Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie na temat takiej oferty:

Umowa na 29 miesięcy na pakiet Rodzinny HD i opcje Sport HD za 39.99 zł, w tym przez 9 miesięcy będę miał dodatkowo opcje Film HD i Cinemax HD i będę płacił 24.99 zł. Czy można byłoby dostać lepszą ofertę ? Dodam, że wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aro - Dokładnie 28 grudnia przedłużyłem umowę na 29 miesięcy (w ramach promocji 8 miesięcy gratis) na pakiet Rodzinny HD i opcje Sport HD za 39.99 zł, przez 8 miesięcy będę miał dodatkowo opcje Film HD i Sport HD (bez Cinemaxa) za Ozł!!!.Tak, więc radzę wysłać pismo i cierpliwie czekać - Powodzenia!

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aro - starą umowę miałem do 24 kwietnia. Wypowiedzenie poszło już do nich 9 czerwca 2015. Napisałem, że proszę, aby umowa się rozwiązała wraz z końcem okresu oznaczonego w umowie. Zapomniałem dodać, że ta nowa umowa, która wchodzi w życie jest elastyczna to znaczy, że mogę zachować wyżej wymienione pakiety za 69,90zł miesięcznie, lub zrobić sobie kombinacje Rodzinny HD + pakiet(y) dodatkowe.  Ja wybieram oczywiście Rodzinny HD + Sport HD. Wcześniej miałem Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD za 59,90zł. Mi zaproponowano zniżenie pakietu, gdy miałem 4 miesiące do końca umowy (z wypowiedzeniem), chociaż jeszcze z początku twierdzili, że takie oferty są dopiero miesiąc przed zakończeniem kontraktu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to i ja zadam pytanie,chyba jeszcze takiego nie było :). Mam do końca umowy jeszcze 4 miesiące,chce przedłużyć umowę, ale chce zejść na pakiet F.Max HD lub F.Max HD Sport Film  Cinemax.Czy mogę przy zniżaniu pakietu uzyskać umowe 12 miesięczną lub 15 miesięczną oczywiście z darmowymi miesiącami i złożonym wypowiedzeniem.Dzięki za odpowiedź ;) Obecna umowa była na 29 miesięcy z pakietem takim jak w podpisie czyli F.Max HD ,HBO Cinemax ,sport i Film ,pakiet Film wyłączyłem po jakimś czasie zostawiłem sobie tylko sport który też mogłem wyłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest taka możliwość, lecz do końca umowy musi być 3-4 pełne miesiące, lub miesiąc i oczywiście wcześniej wysłane wypowiedzenie.

 

Z reguły oferty są takie:

 

- umowa 12 miesięczna z 5 miesiącami gratis

- umowa 15 miesięczna z 5 miesiącami gratis

- umowa 12 miesięczna z 3 miesiącami gratis (wymiana dekodera)

- umowa 15 miesięczna z 3 miesiącami gratis (wymiana dekodera)

- umowa 24 miesięczna z 8 miesiącami gratis

- umowa 24 miesięczna z 6 miesiącami gratis (wymiana dekodera)

- umowa 29 miesięczna z 8 miesiącami gratis (oferta stosowana przy drastycznym obniżeniu abonamentu np. jak schodzi się na pakiet Rodzinny HD z pakietu Familijnego Max, Film HD, Sport HD, Cinemax, lub pakietu Premium)

- umowa 29 miesięczna z 6 miesiącami gratis [(wymiana dekodera), (oferta stosowana przy drastycznym obniżeniu abonamentu np. jak schodzi się na pakiet Rodzinny HD z pakietu Familijnego Max, Film HD, Sport HD, Cinemax, lub pakietu Premium)]

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest taka możliwość, lecz do końca umowy musi być 3-4 pełne miesiące, lub miesiąc i oczywiście wcześniej wysłane wypowiedzenie.

Wystarczy, że jest mniej niż 6 miesięcy do końca umowy.

Wypowiedzenie też nie zawsze jest konieczne - wystarczy telefon do DUK. Przynajmniej jeśli chodzi o umowę 15/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat z tym pakietem o którym pisze jest trochę inaczej.Przynajmniej tak piszą abonenci którzy się o niego starają.Konsultanci albo twierdzą uparcie że go nie ma albo oferują raczej od koniec umowy a nie już 6 miesięcy przed końcem.Przynajmniej takie informacje pojawiają się w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisałeś ;)
Wczoraj pannie próbowałem" renegocjować umowę po wysłaniu wypowiedzenia.
Miała Premium bodajże na 29 miesięcy,w tym 8 gratis(koniec umowy w kwietniu/maju) i chciałem obniżyć zobowiązanie na 59.99(Familijny Max HD+Sport HD+Film HD i Cinemax HD z umową 12/5 i niestety... du.pa.
System jeszcze nie "przepuszczał" takiej umowy.
Mam zadzwonić w lutym/lub będą dzwonić z DUK-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kolejną propozycję:

Umowa na 24 miesiące na pakiet Rodzinny HD z opcją Sport HD za 39.99 zł w tym przez 8 miesięcy płacąc 24.99 zł będę miał dostęp do pakietów które wymieniłem oraz dodatkowo pakiety Max HD i Film HD. Dodam ,że nie skorzystałem z tej propozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aro - Dopiero teraz zauważyłem Twój podpis - dlaczego Ty chłopie chcesz umowę 29, lub 24? W Twoim wypadku to jest według mnie nie opłacalne - czemu? Jesteś posiadaczem pakietu Rodzinnego HD na chwilę obecną - prawda? I jak dobrze rozumiem chcesz podłączyć opcję Sport HD czyż nie? To w takim przypadku idziesz o pakiet wyżej, bo chcesz Rodzinny HD + Sport HD - czyli według mnie jest bardzo realne otrzymanie 15/5, a może nawet 12/5, choć bardziej skłaniam się w kierunku 15/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest 29/8, bo sam z tej oferty skorzystałem i to 4 miesiące przed końcem starej umowy, w której odbierałem Familijny Max HD, Film HD, Sport HD, Cinemax HD. Czy dostępne jest 24/8? Przypuszczam, że jak najbardziej, chociaż w moim wypadku konsultant mi mówił, że dla mnie jest dostępna tylko opcja 29 miesięcy. Nie wiem, może tak mówił, bo miałem jeszcze trochę czasu do końca. Myślę, że jak jest dostępna opcja 24 miesiące w tym 8 miesięcy gratis - to tylko przed końcem, lecz gdzieś tam w głębi serca "coś" mi mówi, że dałem się trochę wy[beep]ować z tym 29 miesięcznym cyrografem - być może mogłem mieć 24 miesięczną umowę, ale mówi się trudno.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podpowiedzcie mi. Czy jeżeli mam do tej pory F MAX HD + SPORT HD I FILM HD + 1 jeden multiroom za 69,90, to czy przedłużając umowę i podwyższając abonament na PREMIUM + HBO GO na 24 m-ce za 79,90, mogę liczyć na zestaw 3 dekoderów multiroom za 5 zł płatnych od 7 m-ca, tak jak dla nowych abonentów, którzy przechodzą od konkurencji.

Edytowane przez james28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przedłużając umowę z pierwszego Smartdomu, przedłużę ją na tych samych warunkach (w moim przypadku 50% internet + minus 48,99 zł z pakietu TV), czy też wejdę w aktualne warunki? Obecnie płacę w sumie (Internet 30 GB + Family HD) 45,95 zł. Nie uśmiecha mi się płacić dużo więcej...

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...