Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, mariusz899 napisał(a):

płacę 80 zł

..czyli wedle znanych mi informacji powinienes dostac: 6 mies. za 0 i od 7 miesiaca 90 zl. Moze "powalcz" zeby dostac w tych 90 zl od 7 miesc. dodatkowo Disney+...lub  cos innego

W dniu 18.06.2023 o 14:39, tadam napisał(a):

130 po okresie podstawowym. Wiadomo,że i tak  6 miesięcy przed końcem umowy złoże wypowiedzenie.

z tym wypowiedzeniem tez tak zrobie, ale....z cena i zawartoscia (moze sie myle) nie zejdziesz w dol. Chyba ze "dociagnac" do momentu jak w icok bedzie 2-1 miesiac do konca umowy...to wtedy jest mozliwosc na zrobienie downgrad-u cenowego..

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, iknow napisał(a):

Witam, mam obecnie pakiet L + pakiet Eleven sport za 65 zł. 2 miesiące do końca umowy, co można ugrać? 

raczej interesuje mnie dalej pakiet L oraz Disney +, bez Elevenu. Pozdrawiam

Witam, tak czytając komentarze to moge dostać propozycje typu:
pakiet L + 6 miesiecy gratis i D+(a na jaki okres? 12 miesiecy czy na czas umowy ?)    to jest realne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2023 o 15:19, Koprywa napisał(a):

Cześć,

8 miesięcy do końca umowy. Czy już można wypowiedzieć, czy czekać do kolejnego miesiąca?

Aktualnie mam: Pakiet L, Canal+ Sport3 i 4, Pakiet Filmbox Premium, HBO HD HBO Max. Płacę 100 zł miesięcznie

Na co mogę liczyć przy wypowiedzeniu umowy w 2-ch wariantach: 1. pozostaję z tym co mam aktualnie; 2. rezygnuję z Canal+ Sport3 i 4?

 

Zadzwonił sympatyczny konsultant z CP i zaproponował:

1. 6 miesięcy 0,00 PLN + 18 miesięcy 110,00 PLN

2. 6 miesięcy 0,00 PLN + 18 miesięcy 100,00 PLN 

O Disney+ nawet nie wspomniał.

Jak dla mnie słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2023 o 13:45, Koprywa napisał(a):

 

Zadzwonił sympatyczny konsultant z CP i zaproponował:

1. 6 miesięcy 0,00 PLN + 18 miesięcy 110,00 PLN

2. 6 miesięcy 0,00 PLN + 18 miesięcy 100,00 PLN 

O Disney+ nawet nie wspomniał.

Jak dla mnie słabo.

Potrzebujesz tych Filmboxów? Przecież tam w kółko te same filmy pokazują. Szkoda nawet 10zł na nie wydawać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2023 o 15:19, Koprywa napisał(a):

Cześć,

8 miesięcy do końca umowy. Czy już można wypowiedzieć, czy czekać do kolejnego miesiąca?

Aktualnie mam: Pakiet L, Canal+ Sport3 i 4, Pakiet Filmbox Premium, HBO HD HBO Max. Płacę 100 zł miesięcznie

Na co mogę liczyć przy wypowiedzeniu umowy w 2-ch wariantach: 1. pozostaję z tym co mam aktualnie; 2. rezygnuję z Canal+ Sport3 i 4?

 

Wcześniej napisałem jak wyżej.

 

Od tego czasu pojawiały się na forum różne "sensacyjne" informacje (że dają, nie dają D+, że jednak nie podwyższają tych 10 zł).

W ich kontekście czy realnym, możliwym jest dla mnie przedłużenie tego co mam teraz (wariant 1) na następujących warunkach:

pierwsze 6 miesięcy bez opłat, potem do końca 100 zł, D+ za free do końca umowy (czyli kolejne 24 miesiące)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cp.go napisał(a):

Podnoszą zawsze cene pakietu L z 60 na 70

na teraz place 95 zl (L+ dodatki), do konca umowy jeszcze ponad rok... - czy bede mogl  przejsc na wariant ktory podales, tzn. na sam L za 50 zl na 1szy rok i 60 za drugi rok, jak w icok bedzie 4 mies. do konca? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...