Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sobie zamówiłem umowę na mój moduł.18 miesięcy -pakiet familijny oraz Polsat Sport HD.Pierwsze 4 miesiące 9,90+5=14,90.Następne 37,90+5.

Naprawdę tania i dobra oferta.Dużo bajek i sportu i 2 kanały HD.Te nowe oferty CP czy też C+ zawierające kanały HD nie są już tak tanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dostałem taką ofertę utrzymaniową (wcześniej złożyłem wypowiedzenie):

Familijny HD plus 3 pakiety HD plus sVOD z dekoderem z twardym dyskiem przez 6 miesięcy za 37,90zł. Dekoder z dyskiem udostępniony za darmo przez 6 miesięcy. Przed upływem 6 miesięcy mogę zrezygnować z dodatkowych pakietów. Aktywacja 1zł.

Po 6 miesiącach obowiązek utrzymania Familijnego HD (właśnie tego nie jestem pewnie czy zwykły Familijny czy Familijny HD) za 39,90zł plus 5 zł za użyczenie dekodera Sagem z twardym dyskiem czyli razem 44,90zł miesięcznie. Umowa na 29 miesięcy.

Zgodziłem się na te warunki. W ciągu 14 mają podesłać dekoder z umową. (jeśli coś mi nie będzie pasowało w umowie to w okresie do 10 dni mogę z niej zrezygnować). To było dla mnie ważne bo nie dostałem tych warunków na piśmie tylko tyle co sobie zanotowałem (rozmowa była chyba nagrywana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dekoder Samsung DSB-H370G, który odbiera kanały HD, dekoder mam w tzw. pre- paid, chciałbym na niego wziąć pakiet Mini HD, ale podobno nie ma takiej oferty dla osób co mają swoje dekodery. Wiecie coś na ten temat?

Trzeba obejść...

Podpisujesz umowę na pakiet mini na 12 miesięcy za 9,90.W pierwszym miesiącu dostajesz w promocji pakiet familijny za 9,90.Po tym pierwszym miesiącu zgłaszasz chęć migracji do MiniHD.Można bo płaciłeś 9,90 a chcesz płacić 14,90.Podpisujesz wtedy kolejną umowę.Gorzej by było jeśli miałbyś np. pakiet minimax za 19,90.Wtedy pewnie nie zgodziliby się na obniżenie opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz.. pytam jeszcze raz....

 

- Mam umowę z Cyfrowym Polsate podpisaną rok temu (2009r) na 29 miesięcy z pakietem Familijnym z dekoderem Echostar HD 7200

 

Więc....

 

1. Czy mogę TERAZ przejść na nową promocję tą z pół roku bez opłat ? Czy jeśli wezmę Familijny HD + 3 pakiety dodatkowe, to po upływie 6 miesięcy mogę w OGÓLE z tych pakietów zrezygnować, tylko opłacać sam pakiet Familijny HD ?

 

2. Jak to bedzie wyglądało z umową.... ? Wiem chyba że umową będzie znowu na 29 miesięcy ale... czy ta stara co podpisałem rok temu.... "zmienia" się na tą nową co podpisze...? Czy trzeba pisać do nich o rezygnację z umowy...?

 

3. Czy mogę wziąć nowy dekoder...? Np. ten z nagrywaniem i dyskiem twardym?

 

 

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przejsc na nową ofertę, wymieniając dekoder na ten z dyskiem ale nie dostaniesz 6 miesiecy GRATIS, co najwyżej 6-10 miesięcy FAMHD+3 pakiety za 37,90 a potem prawdopodobnie będziesz musiał wziąć FAMHD+1 minimum i 5zł za dzierżaę dekodera . Udaj się do APS po szczegóły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Znalazłem wątek i widzę, że jest tutaj kilka osób które mogą mi pomóc. Sprawa jest taka, że rodzice mają CP od 2007-12-05 z pakietem Familijnym. Oczywiście umowa jest już bezterminowa i nie wiem co dalej robić, bo w sumie są teraz promocje, w najbliższych miesiącach zapewne nie pojawi się nic nowego, więc można powiedzieć, że na CP "jesteśmy skazani".

