Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.06.2023 o 13:10, stan69 napisał(a):

Ci co przedłużają z taką samą ofertą i za L płacą 70 zł to dostają gratis 6 mies. i D+.


Zapytam od drugiej strony...
Czyli jeśli ktoś zostaje przy takiej samej kwocie abonamentu, nie podwyższając go o 10 zł, to też dostanie gratis 6 miesięcy i Disney+  ?? 🤔
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, TOMI2 napisał(a):

Czyli jeśli ktoś zostaje przy takiej samej kwocie abonamentu, nie podwyższając go o 10 zł, to też dostanie gratis 6 miesięcy i Disney+  ??

Jeśli chcesz taką samą ofertę co masz to dziś zapłacisz o 10 zł więcej , bo pakiety S, M, L są o tą kwotę droższe. A tym samym uprawnia Cię do otrzymania 6 mies. gratis, dodatkowo z abonamentem przynajmniej 100 zł  D+ za darmo.

Aby płacić taką samą kwotę to musiałbyś z czegoś zrezygnować o płatności 10 zł.

 

@perdoswydaje mi się, że włączając w icok, będzie prawie 2 mies.bez opłaty, potem następne płatne i się zastanowisz co dalej z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, perdos napisał(a):

najniższym kosztem

.. jak sie zdecydujesz to wtedy mozna za caly rok...234,99 zl...miesiecznie wyjdzie ponizej 20 zl .Albo jak "dostaniesz" HBO Max przy kupnie jakiejs innej uslugi nie zwiazanej z Cp, Czasem "dorzucaja" wlasnie HBO Max "w prezencie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cp.go Z tego powyższego wynika, że dają stare ceny na pakiet S, mimo dobrania do tego HBO 🤔
Wcześniej kolego pisałeś, że jeśli bierze się pakiet L + jakikolwiek inny dodatkowy pakiet, to z automatu pakiet L liczą w nowej cenie, czyli 70 zł.
W przypadku dobrania czegoś do pakietu S jest inaczej ?? To jakiś wyjątek,że nadal można uzyskać starą cenę ?? 🤔
Coś tu nie pasuje 🤔

Edytowane przez TOMI2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cp.go napisał(a):

Jest tez oferta L w starej cenie. Ale bez sensu to brac. Dostajesz tylko rabat przez rok 10zł.  

 

Lepiej podniesc L do 70zł i dostac 6 miesiecy za free. 

 

Czyli zostały strzępy ze starej oferty, bo kiedyś był rabat 10 zł przez cały pierwszy rok, ale ten rabat liczył się od pakietu podstawowego, czyli od S,M, lub L i to robiło największą "robotę". Można było podobierać pełno dodatkowych pakietów, a i tak się za nie nie płaciło w 1 roku. Dziś dają rabat 10 zł w 1 roku (przy starych cenach), ale licząc od całości z dodatkowymi pakietami więc już zrobiła się kompletna lipa 🤨 

Zrobili tak, aby przepchnąć wszystkich na nowe ceny pakietów zwabiając 6 miesięcznym gratisem, który faktycznie wychodzi dużo korzystniej niż zostanie przy starych cenach pakietów. 

Zostać przy starych cenach, warto rozważyć tylko, gdy ktoś bierze sam pakiet S lub M bez dodatków. Wtedy jeszcze jakoś to wychodzi, w każdym innym wariancie, zostanie przy starych cenach jest "karane" i zwyczajnie się nie opłaca. 😉

Także Polsat systematycznie zamyka dobre warianty, sprytnie i z podstępem podwyższając nam wszystkim ceny. 🤨😜

Spryciarze 😉

 

 

Także doszliśmy do momentu... gdy ktoś nie podwyższa abonamentu o 10 zł, to po prostu dostaje ochłapy 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę już. Więc informacyjnie dla innych. Nie wiedziałem że multiroom można za 5zł.

Miałem L  + Ekstraklasa + Eleven + Polsat Sport Premium to 90zł i Multiroom jeden za 10zł. Czyli 100zł miesięcznie

Obecnie dostałem L  + Ekstraklasa + Eleven + Polsat Sport Premium + Disney plus za 100zł w okresie podstawowym i 110 po nim. A multiroom jeden za 5zł Czyli 105zł w okresie podstawowym i 6 miesięcy za darmo.

Wymieniałem dwa dekodery na 4k lite to wyszło za  wymianę 30zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Ozzy666 napisał(a):

Znajomy ma pakiet M za który płaci 40 zł, chce zostać przy tym samym. Na co może liczyć? Jeśli dobrze się orientuję to przez pierwsze 12 miesięcy będzie płacić 30 zł a przez następne 40?

Raczej to nie jest sam pakiet m.

Moze dostac. 12 x 30 12x40

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Zsim napisał(a):

Obecnie dostałem L  + Ekstraklasa + Eleven + Polsat Sport Premium + Disney plus za 100zł w okresie podstawowym

nie dostales 6 mies. za 0 zl? wyszlo by korzystniej...

14 godzin temu, Zsim napisał(a):

i 6 miesięcy za darmo.

ok, juz doczytalem...czyli powinno byc ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja umowa przedłużona a teraz pora na teściową :)

 

Teraz ma abo za 60zł (chyba jeszcze stara pakietyzacja) + 1x MR i płaci 60zł

Umowa już od dawna na czas nieokreślony (wypowiedzenie jeszcze nie wysłane)

 

Chciałaby pakiet M + 2xMR (czyli chce dobrać jeden kolejny) i mieć D+ za free (najdłużej jak się da :))

 

Co można z tym zrobić? Może jednak bardziej "opłacalnie jest podnieść się do pakietu L?

 

Z góry dziękuję za pomoc

Edytowane przez wacek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...