Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam Pakiet L + Cinemax za 60 zł/miesięcznie. Jakie będą opłaty dla opcji: 1) L + Cinemax (bez zmian), 2) L+Cinemax+ Disney+ 3) L+Cinemax+HBO 4) L+Cinemax+HBO+Disney+ ?

Witam,

Posiadam Pakiet L + Cinemax za 60 zł/miesięcznie. Jakie będą opłaty po złożeniu wypowiedzenia dla opcji: 1) L + Cinemax (bez zmian), 2) L+Cinemax+ Disney+ 3) L+Cinemax+HBO 4) L+Cinemax+HBO+Disney+ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że dziś Pani z DUKu, chciała mnie zrobić w bambuko. :) Za pakiet L, CUTV IP,Pakiet HBO HD HBO Max,Usługa Multiroom HD (2 dekodery),Nagrywarka S,Pakiet Filmbox Premium płacę 100 zł. Dzisiejsza propozycja to ten sam pakiet + 6 miesięcy gratis + Disney za 120 zł! Pani powiedziała, że taniej się nie da? Czy na pewno? Bez Disneya za 110. ;)

Edytowane przez Power
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mateusz14422 napisał(a):

Multiroom nie jest potrzebny

jak chcesz pozbyc sie MR to nie wiem czy po okresie podstawowym mozesz wyklikac ta opcje i placisz z automatu mniej, chyba nie da rady. Odn Polsat box go zgadza sie - to piekna sprawa, ale tam nie masz dostepu do wszystkich kanalow...to tak na marginesie.

16 godzin temu, mateusz14422 napisał(a):

Jeśli opłata ma wzrosnąć to mogę zrezygnować z multiroom.

jak wchodzi w gre "podbicie" abonamentu to mysle ze jest szansa ze cos ugrasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Obecnie:

M

Pakiet Polsat Sport Premium

Pakiet Dzieci

Pakiet Eleven Sports HD, Pakiet

HBO HD HBO Max

Usługa Multiroom HD

 

Place 100 zł, icok pokazuje 7 miesięcy do końca umowy. Co można ugrać zostając przy tym samym, ewentualnie biorąc L żeby był D+?

Edytowane przez perdos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, za 6msc kończy mi się umowa na pakiet Pakiet L, Pakiet Eleven Sports, filmbox, cinemax i 2xMR, pierwsze 12 msc płaciłem 50 lub 60 kolejne 12 msc 90 zł. Na co mogę teraz liczyć? Nie zależy mi na eleven, zostaje przy starym sprzęcie.

Dodam, że korzystam oddzielnie z Disney+, wiec jakby coś było połączone to tez bym rozwazyl

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...