Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W poprzednich latach w ciągu 2 tygodni był telefon z DUK, a teraz pewnie stwierdzili, że jeden klient z pakietem za 79,90zl to nic wielkiego do stracenia.

No naprawdę  to jest tak straszne wydać te 40 groszy i zatelefonować samemu na DUK i poprosić o rozmowę z konsultantem i to aby oddzwonił, żebyś nie płacił.

Ludzie, błagam! To, co Wy piszecie to jakaś parodia. "Pewnie stwierdzili, że jeden klient z pakietem za 79,90zl to nic wielkiego do stracenia".

CP ma największą ilość klientów, wypowiedzenia składa mnóstwo osób, ludzi zajmujących się wypowiedzeniami jest mniej niż 200.

Teraz przez roszczeniowe osoby, którym PRZECIEŻ należy się Euro 2016 za darmo, tych wypowiedzeń jest więcej.

 

Chcesz umowę? Dostać dobre warunki? To sam zadzwoń. Naprawdę straszna sprawa.

 

 

Przedłużać teraz dla darmowych miesięcy, czy czekać?

Szepnij choć słowo. :)

Przedłuż na krótki okres umowę, a potem skorzystaj z nowych ofert 6 miesięcy wcześniej. Prosta sprawa. ;)

Edytowane przez Barti
Post napisany dość niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z głupia telefon na infolinie przed chwilą

Umowa do 29.01

Familijny Max Hd + Sport HD

Propozycja bez żadnego wypowiedzenia:

Max Hd + Sport Hd + Film Hd + Cinemax za 59,90 na 15 miesięcy i 4 darmowe

Czy chcą złapać jak najwięcej przedluzeń przed zapowiadanymi przez was zmianami? Czy wypowiedzenie da mi raptem tylko jeden darmowy miesiąc więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ofert z 4 miesiacami darmowymi.
Jest oferta ze przez 4 miesiace placisz 10zl mniej.
Zaznaczam. NIE MA takich ofert przy wyborze 15 miesiecy.
Ani duk ani infolinia.
Wszyscy maja i korzystaja z tego samego systemu, jedynie DUK ma odblokowany dodatkowy poziom ofert.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięte odniesienie do postu umieszczonego w złym wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem, dlaczego nikt do mnie nie zdzwonił, w kwietniu rozmawiałem z "konsulem" na temat CP GO i okazało się że muszę dojść do końca tej umowy, aby wyskoczyć z multioferty (tv+telefon CP).  Dopiero wtedy mogę dostać do nowej umowy CP GO. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei chciałbym poruszyć taką oto kwestię:

Mój ojciec, podobnie jak ja, przedłużył umowę z Cyfrowym Polsatem na początku tego roku. Ja przedłużyłem na 12 miesięcy, w tym 5 miesięcy gratis, a mój ojciec na 24 miesiące, w tym bodajże 6 miesięcy gratis z racji wymiany dekodera Sagemcom ESI-88 na Evoboksa. Zastanawiam się tak, czy jeśli mój ojciec złożyłby wypowiedzenie umowy w związku z usunięciem przez Cyfrowy Polsat ze swojej oferty kanału Fight Klub (o czym jest już mowa w odpowiednim wątku w niniejszym dziale forum) to czy będzie wtedy tak, że do mojego taty zadzwoni DUK i zaproponuje przedłużenie umowy? Czy będzie się wtedy dało wywalczyć krótszą umowę, choćby nawet na 15 miesięcy? Czy też w takiej sytuacji DUK się w ogóle nie odezwie, nie przedstawi żadnej oferty i umowa po prostu ulegnie rozwiązaniu? Rozumiem, że w takim przypadku wypowiedzenie umowy trzeba złożyć w sierpniu br.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Barti

Miałem przyjemność rozwiązywać z CP dwa razy umowę z powodu zmian w regulaminie (maj 2015 i październik 2015). W pierwszym przypadku po złożeniu pisma reklamacyjnego zadzwonił ktoś z propozycją (nie wiem czy to był DUK). Byłem w niekorzystnej sytuacji, bo do końca umowy miałem sporo czasu i zaproponował mi tylko umowę 29 - miesięczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W normalnych warunkach nowa umowa kontynuacyjna nie może skończyć się wcześniej niż kończyłaby się dotychczasowa umowa. Czyli w Twoim wypadku może się okazać dostępna tylko umowa 24/8. Trzeba by zerknąć w temacie, czy był ktoś w przeszłości skrócił okres podstawowy umowy w takiej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei chciałbym poruszyć taką oto kwestię:

