Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da się obniżyć abonamentu, gdy ro końca pozostało jeszcze tak dużo czasu :) takie rzeczy tylko na 3 miesiące przed jej końcem i z wypowiedzeniem :)

Dzięki za odpowiedź. Jak wspominałem moja obecna umowa 12/5 mam pytanie czy 3 miesiące przed końcem uda się wynegocjować 15/3 z wymianą na EVOBOX PVR, uwzględniając obniżenie abonamentu? Oczywiście z wypowiedzeniem.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam umowę na 29 miesięcy i zostało mi jeszcze 18. Pytanie moje jest takie, czy można podpisać aneks do umowy na innych warunkach? Mam Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Ipla Mix + VOD za 69.90. A chce zrezygnować z Ipli i VOD. Wtedy bym płacił 59.99. I też bym chciał wymienić dekoder. I też bym brał Eleven HD.

Sprawdz czy nie posiadasz umowy elastycznej z możliwością obniżania rachunku o 10 zł po odłączeniu np VOD.Wypowiedzenie umowy i negocjacje na ok.6 miesięcy przed końcem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Wysłałem wypowiedzenie i mogę przedłużyć umowę. Posiadam obecnie Premium i 1 Multiroom. Za ile da się teraz wyciągnąć Premum i Eleveny do tego?

Jak wysłałeś wypowiedzenie, to może uda ci się za premium wyrwać 52,50 ale to pod warunkiem, że wyrwiesz 12/5 (łamaniec). Wtedy 52,50 (za premium)+15 (za Eleveny)+10 (za MR)=77,50 ZŁ miesięcznie*

 

*nie liczyłem darmowych miesięcy za Multiroom, bo nie wiem czy przysługują. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wysłałeś wypowiedzenie, to może uda ci się za premium wyrwać 52,50 ale to pod warunkiem, że wyrwiesz 12/5 (łamaniec). Wtedy 52,50 (za premium)+15 (za Eleveny)+10 (za MR)=77,50 ZŁ miesięcznie*

A za ile wyrwę to samo, ale z 2 x MR :?:

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za ile wyrwę to samo, ale z 2 x MR :?:

 

Dolicz sobie Twoją aktualną cenę MR.

 

 

2016-04-20 22:26:15minio

Mnie za Eleveny zaproponowano 5zł dopłaty przy pakiecie za 109,90!

 

 

To ja juz nic z tego nie rozumiem, jesli to prawda. Chyba trzeba poczekac na oficjalny komunikat CP.

 

Nie trzeba oficjalnego komunikatu. Konsultant zaproponował Ci 5zł dopłaty do obecnego rachunku i będziesz miał to samo co miałeś plus Eleven'y. Ale wcale to nie oznacza, że Eleven'y są za 5zł. ;)

Zaproponował Ci Premium za 89,99zł (bez obowiązku na VOD, które trzeba wyłączyć przed końcem okresu promocyjnego) plus Eleven'y za 15zł + jak mniemam Multiroom(y)/czynsz za dekoder, bo nie napisałeś dokładnie co masz w cenie 109,90zł.

Poza tym możesz próbować ugrać Premium za 79,99zł plus 15zł za Eleven'y + Multiroom/Czynsz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem aby na Multiroom HD była promocja, ceny są sztywne w zależności od pakietu. Pozdrawiam.

Myślałem, że promocje przedłużeniowe dla stałych, ale niezadowolonych klientów obejmują również MR. Skoro ceny na MR dla obecnych są jak dla nowych z ulicy, to trudno. Wyślę wypowiedzenie i jak zadzwoni DUK to powiem, że to dziwne że udało im się zadzwonić skoro nie mam telefonu ...

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem umowę (oczywiście po wysłaniu wypowiedzenia) na następujących warunkach: 15/5, czyli 10 miesięcy płatny pakiet premium  w cenie 79,90 dobrałem też Eleveny (bez zobowiązania po 15 zł). Otrzymałem również 5 miesięcy dodatkowo i bezpłatnie sVOD. Początkowo proponowali za 89,90, ale chciałem, żeby coś opuścili na Elevenach, ale twierdzili, że się nie da, to zeszli 10 zł ze standardowej ceny za premium.

Edytowane przez raafmix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do mnie zadzwonili z ofertą - pierwszy telefon. Wypowiedzenie wysłane. 

 

Warunki obecne;

12/5

zostały 4 miesiące umowy

 

Familijny MAX HD + Sport HD + FILM HD + Cinemax HD - 59,99 PLN

czynsz za dekoder Sagecom  - 5 PLN

MR  -  10 PLN

 

 

Propozycja:

15/5

Familijny MAX HD + Sport HD + FILM HD + Cinemax HD - 59,99 PLN

czynsz za dekoder Sagecom - 5 PLN

MR - 10 PLN

CP GO -  5 PLN

 

Czy ewentualnie można coś jeszcze utargować?

Możliwe jest zejście z czynszu? CP GO za 0 PLN? Jakiś rabat na Eleven? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...