 

Zadzwoniłem dziś na infolinię, ale Pani zaproponowała mi gorszą ofertę niż dla nowych. Powiem szczerze, że dokładnie nie pamiętam, ale było coś o Familijnym (nie HD) z umową na 29 miesięcy - w tym 5 miesięcy gratis. Już nie pamiętam czy z wymianą dekodera czy nie bo trochę mnie tą marną propozycją Pani zdezorientowała.

 

Więc mam pytanie - co robić? Czy dalej płacić 39,99 zł za Familijny z umową bezterminową i Echostarem 717. Dekoder jest już wysłużony, ostatnio coś się porypało z PageUp - PageDown ( nie przerzuca kanałów co 10 tylko co 200! ) no i nie da się zrobić swojej listy kanałów i połączenie z TV poprzez Euro.

 

Czy ma ktoś doświadczenie w przedłużaniu podobnej umowy? Czy może dać wypowiedzenie i podpisać nową umową z Familijnym HD + dekoder HD 5000 z umową na 15 miesięcy? I z kim rozmawiać o przedłużeniu - czy z infolinią czy z punktami sprzedaży?

 

Będę wdzięczny za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat ma gdzieś stałych klientów bo ofertę ma lepszą dla nowych. Chcę wziąć pakiet Familijny HD na dekoder swój Samsung DSB-H370G, lecz nie mogę. Na ten dekoder mogę jedynie zawrzeć umowę na Mini, Mini Max lub stary pakiet familijny. Aby mieć Familijny HD muszę o od nich wziąć nowy dekoder w którym nie posegreguję kanałów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę napisać ciekawostkę. Dokładnie rok temu w grudniu 2009 wziąłem Full Pakiet razem z HD i do tego drugi dekoder gratis z Pakietem Mini. Przez 6 miesięcy miałem mieć za darmo wszystko, aż do dziś na drugim dekoderze zostały tylko kanały z Pakietu Mini. To i tak pół roku darmowego oglądania na drugim dekoderze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry. powinno być tak.

Witam.Kilka dni temu przerabiałem identyczny temat.

Kilka punktów sprzedaży w moim mieście i praktycznie wszędzie inne warunki.Stanęło na tym,że mam hd5000 za 29 zł z przedłużeniem umowy na 15 mies.Przez 5 mies. abonament 37,90 i trzy pakiety gratis /sport hd,extra hd i vod/Potem płacę 39,90.Możliwość zmiany warunków i dekodera trzy mies. przed końcem umowy.Była też wersja z dekoderem za 1 zł-odpowiednio 10 mies pakiety jw.gratis.Kod mojej promocji SE11

Poza tematem.Obecne dekodery typu opisanego wyżej czy podobnego echostara hds 400e mogą doprowadzić do szału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Echostarem Hds 400e i kłopotami z nim to jestem w stanie polemizować z Tobą . Mam ten tuner i po początkowych problemach ( zmiana softu ) ,teraz tuner ten sprawuje się wyśmienicie .

Od kwietnia tego roku tylko raz mi się zawiesił , a zobacz na posty z tunerem Hd 5000 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Masz rację.Na tym forum można poczytać o obu i niestety większość opinii jest raczej zła. Wziąłem w zeszłym tygodniu wspomnianego echostara ze względu na przyzwyczajenie i zadowolenie z poprzedniego kilkuletniego.Niestety przez trzy dni ciągle nie chciał działać prawidłowo.Kanały pojawiały się i znikały kiedy tylko chciały.Wymieniłem na hd 5000 i póki co działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanko,może jest ktoś w podobnej sytuacji i pytał o ofertę na infolinii,bądz w APS.Jestem abonentem CP od kilku lat,okres podstawowy dawno skończony.Umowa,którą teraz mam to pakiet Minimax wzięty na 18 miesięcy(umowę mam do sierpnia).Zastanawiam się nad zmianą pakietu na Familijny HD,wraz ze zmianą dekodera SD na HD.Czy jest taka możliwość?jeśli ktoś się orientuje proszę o odpowiedz jakie są warunki itd.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno jest taka mozliwosc. Jesli bedziesz chcial miec pakiet familijny hd dekoder pewnie dostaniesz za nie wiecej niz 50 zł. Z tego co sie orientuje przy umowie na 29 miesiecy bedziesz mial jakis tam czas za 37.9 ale bedziesz mial cala nowa oferte (bez hbo i cinemax) czyli VOD, extra hd i sport hd (razem to kosztuje z 90 zł). Jesli zamiast zwyklego dekodera bedziesz chcial miec Sagemcoma doplacisz 5zl do abonamentu po okresie promocyjnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili z Cyfrowego Polsatu, ale oni widać mają z góry zapowiedziane żeby wciskać jak najwyższe pakiety. Kiedy powiedziałem, że chcę tylko Familijny HD i nowy tuner to powiedzieli, żeby iść do Autoryzowanego Puntu Sprzedaży.