Mój ojciec, podobnie jak ja, przedłużył umowę z Cyfrowym Polsatem na początku tego roku. Ja przedłużyłem na 12 miesięcy, w tym 5 miesięcy gratis, a mój ojciec na 24 miesiące, w tym bodajże 6 miesięcy gratis z racji wymiany dekodera Sagemcom ESI-88 na Evoboksa. Zastanawiam się tak, czy jeśli mój ojciec złożyłby wypowiedzenie umowy w związku z usunięciem przez Cyfrowy Polsat ze swojej oferty kanału Fight Klub (o czym jest już mowa w odpowiednim wątku w niniejszym dziale forum) to czy będzie wtedy tak, że do mojego taty zadzwoni DUK i zaproponuje przedłużenie umowy? Czy będzie się wtedy dało wywalczyć krótszą umowę, choćby nawet na 15 miesięcy? Czy też w takiej sytuacji DUK się w ogóle nie odezwie, nie przedstawi żadnej oferty i umowa po prostu ulegnie rozwiązaniu? Rozumiem, że w takim przypadku wypowiedzenie umowy trzeba złożyć w sierpniu br.?

 

A nawet gdyby DUK nie zadzwonił to co wtedy traci Twój ojciec :?: nic w najgorszym wypadku pójdzie do APSu czy zadzwoni do CP i podpisze nową umowę na 24 miesiące z 6 gratis (zapłaci najwyżej 49zł. na nową aktywację),ale nie martw się DUK zadzwoni i zgodzi się na min.15/5 a jak tatko będzie twardy to i 12/5 wytarga

 

 

 

Noo, jak już wspomniałem, mój tato przedłużył umowę na 24 miesiące. Umowa ta weszła w życie na początku lutego br. Także, do jej końca jeszcze dość sporo czasu zostało. :? Ja mojej umowy wypowiadać w tym trybie nie zamierzam.

A co Ci szkodzi :?:  przecież w mor :censored:  za to nie dostaniesz :wink:

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten wątek i nie rozumiem jak to jest teraz z multiroomem przy przedłużaniu umowy. Kończy mi się umowa 12/5 więc złożyłem wypowiedzenie licząc na 15/5. Obecnie płacę 64,99 zł za Familijny Max HD+sport+film w tej cenie wypozyczenie Sagema 5 zl i darmowy multiroom. Czytam ten wątek i piszecie że teraz multiroom przy przedłużaniu jest za 10 zł ale ktoś też pisał o darmowym. Czy mam szanse na darmowy multiroom przy przedłużeniu skoro teraz mam darmowy zostawiając oba dekodery jakie mam w sumie za abonament z wszystkim bez zmian 64,99 zł 15/5? Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz darmowy to pozostanie.

Jak ktoś miał przy Twoim pakiecie Fmax+Film HD+Sport HD+Cinemax HD multiroom to kiedyś płacił 5zł. Natomiast obecnie niestety jest opłata 10zł, więc automatycznie takiej osobie narzucona jest stawka 10zł za mr.

Ty z racji tego że masz darmowy to taki pozostanie, wiec jeśli konsultant(w co wątpie ale różni są) zacznie Ci mówić że z MR który był za 0, masz teraz płacić 10zł. To śmiało możesz go zwyzywać.

:D

 

Nie pamiętam ale chyba od tej kwoty też możesz mieć tego SAGEMA za 0zł(bez czynszu), natomiast to działa analogicznie jak każda podmiana, 2 miesiace krócej zwolnienia z opłat(15/3ms free).

Ale nie wiem od jakiej kwoty i czy nadal są.

Edytowane przez kyczniker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super, bardzo wam dziękuję za odpowiedzi! Może jeszcze dobiorę sobie CP GO żeby mieć telewizję na żywo na komórce skoro jest to za 5 zł i nie da się później dobrać.

 

PS. W jakich godzinach pracuje DUK żeby zadzwonić tam?

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniżka z SmartDOM liczy się tylko w umowie na 24 miesiące?

Dzwonili do mnie dzisiaj z DUK, na TV dostałem umowę 15/5 + VOD na 15 miesięcy i w tym przypadku się zgodziłem.

