Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam umowę 5/12 Premium + MR za 5zł. Jak oceniacie szansę na następujący manewr:

Wypowiadam umowę dzisiaj (na 4.5 mies przed końcem zeby dać DUKowi czas się wykazać). Chciałbym, żeby na 3 mies przed końcem obecnej zaczęła obowiązywać nowa umowa (żeby za te ostatnie 3 miechy nie płacić), którą planują wynegocjować taką:

- znów 5 z 12 za darmo, Premium + MR

- 0zł za MR (obecnie płacę 5zł)

- dysk DTU 320zł za 49,90 do posiadanego dekodera do MR HD 6000

- ewentualnie dodatkowo ipla mix za darmo przez cały okres ale to już chyba za dużo

Próbował już ktoś wywalczyć coś takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, że napotkałem w dobrym momencie to forum. Moją sytuację opisałem już trochę wcześniej, przespałem okres wypowiedzenia, umowa zrolowała się na kolejne 12 miesięcy do września 2014. Mimo tego złożyłem wypowiedzenie [ewentualna kara 60 zł]. Dziś zadzwoniła pani z DUK:

 

1 Propozycja: 15msc: 5 msc bez opłat, 10 miesięcy po 79 [Max HD+ Film HD+ HBO HD+ Cinemax HD]

2 Propozycja [po konsultacji z "przełożonym"] - 12 msc Premium - 5 msc free, 7x89. Czyli to o co od początku mi chodziło.

 

Także wielkie dzięki za wszelkie porady i wskazówki jakie tu dostałem. Powodzenia dla wszystkich w negocjacjach. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, że napotkałem w dobrym momencie to forum. Moją sytuację opisałem już trochę wcześniej, przespałem okres wypowiedzenia, umowa zrolowała się na kolejne 12 miesięcy do września 2014. Mimo tego złożyłem wypowiedzenie [ewentualna kara 60 zł]. Dziś zadzwoniła pani z DUK:

 

1 Propozycja: 15msc: 5 msc bez opłat, 10 miesięcy po 79 [Max HD+ Film HD+ HBO HD+ Cinemax HD]

2 Propozycja [po konsultacji z "przełożonym"] - 12 msc Premium - 5 msc free, 7x89. Czyli to o co od początku mi chodziło.

 

Także wielkie dzięki za wszelkie porady i wskazówki jakie tu dostałem. Powodzenia dla wszystkich w negocjacjach. ;-)

 

Radzę Ci tu często zaglądać, ręczę że nie pożałujesz.

Każdą nowość, ciekawostkę i różne porady to forum Ci zagwarantuje,

jak CP np. zmieni wielkość przecinka w umowie czy regulaminie tu dowiesz się o tym po kilku minutach

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, umowa jest do 21.05, jutro wysyłam wypowiedzenie i czekam na tel.

Czy mogę liczyć na taką ofertę? Umowa 12 m-c, 5 za 0 zł, pakiet Familijny Max HD+Film HD+Sport HD za 59,90 zł przez pozostałe 7 mcy? Do tego chcę MR (10 zł? Czy można utargować taniej?) jaki dają dekoder do MR?

Jeśli to co piszę to za duży optymizm, to co mogą mi podobnego zaproponować? Dzięki za info :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam was mam takie dwa pytania chodzi mi o ofertę premium teraz jaka mam i chce dalej ja mieć

1.Czy jak pozostanę przy tym co mam dekoderze dadzą mi lepsza ofertę umowa może być na 15 lub 12 miesięcy i co mi możecie doradzić pod tym względem co mogę utargować =.

2. Jak wezme nowy dekoder to czy oferta będzie słabsza czy taka sama ?

Prosił bym o rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotrek1155

 

Ja brałem premium przed dwoma dniami. 12 miesięcy umowy, 5 miesięcy za darmo i 7 miesięcy po 89 zł. Mam jeszcze aktywowaną Ipla Mix na 5 miesięcy, ale akurat na Iplach, HBO Go i tego typu rzeczach mi nie zależało, więc ciężko mi powiedzieć co można ugrać z tych dodatków. Przy zmianie sprzętu dostaniesz umowę na rok z 3 a nie 5 miesiącami za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

20 kwietnia 2012 podpisałem umowę z CP na pakiet premium na 29 miesięcy i na multiroom W tamtym okresie Multiroom był na 24 miesiące czyli do 20 kwietnia tego roku.Kiedy mam im wysłac wypowiedzenie? teraz do 20 stycznia wypowiedzieć multiroom i czekać aż zadzwonią z ofertą?Czy na całą umowę już wysłać wypowiedzenie? :?:

okres podstawowy 29 miesiecy

okres udostępnienia dekodera dodatkowego 24 miesiące tak mam w umowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich oprócz Premiumowców :>

