12/5 wiec chyba nie wytarguje takiej samej umowy. 

oraz 

2 na 24/8 premium z HBO Go plus multiroom za wszystko po okresie promocyjnym 84,99.

W te ceny wlicza sie oczywiscie dzierzawa esi za 5 zł

 

co brać co jeszcze mogę ugrać? interesuje mnie eleven sport ale każą za to placic 15zl. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to oblicz sobie srednia za pakiet.

Cena za ten z HBO to 79.99

Cena za ten ze wszystkim i Elevenami to 99.99

i od tego oblicz sobie srednia miesieczna i porownaj.

Nic nie mozesz ugrac, bo oferty sa sztywne, jak cos chcesz miec to plac za to albo tego nie miej i nie plac.

Mozesz jedynie ugrac przy tej 2-giej opcji 15/5 umowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się spotkał z odpowiedzią na wypowiedzenie, iż już 30 dni minęło od wyłączenia Fightklub?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...