Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że niektórzy będą się denerwować, ale mam takie pytanie. Mam umowę do września 2017, pakiet Premium + HBO  z dekoderem PVR7000. Złożyłem dzisiaj wypowiedzenie umowy w związku z wyłączeniem Fightklub. Chciałbym wymienić dekoder na EVOBOX PVR. Da się?? Jeśli tak, to za ile? I czy da się urwać jeszcze parę miechów gratis?

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@swojadroga,

macie w APS oferty na przedłużenie dla Klientów zaraz po złożeniu wypowiedzenia umowy w APS i czy są one na podobnym poziomie, co w DUK?

 

 

I jeszcze pytanko,

czy krewny przy przedłużaniu umowy, która jest już w SmartDom jako 2gi produkt, z racji wycofania FightKlub może dobrać Telewizor LG 55" lub Samsung 50" i wtedy na jaki okres umowa jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w APS-ach nie ma tylko umów 12-miesięcznych. Podejrzewam jednak, że kiedy przyjdziesz złożyć wypowiedzenie w APS-ie z powodu wyłączenia Fightklub i wiele miesięcy do końca okresu podstawowego, to nie będzie ofert z miesiącami gratis jeszcze odblokowanych dla Ciebie.

Telewizor sprzedawany jest wraz z internetem LTE, nie z TV. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Ogólnie w APS-ach nie ma tylko umów 12-miesięcznych. Podejrzewam jednak, że kiedy przyjdziesz złożyć wypowiedzenie w APS-ie z powodu wyłączenia Fightklub i wiele miesięcy do końca okresu podstawowego, to nie będzie ofert z miesiącami gratis jeszcze odblokowanych dla Ciebie.

Telewizor sprzedawany jest wraz z internetem LTE, nie z TV.

 

Czy aby na pewno internet? Niedawno krewny brał w APS telewizor LG z pakietem Premium - łącznie 114,99 w SmartDom i do tego dostał internet 10GB w prezencie na cały okres umowy, z którego sprzedawca radził nie korzystać, bo to droga oferta za każdy kolejny GB.

 

@kyczniker pisał, że w DUK raczej nie będzie problemu z uzyskaniem 12/5,15/5 itd. :)

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z internetem. Albo Power LTE z minimalnym abonamentem 49,99zł wraz ze sprzętem lub sama karta SIM z minimalnym abonamentem 29,99zł, albo internet w tzw. Planie Zero z umową na 2 lata, aktywacja 19zł i pakietem 10GB w cenie do wykorzystania w ciągu całej umowy, każdy kolejny 1GB za 20zł. 

W DUK nie będzie problemu, bo zadzwonią do Ciebie dopiero po "przetworzeniu" przez system Twojego wypowiedzenia. W APS-ie w chwili przyjęcia Twojego wypowiedzenia jeszcze oferty mogą być niedostępne, bo system tego jeszcze nie "przemielił". Będą dopiero nieco później. Jeszcze raz powtarzam. 12-miesięczne umowy są tylko w DUK dostępne. Pozostałe oferty są w DUK i APS-ach.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą rozmawiałem z DUK potwierdzone wypowiedzenie,ale znów się  mi trafił jakiś [...] i z 29 zszedł na 15, bo rzekomo 12 mi nie przysługuje. Co będę dalej z [...] gadał, sobie pomyślałem i więcej dyskusji nim ciągnąłem. Poczekam na ich odzew, bo chyba tam coraz gorsi konsule siedzą.

Edytowane przez Barti
Nie obrażamy na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam jednak, że kiedy przyjdziesz złożyć wypowiedzenie w APS-ie z powodu wyłączenia Fightklub i wiele miesięcy do końca okresu podstawowego, to nie będzie ofert z miesiącami gratis jeszcze odblokowanych dla Ciebie.

 

Jak już wcześniej wspominałem, mój tato na początku tego roku przedłużył umowę na 24 miesiące, w tym 6 miesięcy gratis. Wymieniał przy tym dotychczasowy dekoder na Evoboksa. Nowa umowa weszła w życie w lutym br. Dokładnie 3-go, bo taki mamy okres rozliczeniowy.

