Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam- szybkie pytanko dla zorientowanych :)

Dałem oczywiście wypowiedzenie ponad 1.5 m temu, kilka razy dzwonili ale bez szału.

Teraz płacę 104zł Główny dekoder mam pvr hd 7000 nagrywarka +  2 szt. multiroom

 

Dziś zadzwoniłem na nr. który dostałem sms z utrzymania klienta i jest tak :

Pakiet Premium +HBO Go + 2 multiroom w tym 1 mogę zostawić ten hd 7000 jako dodatkowy a oddać mały. ( w sumie sam tak zaproponowałem i się zgodził :)

Do tego nowy dekoder EvoBox + antena i konwerter za 129zł + aktywacja jednorazowo 49

Umowa na 15 miesięcy 3 miesiące gratis.

 Miesięcznie 89.99 zł na gotowo

Chciałem jeszcze Ipla ale nie dało rady i dopłata 10zł  

Z Polsatem jestem związany już ok 4 lata.

Jak myślicie coś  ugram czy musi tak zostać ???

Czas mam do jutra do 12 :)

z góry dzięki za odp. pozdrawiam 

Nie wiem czy ugrasz coś więcej, u mnie ta sama kwota a tylko 1 multiroom więc Ty masz lepszą opcję :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można było na początku multi do tego nowego ?? Jak dzwoniła na początku babka to nie wiedziała ile wyjść jest z tego nowego konwertera bo mi potrzebne przynajmniej 4 do głównego 2 i 2 do MR :) zaproponowała mi że mogę w sumie mieć 2 anteny na dachu :) powiedziałem że chyba jest nie poważna     :crazy:

Dziś mi gość powiedział że spokojnie mogę mieć tak jak do tej pory czyli 2 do głównego + po 1 na MRoom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wstawić jakiś dowód że posiadasz dekoder z dyskiem jako drugi w MR.Bo jak widzisz ktoś zarzuca Tobie kłamstwo pisząc że do MR nie dają HD7000.

Akurat jako odpowiedź na post mirasa to zdanie jest prawdziwe - nie dają HD7000 do MR, w sensie takim, że zamawiasz Evoboxa, i do tego winszujesz sobie HD7000 jako MR; była dopiero co dyskusja i nie ma co marudzić o zrobieniu MR z sagemcoma.

 

Jedyna możliwość: masz obecnie HD7000 jako główny i z niego można zrobić MR przy wzięciu Evoboxa na przedłużenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie o Multiroomie CP ileś razy to było wałkowane (nie tylko przeze mnie):

 

 

(...)

 

Dekoderem głównym może być dowolny dekoder HD, PVR lub CAM. Dekoderami dodatkowymi mogą być TYLKO dekodery HD produkcji CPT. 

 

Szczególnym przypadkiem jest sytuacja posiadania dekodera PVR 7000 jako główny i skorzystanie z oferty przedłużeniowej, gdzie dekoder główny staje się dekoderem dodatkowym. W ramach tej samej oferty przedłużeniowej dobierany jest nowy dekoder główny PVR, HD lub CAM. 

Kształt ofert z Multiroomem proszę szukać w temacie: https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-cp/

 

 

W temacie o ofertach dla stałych klientów, proszę rozmawiać o ofertach dla stałych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam- szybkie pytanko dla zorientowanych :)

Dałem oczywiście wypowiedzenie ponad 1.5 m temu, kilka razy dzwonili ale bez szału.

Teraz płacę 104zł Główny dekoder mam pvr hd 7000 nagrywarka +  2 szt. multiroom

 

Dziś zadzwoniłem na nr. który dostałem sms z utrzymania klienta i jest tak :

Pakiet Premium +HBO Go + 2 multiroom w tym 1 mogę zostawić ten hd 7000 jako dodatkowy a oddać mały. ( w sumie sam tak zaproponowałem i się zgodził :)

Do tego nowy dekoder EvoBox + antena i konwerter za 129zł + aktywacja jednorazowo 49

Umowa na 15 miesięcy 3 miesiące gratis.

 Miesięcznie 89.99 zł na gotowo

Chciałem jeszcze Ipla ale nie dało rady i dopłata 10zł  

Z Polsatem jestem związany już ok 4 lata.

Jak myślicie coś  ugram czy musi tak zostać ???

Czas mam do jutra do 12 :)

z góry dzięki za odp. pozdrawiam 

Nic wiecej nie ugrasz oferty w CP sa sztywne, mozna tylko migrować między sztywnymi pakietami i sztywnymi konfiguracjami miesięcznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie o Multiroomie CP ileś razy to było wałkowane (nie tylko przeze mnie):

 

 
 

 

W temacie o ofertach dla stałych klientów, proszę rozmawiać o ofertach dla stałych klientów.

