Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla abonentów gołego Familijnego Max HD nie ma nic. A szkoda, bo chyba na przedłużenie umowy weźmiemy w rodzinie Familijny Max HD + Film HD + Cinemax HD + MR za 69,90 zł/mies. 10 zł więcej, a ile kanałów.. Fajnie byłoby zaprezentować abonentom niższych pakietów ofertę tego wyższego o jedno oczko ;). Do końca umowy zostało 9 miesięcy. Ciekawe, czy będzie szansa wymiany dekodera głównego na PVR HD 7000...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj dzwonilem z prosba o odswiezenie sygnalu i zaproponowali mi hbo go oczywiscie za 10 i jak sie zgodze musze ponownie podpisac umowe i od nowa na 29 miesiecy ( mam caly pakiet za 94 zl ) i cos jeszcze mowil o ipli jakies bonusy .Podziekowalem aha jak bym sie zgodzil przez 4 miesiace 74 zl a pozniej 94 plus 10 za hbo go .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oldskool - Ten konsultant jak nic szukał jelenia, gdyby Ci zaoferował to co wspomniałeś z nową umową na 12-15 miechów parę z tego za friko (zważywszy że masz dość mocne pakiety) to by była oferta, ale te ciołki na party-lane nie wiele mogą zaoferować np. w porównaniu z DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem już któryś rok z rzędu na familijny max HD + Sport HD. Wysłałem wypowiedzenie i ze względów programowych chcę zejść na mini HD. Wiecie może co można do tego wynegocjować? Zależy mi na pakiecie sport, ale to dają chyba tylko do wyższych pakietów? Można coś ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem stałym abonentem od ok. 5 lat, w tym 3-4 lata nieprzerwanie dwie umowy na 2 dekodery.

 

Aktualnie jestem zainteresowany:

- NOWĄ(trzecią, kolejną) umową;

- na czas nieokreślony;

- pakietem Familijnym MAX HD, bądź Familijnym HD;

- ewentualnie zestawem: antena, kable, uchwyty itp jeśli byłyby oferowane w atrakcyjnej cenie(ponieważ i tak będę musiał dokupić);

- dekoderem bez dodatkowych opłat(wbudowany dysk czy funkcja nagrywania nie jest konieczna);

 

Teoretycznie jestem stałym abonentem, ale chcę podpisać nową-kolejną umowę, czy w takim przypadku mogę liczyć na jakieś korzystniejsze warunki przy podpisaniu nowej umowy(nie zmieniając dwóch aktualnych)? Czy podpisując nową umowę na czas nieokreślony, będę mógł liczyć na jakieś zniżki jako stały abonent? Jeśli nie umowa na czas nieokreślony, to czy mogę liczyć na umowę maksymalnie 12-miesiączną(w tym 3-6 miesięcy 0 zł+jakieś dodatki)?

 

Z góry dzięki za odpowiedź i przepraszam za rozpisanie się. :smile:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

Zaproponowano mi:

umowa 24 miesiące: 6mcy Pakiet Familijny MAX HD, Sport HD, Extra HD, HBO, Cinemax, Multiroom + IPLA MIX - 39,90, potem 18 miesięcy FM HD za 49,90 + MR 10zł/m-ąc.

albo umowa 15 miesięcy: 2mce Pakiet Familijny MAX HD, Sport HD, Extra HD, HBO, Cinemax, Multiroom + IPLA MIX - 39,90, potem 13 miesięcy 49,90 + 10zł za MR/m-ąc.

Dekoder HD6000 za 29zł aktywacja.

 

Nie znam się za bardzo na ofertach utrzymaniowych, ale czy jest szansa te same warunki w drugiej ofercie, tylko pierwsze 2 miesiące(lub więcej gratis)? Ewentualnie zmiana oferty i zamiast HBO/Cinemax/Ipla MIX więcej miesięcy gratis? I multiroom za 0/5zł?

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

kulfony z CP doprowadzaja mnie do rozpaczy.

Nie moga sie zdecydowac na jedna wersje dotyczaca nowej umowy. Raz tak, raz [beep], ale do rzeczy,

Obecnie jestem abonentem satelitarnej CP do 5.11.2013 r. Wypowiedzialem im umowe, z tym dniem ona tez uplywa.

Chcialem podpisac NOWA umowe na promocje "Dekoder do naziemnej telewizji cyfrowej już za 1 zł" ze strony http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/tele ... oru-ntc.cp. Jest to telewizja naziemna. Jako, iz OBECNIE i w dniu podpisania umowy bylbym abonentem - przysluguje mi oplata 10 PLN /msc za MUX 4. Pani z dezinfolinii, twierdzi, iz owszem, 10 PLN jest, ale do momentu konca umowy pierwotnej z CP - czyli 5.11.2013r. Potem bedzie oplata 15 PLN/msc - juz nie dla abonentow, bo nim nie bede.

Inny ludzik twierdzi, iz liczy sie data POPISANIA umowy, zalezy czy jestem klientem czy tez nie - wtedy jest ona przez caly okres.

Jak jest naprawde ?

Znajacych sie na rzeczy prosze o odpowiedz.

Zakrecili mna niesamowicie, a dzieciakom i mi zalezy na Nikoldeonie :)

 

Pozdrawiam , Zieciu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...