Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niech twoi rodzice wyślą lub złożą w APS-ie Cyfrowego Polsatu wypowiedzenie umowy. Od tego właśnie powinna zaczynać się cała "procedura" przedłużania umowy. ;)

Dopiero po złożeniu wypowiedzenia można liczyć na sensowne oferty przedłużeniowe.

Bez złożenia wypowiedzenia umowy oferty przedłużeniowe są zazwyczaj marne i nie warte akceptowania. A już na pewno nie takie bez darmowych miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Premium Max z Multiroom wzięty w czerwcu 2016 na 2 lata, bezpłatny okres do grudnia 2016, później po 104,90/mc (114,90 z VOD, którego nie chcę). Co można z tego urwać, przy wypowiedzeniu umowy z powodu usunięciu kanału Fightbox? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze to jeden jedyny raz.

Oferty sa caly czas takie same.

Macie prawo skorzystac z tych ofert po prostu wczesniej.

Reszta jest bez zmian.

 

Będę wypowiadać umowę w związku z wycofaniem Fightklub. Możliwość spadła mi jak z nieba, bo mój 5-letni Sagemcom zaczął odmawiać współpracy, a do końca obecnej umowy daleko (6 miesiąc z umowy 15/5).

Dotąd umowa Premium za 79,9 +5zł czynszu za Sagemcom. Chciałabym teraz wymienić na Evobox, ale nie podwyższać drastycznie opłat.

Czy możliwe jest uzyskanie darmowej aktywacji i braku czynszu za dekoder oraz ON THE GO za 0zł przy wyborze Premium za 89,99zł ? Kanały Eleven mnie nie interesują i nie chcę do nich dopłacać 10zł, ale CP GO już bardzo. Oczywiście chcę 15/3.

Zostaw se ten premium za 79,99. Przy tej opcji nie ma czynszu za Evoboxa, oplata aktywacyjna bedzie, bo zawsze jest.

On the go czasami jest czasami nie ale tylko przy umowach dluzszych typu 24/29ms.


Obecnie Premium Max z Multiroom wzięty w czerwcu 2016 na 2 lata, bezpłatny okres do grudnia 2016, później po 104,90/mc (114,90 z VOD, którego nie chcę). Co można z tego urwać, przy wypowiedzeniu umowy z powodu usunięciu kanału Fightbox? Pozdrawiam.

Oferty sa te same, opisywane 13812938219047219031209382109482190382190 razy w tym temacie, przewin kilka stron.


Pytanie w kwestii możliwości wypowiedzenia umowy z powodu likwidacji kanału sportowego:

 

Mam Evoboxa + 2x HD5000 wzięte w kwietniu br. Pakiet Premium (HH). Umowa na 24 mies. Okres promocyjny do 10.2016 - potem za wszystko 90 zł. miesięcznie. Pytanie:

Czy jeśli złożę wypowiedzenie to mogę w negocjacjach przedłużyć okres promocyjny albo skrócić umowę?? Opłaca się składać wypowiedzenie?

No jak nie zlozysz wypowiedzenia nie dostaniesz oferty z ms gratisowymi(bo masz okres promo do 10.2016).

Skrocisz obecna umowe i zaczniesz nowa z miesiacami gratisowymi.


A takie pytanie - co znaczy że umowę można przedłużyć w każdej chwili? W sensie że np. wziąłem abo w miesiącu X i mam go np. 1 rok to czy też takiego czegoś dotyczy czy musi być tam np. 20 miesięcy umowy?

To znaczy ze jak 2 miesiace temu przedluzyles umowe, to możesz ja przedluzyć znow dzisiaj na oferte z ms gratisowymi (wymagane wypowiedzenie).

Edytowane przez Barti
Nie KRZYCZYMY na forum. Istnieją inne formy wyróżnienia części treści postu, np. pogrubiona czcionka. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mój post wyleciał do kosza, bo był w innym wątku, to napiszę jeszcze raz i mam nadzieję że tym razem dostanę odpowiedź.

 

W poniedziałek, tj. 1.08.2016 r. zanoszę wypowiedzenie umowy do APS (w związku z usunięciem kanału sportowego, który mam gwarantowany w umowie). Zamierzam negocjować z DUK, bo nie sądzę, żeby mi w APS dali umowę 12/5. I teraz tak: Mam Premium, teraz mam umowę 15/5 z czego: gratisy już wykorzystałam, zapłaciłam za 2 miesiące i chcę zejść z Premium na Familijny MAX HD + Sport HD + FILM HD. Tylko na stronie CP nie ma takiego pakietu jest to co chcę tylko jeszcze z Cinemaxami, a ja już nie chcę Cinemaxów i HBO. I ten pakiet kosztuje 59,99 zł.

