Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

REGULAMIN PROGRAMU„SMARTDOM („REGULAMIN”)WERSJAZDNIA18.02.2014R

§1POSTANOWIENIA OGÓLNE1.Program smartDOM(„Program”) jest organizowany przez Polkomtel Sp. z o.o.1(„Polkomtel”) i Cyfrowy Polsat S.A.2(„Cyfrowy Polsat”)stanowi ofertę promocyjną i] jest skierowany do osób fizycznych, które nie są Abonentami Polkomtel lub Cyfrowego Polsatu(„Nowi Klienci”)[/b]

 

no to mogę czy nie bo nie kumam....a dopiero 2 browce wchłonąłem :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie moja umowa jest w okresie wypowiedzenia, gdyż dobiega kresu czas jej trwania. Mam teraz pakiet premium(bez kanałów z rewolucji listopadowej 2012) z multiroom-em przy dekoderach Echostar 7400 (główny), HD3000 (dodatkowy) za 89,90. Chciałbym się dowiedzieć co można maksymalnie wycisnąć przedłużając obecnie umowę z CP. Oczywiście zostaję przy premium i multiroom, jednak chciałbym wymienić Echostara na Sagemcom ESI-88 500GB. CP proponuje mi obecnie wariant 15 mies. z 3 mies. gratis, potem normalnie 89,90 i do tego 49 zł zapłata za wymianę dekodera. Czy zna ktoś oferty jakie ma teraz DUK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wymieniając dekoder mogą mi to zrobić za darmo czy zostaje to 49 zł jednorazowe za wymianę? Chciałbym chociaż wynegocjować ten wariant 12/3 z darmową wymianą (może być za 1 zł) i bez kaucji miesięcznej 5zł. Potem te 9 miesięcy za 89,90 oczywiście z multiroomem. Do tego pewnie jakieś VOD i IPLA MIX na 3 miesiące gratis bo mi już wspominali o tym podczas ostatniej rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 8 lipca kończy mi się umowa z cp. Do tej pory miałem Pakiet familijny HD+ sport HD na 36msc za 59,90. Dzwoniła do mnie babka w piątek z nową ofertą ale nie miałem czasu rozmawiać. Nie wysyłałem jeszcze wypowiedzenia a widzę, że są tu osoby znające się na negocjacjach (ja natomiast nie) dlatego chciałbym się dowiedzieć ile maks mógłbym utargować. Interesuje mnie tylko i wyłącznie pakiet max familijny HD+sport HD+multiroom, umowa na maks 24 msc. Dodatkowo rozumiem, że przy multiroom muszę mieć drugi dekoder no i chciałbym dekoder PVR HD 7000 jako drugi (obecny to HD5000). Ewentualnie bez multiroomu (z wymianą dekodera) lub też z multiroomem i z innym dekoderem niż pvr 7000 bo za bardzo się nie orientuje z tym multiroomem czy oni dają dekoder za 1zł czy trzeba go na własną rękę wykupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekoder na wypożyczenie , aktywacja 49zł. Nie musisz brać umowy na 24 mies. są krótsze na 12 czy 15 mies. Przy wymianie dekodera możesz wynegocjować umowę na 12 mies w tym 3 mies. za free. familijny max 49.9 zł pakiet sport za free na całą umowę chyba jest osiągalny . A za cenę 59.9 masz f.max , sport hd, film hd i cinemaxy. Oczywiście podstawa to wysłać wypowiedzenie :!: Wyślij jak najszybciej i powodzenia w negocjacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49zł jest za aktywację dekodera i raczej nie da się tego obejść. Iple mix powinni ci dać w cenie na całą umowę.