Kanały otwarte w dniach 16/01 - 02/03: AXN Spin HD, FOX Life, FOX Life HD, CBS Reality, MTV Polska, CBS Europa, TCM, FOX, FOX HD, Sundance Channel, Sundance Channel HD, BBC Konowledge, BBC Entertainment, BBC Lifestyle, BBC HD, CBeebies, Boomerang, Cartoon Network, Nickelodeon, Nick Jr, Nick HD, Extreme Sports, Nat Geo Wild, Nat Geo Wild HD, National Geographic Channel, National Geographic Channel HD, Travel Channel, Comedy Central, Comedy Central Family, MTV Rocks, MTVN HD, VH1, CNN, Viasat Nature, Viasat Explorer, Viasat History Kanały otwarte w dniach 16/01 - 31/03: CBS Action, CBS Drama, AXN, AXN Black, AXN White, AXN HD

Nieźle-aż na 1.5 miesiąca ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Burito - Zgodnie z regulaminem PROMOCYJNE ZASADY AKTYWOWANIA I ŚWIADCZENIA USŁUG, który Cię dotyczy nie jesteś abonentem ani użytkownikiem usług Cyfrowego Polsatu, ale możesz nim zostać ;) Jesteś klientem, który zakupił dekoder umożliwiający odbiór promocyjnie nadawanych kanałów bez gwarancji dostępu do nich. ;)

 

(...)

3. W ramach Promocji zakupiony przez Klienta Dekoder HD, wraz z udostępnioną przez Cyfrowy Polsat kartą umożliwia promocyjne korzystanie z oferty Cyfrowego Polsatu w ramach Pakietu Mini HD w okresie 6 (sześciu) miesięcy od dnia aktywowania Pakietu, zgodnie z ust. 6 poniżej, na warunkach określonych w niniejszych Promocyjnych Zasadach Aktywowania i Świadczenia Usług oraz Regulaminie Świadczenia Usług, zwanym dalej ‘’Regulaminem’’. Regulamin jest załączony do niniejszych Promocyjnych Zasad Aktywowania i Świadczenia Usług. W skład Pakietu Mini HD na dzień zakupu Dekodera wchodzą następujące programy: Polsat, TV4, TVP 1, TVP 2, TVP Info, TVN, TVN 7, Polsat 2, Polsat News, Polsat Café, Polsat Play, Polsat Sport, Polsat Film, Polsat Jim Jam, Polsat HD, TVP HD, TVN HD, TV 6, TVN 7 HD, Polsat Crime & Investigation, TVP 1 HD, TVP 2 HD,.Polsat Food Network, Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explorer, Polsat Viasat Nature.

 

8. Po upływie okresu, o którym mowa w ust. 3 powyżej, Dekoder wraz z udostępnioną przez Cyfrowy Polsat kartą zapewnią, bez konieczności ponoszenia Opłat Abonamentowych, dostęp do:

i. ogólnodostępnych programów telewizyjnych i/lub radiowych nadawanych droga satelitarną i

ii. promocyjnego Pakietu Darmowego HD, aktywowanego na wniosek Abonenta, w skład którego na dzień aktywowania Pakietu Mini HD wchodzą następujące kanały: Polsat, TV 4, TVP 1, TVP 2, TVP Info, TVN, TVN HD, Polsat HD, TVP HD, TV 6, TVN 7, TVP 1 HD, TVP 2 HD.

 

10. Pakiet Darmowy HD nadawany jest przez Cyfrowy Polsat nieodpłatnie na zasadach promocyjnych i w

związku z powyższym Cyfrowy Polsat zastrzega sobie prawo zastępowania programów telewizyjnych

wymienionych w ust. 8 lit. ii przez inne programy lub zmniejszenia ich liczby bądź zaprzestania ich

nadawania, jeżeli wynika to z ważnych przyczyn prawnych, technicznych, organizacyjnych lub

ekonomicznych. W szczególności zalicza się do nich: utratę przez Cyfrowy Polsat uprawnień do

rozprowadzania programów, zaprzestanie nadawania programu przez nadawcę, zmianę satelity lub

systemu nadawania, zakończenie rozprowadzania z powodu zbyt niskiego poziomu oglądalności. O

zmianach takich Klienci będą uprzednio informowani, w szczególności poprzez emisję stosownego

komunikatu tekstowego na ekranie odbiornika telewizyjnego Klienta lub poprzez emisję w trakcie odbioru

programów przez Klienta scrolla (przewijanego tekstu) informacyjnego dotyczącego zmiany, lub poprzez

zamieszczenie informacji o takiej zmianie na stronie internetowej Cyfrowego Polsatu.

 

11. Klient w każdej chwili korzystania z niniejszej Promocji może skorzystać za pomocą Dekodera z innych

Usług Cyfrowego Polsatu jako Użytkownik bądź Abonent (po uprzednim podpisaniu Umowy Abonenckiej). W

takim przypadku będzie zobowiązany do wnoszenia opłat zgodnie z odpowiednim Cennikiem dostępnym na

stronie internetowej Cyfrowego Polsatu.

 

12. W przypadku Klienta, który w trakcie korzystania z Promocji podpisze Umowę Abonencką, uprawnienia o

których mowa w pkt 8 lit. ii. wygasają z chwilą zawarcia Umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...