Z tego, co widzę w iCOK, do końca okresu bieżącej umowy pozostało jeszcze aż 19 miesięcy.

 

@swojadroga

Czyli rozumiem, że w tej sytuacji nie ma jednak sensu, aby mój tato składał teraz wypowiedzenie umowy w związku z usunięciem przez CP kanału Fightklub? Nie ma szans, aby otrzymać w takim przypadku krótszą umowę, chociażby nawet na 15 miesięcy, w tym 5 miesięcy gratis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tutaj jest wyjaśnienie: https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-stałych-abonentów-cp/?p=1164564

 

@fezuj - skoro chcesz Evobox-a, to nie dostaniesz go z umową na 12 miesięcy. Nawet przez DUK. Evobox jest dostępny przy umowach na 29, 24 i 15 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga

Czyli rozumiem z tego, że jakby mój tato złożył teraz w APS-ie wypowiedzenie umowy w związku z usunięciem przez CP kanału Fightklub to np. za kilka dni skontaktuje się z nim telefonicznie DUK, przedstawi ofertę przedłużenia umowy i wtedy będzie możliwość otrzymania umowy np. typu 15/5?

Wybacz, że tak cię o to pytam, ale chcę mieć pewność, czy złożenie wypowiedzenia umowy przez mojego ojca w tym przypadku ma w ogóle jakiś sens. Obecną umowę ma taką, jak wyżej napisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojadroga. Takich abonentow jest duzo.

Sam mam 26mcy do konca i nie mialem free a znizke bo bralem jako drugi evo wiec czym takich klientow zatrzymaja?

Niczym?

To straca duzy procent.

dokładnie :)

 

@swojadroga

Czyli rozumiem z tego, że jakby mój tato złożył teraz w APS-ie wypowiedzenie umowy w związku z usunięciem przez CP kanału Fightklub to np. za kilka dni skontaktuje się z nim telefonicznie DUK, przedstawi ofertę przedłużenia umowy i wtedy będzie możliwość otrzymania umowy np. typu 15/5?

Wybacz, że tak cię o to pytam, ale chcę mieć pewność, czy złożenie wypowiedzenia umowy przez mojego ojca w tym przypadku ma w ogóle jakiś sens. Obecną umowę ma taką, jak wyżej napisałem.

złóż wypowiedzenie i jak nic ci nie dadzą i jeśli chcesz jednak wrócić do CP to zadzwonisz dzień przed końcem okresu rozliczeniowego i wycofasz wypowiedzenie :) trzeba też zobaczyć czy nie lepiej oddać i zawrzeć nową a może uda się coś HH + 6msc za 0zł

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fezuj - skoro chcesz Evobox-a, to nie dostaniesz go z umową na 12 miesięcy. Nawet przez DUK. Evobox jest dostępny przy umowach na 29, 24 i 15 miesięcy.

To wiem,ale gdyby gościu podjął rzeczową dyskusję to byłby przyczynek do dalszych negocjacji bo jestem w stanie przejść nawet na Premium Max, ale jak gadać nie ma z kim :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@czytnik - jemu raczej chodziło z walką o wariant 12/5, nie o pakiet.

Przede mną podobne boje, cel Premium MAX 12/5 (w SmartDom) :).

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chcę negocjować po wysłaniu wypowiedzenia (usunięcie przez CP Fightklubu) 12/5. Tylko teraz mam Premium za 89,99, a chcę Premium za 79,99 lub jak się nie da to: Familijny MAX HD, Sport HD i Film HD - bez Cinemaxów i HBO.

Można mieć Premium tańsze bez Elevenów za 79.99 przy umowie 12/5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co walczyć o umowę- mówisz że chcesz Premium Max i po sprawie.

Nic nie rozumiesz, negocjacje polegają na obopólnym zadowoleniu, on/ona ma się cieszyć z prowizji za kolejną umowę, ale to ja mam się bardziej cieszyć z tego że mam więcej niż się niby należało. Czy się uda ?

Pażiwiom-uwidim. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...