 

Więc zadzwoniłem do najbliższego APS-a i propozycje przedłużenia umowy były dwie (już w postach wyżej ta oferta się pojawiła):

1. Umowa na 15 miesięcy:

- Familijny HD i Extra HD, Sport HD oraz Katalogiem filmów VOD - to przez 5 miesięcy za 37,90 zł.

- Familijny HD przez resztę umowy za 39,90 zł.

- Tuner HD 5000 (użyczenie) - 29 zł jednorazowo.

2. Umowa na 29 miesięcy:

- Familijny HD i Extra HD, Sport HD oraz Katalogiem filmów VOD - to przez 10 miesięcy za 37,90 zł.

- Familijny HD przez resztę umowy za 39,90 zł

- Tuner HD 5000 (użyczenie) - 1 zł jednorazowo.

 

Dodam, że jestem w CP od 12.2007, bo to podobno jest ważne. Od tego jak długo się jest abonentem zależy okres w jakim mamy full pakiet w niższej cenie. A że mnie nie interesuje full opcja, oglądam jedynie kanały informacyjne i "edukacyjne", .... to rezygnuje z obecnej umowy i biorę pakiet dla nowego klienta. Już mam osobę na te 4 miesiące okresu wypowiedzenia więc nie będę dublował opłat.

 

A nowy klient ma przez 3 miesiące za free wszystko, jedynie za tuner trzeba zapłacić więcej - 49 zł aktywacji za tuner HD 5000 przy umowie na 15 miesięcy. Nie zależy mi na Extra HD i sportowych więc bardziej mi się opyla podpisać nową umowę.... Generalnie oferta dla stałych abonentów jest do kitu według mnie i nowi klienci mają lepsze warunki.

 

I czy ktoś pamięta do kiedy w zeszłym roku obowiązywały te "świąteczne promocje"? Bo nie wiem czy czekać jeszcze, czy już teraz brać drugi abonament do innego pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oferty utrzymaniowej to wczoraj telefonicznie dostałem propozycję:

Umowa na 15 miesięcy

Familijny HD + 3 pakiety - 5 miesięcy free

Po wypowiedzeniu pakietów przed końcem 5 miesiąca - Familijny HD za 39,90 zł przez 10 m-cy.

Dekoder mnie nie interesował. Pozostałem przy Echostarze hds 400e.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów - to mój pierwszy post na forum, którego dotąd byłem biernym użytkownikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wczoraj zadzwonili do mnie z działu utrzymania. Po niezgodzeniu się na umowę na 24 miesięcy zaproponowali mi umowę na 15 miesięcy. Przez 7 miesięcy za 37,90 zł mam Familijny HD, Sport HD, Extra HD i DWF. Do końca 7 miesiąca mogę zrezygnować z dwóch pakietów dodatkowych czyli jest obowiązek na jeden pakiet dodatkowy.

I moja prośba o radę. Czy wziąć to czy podpisać umowę w APS'ie na 15 miesięcy z 3 miesięcznym gratisem. Dodam, że interesuje mnie pakiet Familijny HD i Sport HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...