Dzięki za wyjaśnienia tamtego wątku nie czytam a sugerowałem się tym co się pisze w tym wątku i dla nowych.Tam nie pamiętam by się pojawiła informacja o tym że jest możliwość dobrania takiego dekodera do MR.MR to też poniekąd element oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem - tak jak mówiłem 89.99 Premium + HBO umowa na 15M w tym 3 miesiące  gratis Ipla. 1 MRoom zostawiam Hd 7000 2 gi ten mały . antena + konwerter + nowy EVO prv 129 + jednorazowa aktywacja 49 Ogólnie chyba oki. Jak dzwoniłem do N to samych opłat na początek chyba ze 400zł i multiroom na kabel lub wifi  to rożnie może być.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałeś cenami z górnej półki ale niech będzie 199 zł+49+49 i 1 zł antena.Wyjdzie prawie 300 a nie 400 zł.Faktycznie można doliczać okablowania i tp ale to chyba posiada skoro przedłuża umowę i jest stałym abonentem.W CP ma 129 antena +49 zł tej aktywacji czyli tak jak pisałem że taniej.A tak nawiasem mówiąc ja mam bez czynszu i aktywacji :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przedłużałam umowę. Poprzednia 12/5, Premium +HBO GO za 79,90 (+5zł czynszu za ESI-88); zostało mi 6 miesięcy do końca (5 płatności).

 

Przedłużyłam na 15/5 bez wymiany dekodera, tak jak chciałam, ale może niektórych zainteresuje to, co zaproponowano mi jako alternatywę.

Mogłam przedłużyć na 15/3 wymieniając dekoder na EVOBOX i wtedy znieśliby mi czynsz. Jak powiedział konsultant, jeśli dotąd płaciłam czynsz na ESI-88, to nie ma możliwości jego zniesienia, ale po wymianie dekodera tak.

 

Dodam jeszcze, że zestaw antenowy za 129zł jest niezbędny jeśli chce się wykorzystać 3 głowice EVOBOX (2 do nagrywania równocześnie dwóch oddzielnych kanałów), 1 do oglądania trzeciego).

 

Koszty dodatkowe - 49+129 - spowodowały, że zdecydowałam się zostać przy ESI-88. Może przy kolejnym przedłużeniu za 10 miesięcy.... :wink:

 

Dodam też jako radę: wysłanie wypowiedzenia jest niezbędne. Jak dzwoniłam bez składania wypowiedzenia, to nie było żadnych ofert przedłużeniowych poza standardowymi na 24 miesiące. Rada druga: wysłać pocztą. Mi w dwóch punktach CP odmówiono przyjęcia wypowiedzenia, a dokładniej powiedziano, że mogą wprowadzić do systemu tylko z opcją, że wypowiadam umowę dziś, kończę współpracę z CP za miesiąc i płacę karę umowną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam też jako radę: wysłanie wypowiedzenia jest niezbędne. Jak dzwoniłam bez składania wypowiedzenia, to nie było żadnych ofert przedłużeniowych poza standardowymi na 24 miesiące. Rada druga: wysłać pocztą. Mi w dwóch punktach CP odmówiono przyjęcia wypowiedzenia, a dokładniej powiedziano, że mogą wprowadzić do systemu tylko z opcją, że wypowiadam umowę dziś, kończę współpracę z CP za miesiąc i płacę karę umowną.

To spotkałeś takich bałwanów jak ja trafiłem,po rozmowie z konsulem okazało się że wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam abonament w cenie ok 25 PLN - niestety nazwy nie kojarzę ;) Z tego co widzę dla nowych to samo co mam w CP aktualnie jest po 19,99 PLN jako Rodzinny HD....Ktoś ma taką sytuację? Obniżają do 20 PLN czy wołają nadal 25 PLN ?? Niedługo czeka mnie przedłużenie. Ponadto jakbym chciał multiroom to ile wychodzi dodatkowo ? :) Nie mam drugiego deka pod CP.....

 

Multiroomy w CP są tylko z kablem ? Czy wygodne jak Cameleony w nc+ ?

 

Jak będę chciał zwiększyć abo do fulla to tylko aneks wystarczy i pewnie nie robią problemów?

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa wygasa już za 2 miesiące.Za FamMaxHD, Sport HD, Film HD, CinemaxHD,MR oferują nadal 59,90 w opcji 15/5 - obecnie 12/5. Nawet chcą dołożyć IPLA MIX i VOD, nie pamiętam ale chyba w okresie promocyjnym za 0 zł a później dopłata.Na ten moment odmówiłem ale mają jeszcze dzwonić. Najbardziej mi chodzi o Polsat Sport i Polsat Sport Extra. W Rodzinnym HD nie ma gwarancji na nie. W ostateczności odpalę Mobilną za niespełna 7,50 miesięcznie i będę miał te kanały choć co do jakości to pewnie klapa ale zawsze coś takiego niż nic.

Edytowane przez markar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...