Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dotychczas: Familijny max HD, Multiroom (moduł i HD 6000) do końca umowy 8 miesięcy pełnopłatnych.

Po złożeniu wypowiedzenia:

-Premium 5 mies gratis,

-dekodery bez zmian,

-umowa 12 mies,

-multiroom 0 zł,

- kolekcje VOD 151-169 za free na 5 mies

-ipla mix gratis na 12 mies

...

Dzisiaj identyczną wynegocjowałem dla rodziców :jupi:

Z tym,że pozostają przy pakiecie Premium(do następnego usuniętego kanału :mrgreen: )

Dodatkowo do VOD i IPLIMix dostałem na okres promocji FilmBox Live-niestety bez HBO GO :woot:

I również do nich sam zadzwoniłem,tak jak i przy negocjowaniu mojej umowy.

Lepiej samemu dryndnąć niż czekać i się zdziwić,że umowa wygasła(zakładając,że chcemy renegocjować umowę),bo przy "takim" wysypie wypowiedzeń mogą nie zdążyć każdego ogarnąć :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka dzwonił koło 17 do mnie pan z CP numeru 222127137 i chciał ze mną pogadać jednak nie mogłem akurat rozmawiać i powiedziałem żeby zadzwonił później .Orientuje się ktoś w jakiej sprawie mógł dzwonić .Ps Nie składałem wypowiedzenia z powodu usunięcia Love

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka dzwonił koło 17 do mnie pan z CP numeru 222127137 i chciał ze mną pogadać jednak nie mogłem akurat rozmawiać i powiedziałem żeby zadzwonił później .Orientuje się ktoś w jakiej sprawie mógł dzwonić .Ps Nie składałem wypowiedzenia z powodu usunięcia Love

 

Jeżeli masz końcówkę umowy (czyt. 1-5 miesiecy do końca umowy) to mógł dzwonić z propozycja przedłużenia umowy w promocyjnych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w rodzinie szwagier ma CP za darmo. Nie wiem jak on to robi, ale ciągle ma za darmo. Bierze raz umowy na 29 miesięcy gdzie dostał raz 11 miesięcy za darmo, potem wyłaczają kanał i bierze znowu tym razem na 12 miesięcy, w tym ma 5 za darmo, po 3 miesiącach znowu wyłączają kanał i znowu bierze gruba opcję na 9 miesięcy za darmo czy ile. I wychodzi na tym, że za CP nic nie płaci, taki to ma szczęście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice mają obecnie następującą opcję:

data wejścia w życie umowy: 21.05.2013

pozostały okres obowiązywania: 6 miesięcy

pakiet podstawowy: pakiet familijny HD

pakiety i usługi dodatkowe: opłata za dekoder - czynsz, pakiet Max HD

 

czy w tej opcji mogę coś negocjować? nie wysyłałem wypowiedzenia (kanał LOVE) na co ew.mogę liczyć? nie zależy (rodzicom) na MR oraz na pakiecie Premium, ale Film HD i Sport HD mógłby być :) jednocześnie dekoder który posiadają Sagem ESI-88 też im pasuje

dziękuję za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama przedwczoraj poszła do CP, żeby przejść z Familijnego HD ma Familijny Max HD (chciałem mieć koniecznie Top Gear :D ). Dali nam na 9 miesięcy wszystkie pakiety (łącznie z HBO i Cinemaxami) w cenie pakietu familijnego, po 9 miesiącach przejście na Max HD. Jak myślicie, dobra oferta? Według mnie bardzo dobra, aż byłem zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie odnośnie umowy wypowiedzenie wysłałem z powodu wycofania kanału love.Umowa kończy mi się 28 grudnia wypowiedzenie było wysłana w listopadzie ,wcześniej na moim koncie figurowała kwota do za płaty a teraz jest zero i nie wiem o co chodzi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...