Jednak mam jeszcze internet jako 2 produkt w SmartDOM i tu zaproponowano mi umowę na 24 miesiące, bo inaczej byłoby bez zniżki. A to nie różni się od oferty dla nowych klientów.

Da radę wynegocjować coś lepszego w kwestii internetu czy jestem zmuszony godzić się na uwiązanie się na kolejne 2 lata lub szukać innego dostawcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która edycja smartdom? W pierwszej jedynym warunkiem było utrzymanie bądź podwyższenie aktualnego abonamentu, późniejsze wersje SD mają wyłączenie niektórych umów.

 

edit:

ja np. przedłużyłem internet na czas nieokreślony, jako 2 umowę w SD, wcześniej TV na 15 miesięcy.

Edytowane przez cabott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 1 edycja, to nie stracisz zniżki. Sam tak przedłużyłem umowe na 15 miesięcy, poza tym skorzystałem jeszcze z promocji plusbanku na tym samym kontrakcie (tv, 1 usługa), chociaż wg. pani w APS powinienem podpisać umowę na 29 miesięcy bez darmowych, żeby móc z niej skorzystać.

Edytowane przez cabott
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super, bardzo wam dziękuję za odpowiedzi! Może jeszcze dobiorę sobie CP GO żeby mieć telewizję na żywo na komórce skoro jest to za 5 zł i nie da się później dobrać.

 

PS. W jakich godzinach pracuje DUK żeby zadzwonić tam?

 

Dzięki!

PN-PT 8:00-21:00

SOB: 9:00-17:00

Zniżka z SmartDOM liczy się tylko w umowie na 24 miesiące?

Dzwonili do mnie dzisiaj z DUK, na TV dostałem umowę 15/5 + VOD na 15 miesięcy i w tym przypadku się zgodziłem.

Jednak mam jeszcze internet jako 2 produkt w SmartDOM i tu zaproponowano mi umowę na 24 miesiące, bo inaczej byłoby bez zniżki. A to nie różni się od oferty dla nowych klientów.

Da radę wynegocjować coś lepszego w kwestii internetu czy jestem zmuszony godzić się na uwiązanie się na kolejne 2 lata lub szukać innego dostawcy?

 

Generalnie mozesz ugrać coś lepszego niz 24ms, ale dowiedz sie o wersje smartdomu.

Mam pytanie odnośnie CP On The Go. Czy przy przedluzaniu umowy 15/5 jest szansa na darmowe On The Go? A jeżeli nie to czy dostaje się go gratis na kilka miesięcy i potem można wyłaczyć? DziękI!

Przy 15/5 zapomnij o CP GO za darmo, przy 24/8 czasem będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

obecnie mam umowę 24/8, Familijny Max HD + MR + dekoder z nagrywarką - płacę 49,99zł. + 5zł. + 5zł. do końca umowy 4 miesiące.

Proponują mi umowę 15/5, Familijny Max HD (5 mcy gratis pakiet Film, Sport i VOD) + MR (bez wymiany sprzętu) za 49,99zł. + 10zł. + 5zł. - wiem, że można wywalczyć umowę 12/5 (czy tylko po wypowiedzeniu, czy jednak istnieje szansa negocjacji bez wypowiedzenia?), za MR mniej nie będzie ale za ten dekoder mogą znieść opłatę?

Pytałem też o nową antenę ale Pan powiedział, że ma tylko do nowego dekodera i żebym poszukał na internecie sobie :/

Czy moduł WiFi coś mi da przy w/w pakiecie?

 

Z góry dzięki za pomoc (jutro mają dzwonić)

 

Pozdrawiam

 

EDIT:

P.s. tak sobie patrzę, że wezmę chyba pakiet Max HD za 59,99zł co nie zmienia faktu, że dodatkowa opłata za dekoder z nagrywarką zostanie ale jak wynegocjuje 12/5 to średnia za m-ąc wyjdzie 43,74zł.? razem z opłata za dekoder, a to już mnie przekonuje...

Edytowane przez Mr.Pelisa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy "postraszenie" na infolinii złozeniem wypowiedzenia umowy po 31. lipca z powodu usunięcia kanału Fightklub może pomóc w otrzymaniu lepszych warunków?

Nie chcę sie bawić w wypowiedzenie, a do końca umowy mam 6,5 miesiąca. Czy "normalny" konsultant moze mnie przełączyć do DUK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...