Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.07.2023 o 09:23, mss napisał(a):

Wczoraj się okazało, że moja umowa ma trwać jeszcze rok, bo dołączyłem w formie aneksu Disney+.

Mam takie zapytanie czy można włączyć Disney+ dla abonamentu powyżej 100 zł bez aneksu? Czy ktoś miał podobnie albo włączył Dysney+ BEZ aneksu?

U mnie włączyli GO z aneksem od dnia 8.07.2022 więc moja umowa stała się ze standardowej 24 m-cy, 36 miesiący.

Jak wcześniej moża złożyć ponowne wypowiedzenie w 11 czy 12.2023 czyli 1/2 roku przed końcem umowy?

 

Edytowane przez mss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! 

Posiadam Pakiet L 60zl + Cinemax + HBO 20zl + Ekstraklasa 30zl + Filmbox 10zl i multiroom na 3 dekodery 3x5zl całość za 135zł. Czy z zachowaniem takiej oferty mogę coś ugrać cenowo? Ewentualnie interesuje mnie też rezygnacja z ekstraklasy, jeśli to coś zoptymalizuje.

Umowa kończy się 15.02.2024. Wypowiedzenie złożone. 

Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gursonek napisał(a):

Dla ,,zainteresowanych" :)

 

Umowa do 24 września na wypowiedzeniu oferta ze środy:

 

- Pakiet S + PSP - 30zł  przez 12 m, a następnie 40zł przez 12 :D 

Umowa przedłużona.

 

Żadna rewelacja. S za 10 przez rok, potem za 20. PSP za 20 że zobowiązaniem na 24m.

 

Miałem Polsat Sport Premium z PB za 20 zł, zrezygnowałem . Dostałem z C+ do umowy (bez jej przedłużania) za ... 5 zł. Taka logika 🙈.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kilka miesięcy temu skończyła mi się umowa, obecnie jest na czas nieokreślony.

 

-Posiadam podstawowy pakiet S za 20 zł i multiroom za 10 zł. 

 

Czy przedłużając umowę na 24 miesiące mam szanse na jakąś dobrą ofertę np. te 6 miesięcy gratis?

Promocyjne oferty otrzymam tylko na infolinii czy w dowolnym punkcie też takie robią?

 

Jeśli nie załapie się na żadną promocje to raczej szkoda przedłużać bo tylko cena pakietu wzrasta o 10 zł. Zależy mi głównie na wymianie dekodera bo jeden ciągle się wiesza (tak jest od samego początku)  i ostatnio popsuło się chyba gniazdo HDMI jedynie po SCART działa ale obraz to tragedia. Przy umowie na czas nieokreślony wymienią mi dekoder za darmo bez podpisywania umowy?

 

Edytowane przez exoder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dekoder nie jest wykupiony na własność, to zostanie wymieniony-nadal jesteś na "umowie" czyli zobowiązaniu.

 

Co do oferty, to zacytuję siebie z paru stron do tyłu:

Z własnej autopsji wiem, że to wszystko zależy od danej osoby z którą negocjujesz dalsze warunki swojej umowy/aneksu-jak ich "przetrzymasz" do ostatniej chwili to możesz zdziałać cuda, bo aby otrzymać jakąś premię (pro bono tego nie robią-są specjalnie szkoleni aby jak najwięcej nawciskać=większa kasa za zaangażowanie) to naprawdę dużo potrafią dać.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem dziś wypowiedzenie.

Pozostały okres obowiązywania umowy:6 miesięcy 

Dekoder: Moduł CAM

Pakiet podstawowy: Pakiet L

Pakiety i usługi dodatkowe: Pakiet HBO HD HBO Max, Pakiet Polsat Sport Premium, Canal+ Sport3 i 4, Pakiet Eleven Sports HD

 

Chciałbym utrzymać obecny pakiet L + HBO  i zebrać sporty w pakiet SPORT MAX. 

Jak wygląda Disney+? Można otrzymać w gratisie na cały okres umowy (2lata)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Posiadam pakiet L, 2xMR + wszystkie kanały filmowe za wyjątkiem sportowych. Płacę obecnie za wszystko 100zł. Pozostało mi do końca umowy 3-miesiace. Propozycja jaką dostałem na infolinii to 110 zł+ Disney pierwszy rok gratis kolejny już płatny. Jest sens dalej dzwonić, czy raczej na infolinii nic lepszego nie otrzymam?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie??  Dam Tobie taki fakt: sobota styczeń 2022 (czyli jeszcze podczas pandemii) poszedłem do punktu w swoim mieście ( musiałem odstać 1,5h na zewnątrz bo obsługa bała się "zarażenia" i głupich przepisów MZ) zrobić rozeznanie cenowe+sprzęt aby po raz kolejny przejść na abo (obecnie od dłuższego czasu mam prepaid i wreszcie płacę mniej niż gdybym miał abo z tymi wykastrowanymi pakietami). Trochę pobiłem pianę aby facet poczuł, że ma leszcza przed sobą. Oferował mi każdy pakiet (do podpisania) z 6 miesiącami gratis BEZ WASZEGO (FORUMOWEGO) PODNOSZENIA CEN o 10zł. Magia?? Naiwność "łapacza" czy co??

O ile wiem, to 6 miesięcy gratis weszło jesienią 2022 do świąt lecz firma miała bakcyla i przedłużyła do stycznia/lutego 2023. Mylę się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...