Da radę wynegocjować z DUK, to co chcę tylko bez Cinemaxów, za niższą cenę np. za 49,99 zł?, i oczywiście umowa 12/5. Dekoder ten co mam, czyli ESI-88.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co Ci to? Jak chcesz skorzystać z okazji usunięcia kanału to piszesz wypowiedzenie. Jak oni nie zadzwonią to sam dzwonisz i negocjujesz. Tak samo robisz, jak masz 5 miesięcy do końca umowy. Jest o tym na tym forum w tym wątku mnóstwo postów. Konsultant sam z siebie nie zadzwoni z dobrą ofertą dla klienta.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem tak kiedyś w nc+ , nie dzwonili - powód brak zgody na kontakt w celu nowej umowy.

 

a co znaczy ta opcja ?

 

Używanie urządzeń końcowych w celu otrzymywania informacji marketingowych
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
 
Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecną umowę przedłużalem w lutym mam Familijny MAX HD + Sport HD + FILM HD+ Cinemax. Dostałem umowę 15/3 z racji tego ze zmieniłem dekoder na EVOBOX. Czy jak wyślę wypowiedzenie. Mam szansę dostać 12/5. Wtedy bym wziął sobie pakiet premium oraz jeśli bez opłaty to multiroom to licząc średnia bym płacił przyzwoite pieniądze. Jak sądzicie ile można ugrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe stwierdzenie 


W treści komunikatu CP odnośnie wypowiedzenia umowy jest zwrot.... "a rozwiązanie nastąpi w okresie podstawowym" . Czyli będąc na darmowym 5 miesiącu z 6 nie można jej wypowiedzieć czy można ale będzie obowiązywać dopiero po 6 miesiącu?

 

 

 

czy mając Premium obecnie za 79,99zł dostanę również w tej kwocie Premium po przedłużeniu umowy z darmowymi msc -  czy już nie ma za tą cenę ?

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lub 12/5  , 15/5  itp :)  czy się mylę ?


Czyli defacto nie ma to znaczenia. Mam 24/6 i 5 miesiąc promocji. Rozumiem że mogę złożyć wypowiedzenie i powiedzmy jechać od nowa 24/6 lub wyegzekwować darmowe Eleveny?

 

A masz opcję premium za 79.99zł ?

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taką teraz mam.

Raczej nie jestem pewien czy da się krótsza umowę. Jeśli tak to z pewnością bym tak wybrał.

Pierwotnie miałem iść awansować na Premium Max. Ale skoro jest okazja to może ktoś doradzi o co targować po wypowiedzeniu? . Chciałby Eleveny dodatkowo i jeśli się da to GO ale niekoniecznie.

Edytowane przez Qba_72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

miałem tak kiedyś w nc+ , nie dzwonili - powód brak zgody na kontakt w celu nowej umowy.

 

a co znaczy ta opcja ?

 

Używanie urządzeń końcowych w celu otrzymywania informacji marketingowych
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.
 

 

No ta druga zmiana jest wlasnie na to czy moga dzwonic do ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli musiałbym ją aktywować? :)  A czy jest nadal dostępne przy przedłużaniu Premium w kwocie 79,90zł ?

bedzie

Czy przy pakiecie Premium Max idzie wynegocjować Multiroom bez opłat?

nie, nigdy nie wynegocjujesz nic. Oferty sa sztywne

Pytanie do kolegów wtajemniczonych,

czy jest możliwe wynegocjowanie po wypowiedzeniu pakietu FAMILIJNY MAX HD + SPORT HD za 49,99 zł ??

Czy ktoś "naciskał" na taki wariant ?

Będę wdzięczny za jakieś wskazówki ;)

Naciskać można guziki.

Pakiety sa sztywne dla wszystkich, bys przeczytal 12 stron ostatnich bys wszystko wiedzial.

Dokładnie taką teraz mam.

Raczej nie jestem pewien czy da się krótsza umowę. Jeśli tak to z pewnością bym tak wybrał.

Pierwotnie miałem iść awansować na Premium Max. Ale skoro jest okazja to może ktoś doradzi o co targować po wypowiedzeniu? . Chciałby Eleveny dodatkowo i jeśli się da to GO ale niekoniecznie.

Pakiety sa sztywne dla wszystkich, bys przeczytal 12 stron ostatnich bys wszystko wiedzial.

Jedynie dlugosc umowy i miesiace gratisowe mozesz negocjowac.

QBA mozesz negocjowac krotszą umowe, masz dostep do wszystkich ofert wtedy jak u osoby ktorej konczy sie umowa

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@kyczniker,

a jak to jest z opłatą za MR - obecnie mam pierwszy dekoder dodatkowy za 5 zł, a drugi rabatowany na 0 zł za okazanie rachunku od konkurencji. Przy przedłużaniu umowy tak to pozostanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...