 

Potarguję się z nimi jeszcze. Może uda mi się zrobić wymianę dekodera gratis i bez kaucji. Też wydaję mi się że IPLA MIX i HBO GO powinni dać na całą umowę gratis, nowym dają bez problemu na całą umowę za te 89,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że ja chcę wymienić dekoder główny - Echostar 7400 na Sagemcom ESI-88 500GB. Jak nie ma możliwości umowy 12/5 to zostanę przy 12/3, tyle że nie chcę płacić tych 49 zł za wymianę ani żadnych czynszów później. Dekoder multiroom to w moim przypadku HD3000(choć mam wykupioną jako tako usługę multiroom SD, ale zmieniłem dekoder na HD podczas umowy) i nie muszę go wymieniać, chyba nawet się tak nie da, bo przecież PVR7000 nie dają do multiroom-u.

Będą dzwonić po weekendzie zobaczymy co tam uda mi się wynegocjować :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kubus.kul z tego co wiem przy sagemie nie ominiesz 49zł (potem brak czynszu) za dekoder pvr 500gb ale warto próbować. Jeżeli chodzi o iple mix i hbo go moja znajoma wynegocjowała na cały okres umowy ;) co prawda miała umowę na 15 mc ale może i tu warto sie potargować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam....miałem umowę na 15 miesięcy (5m-gratis ..10m-89.90).Wysłałem wymówienie , po tygodniu tel.do mnie i po dłuższej rozmowie (chciałem ab.za 49.90)propozycja anulują trzy ostatnie miesiące starej umowy i nowa na 12 miesięcy w tym pięć gratis .Pakiet premium 89.90 :jupi:

Bardzo dobra transakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam obecnie umowę na Mini HD za 9,90 zł (jako kolejna do posiadanego F Max HD z MR). Co prawda kończy się ona dopiero za 4,5 m-ca, ale już zaczęli wydzwaniać. Podpowiedzcie mi na jakich warunkach da się wytargować Rodzinny HD, bo póki co otrzymałem takie oferty:

1) umowa na 24 m-ce, przez 6 m-cy pakiet Familijny HD za 14,90 zł, później 24,90 zł za pakiet Rodzinny HD: (6 x 14,90 zł + 18 x 24,90 zł) / 24 = 22,40 zł m-cznie

2) umowa na 24 m-ce, przez 9 m-cy pakiet Rodzinny HD za 14,90 zł, później 24,90 zł: (9 x 14,90 zł + 15 x 24,90) / 24 = 21,15 zł m-cznie

Interesuje mnie Rodzinny HD, a więc nie zależy mi na Familijnym HD, wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam obecnie umowę na Mini HD za 9,90 zł (jako kolejna do posiadanego F Max HD z MR). Co prawda kończy się ona dopiero za 4,5 m-ca, ale już zaczęli wydzwaniać. Podpowiedzcie mi na jakich warunkach da się wytargować Rodzinny HD, bo póki co otrzymałem takie oferty:

1) umowa na 24 m-ce, w tym 6 bezpłatnych pakietu Familijny HD, później 24,90 zł za pakiet Rodzinny HD: 18 x 24,90 zł/ 24 = 18,68 zł m-cznie

2) umowa na 24 m-ce, przez 9 m-cy pakiet Rodzinny HD za 14,90 zł, później 24,90 zł: (9 x 14,90 zł + 15 x 24,90) / 24 = 21,15 zł m-cznie

Interesuje mnie Rodzinny HD, a więc nie zależy mi na Familijnym HD, wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem. Pozdrawiam

 

Dla nowych RodzinnyHD (3 m-ce bezpłatny FamilijnyHD) wychodzi taniej i to w umowie na 18 m-cy. 15 x 19,90zł / 18 = 16,58zł m-cznie. Więc oferta raczej kiepska, zwłaszcza jeśli nie zależy Ci na Familijnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, złożyłem wypowiedzenie 3 miesieczne i dzisiaj Pani przedstawiła mi umowę 15 msc/ 5 gratis, abonament 39,90 zł brutto , 5 msc bezpłatnie abonament, i ilpla też bezpłatnie, opłata za dekoder HD-10 zł miesięcznie, umowa kończy mi się 25 maja, proszę podpowiedzcie "mądre głowy" co można ugrać w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...