Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.06.2023 o 17:46, tadam napisał(a):

 U mnie 6 miesięcy do końca umowy.Wypowiedzenie w ICOK złożone.

Do tej pory pakiet L 2 x multi za  do tego eleven, psp, hbo  hbo go i filmbox za 120 zł.

Teraz   za ten pakiet 6 miesięcy gratis i Disney za 0 ? Mogę zrezygnować z eleven?

Nowa umowa podpisana.Pakiet ten sam .6 miesięcy gratis ,później 120 zł .do tego Disney w cenie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie mam :  Pakiet L , Mul tirom 3x, HBO HD HBO GO, FilmBox ,CatchUP za 105zł

Do Końca umowy 5 Miesięcy. Wypowiedzenie właśnie złożone. Z jednego Multiroom zrezygnuje. 

Pakiet jak wyżej chciał bym utrzymać plus Disney+ . a minus 1x Multiroom. Wącham się jeszcze nad FilmBox czy mi potrzebny.  . 

Jakie warunki mogę uzyskać ?

Proszę ewentualnie specjalistę w CP o kontakt na priw to podam numery karty i dogadamy szczegóły oraz zawrzemy nową umowę. 

 

Edytowane przez adam332
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z własnej autopsji wiem, że to wszystko zależy od danej osoby z którą negocjujesz dalsze warunki swojej umowy/aneksu-jak ich "przetrzymasz" do ostatniej chwili to możesz zdziałać cuda, bo aby otrzymać jakąś premię (pro bono tego nie robią-są specjalnie szkoleni aby jak najwięcej nawciskać=większa kasa za zaangażowanie) to naprawdę dużo potrafią dać.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2023 o 07:59, Cp.go napisał(a):

Da rade na rok 10 zl drugi 20. Jak chcesz pomocy dawaj na priv

 

Tej promocji już nie było i teraz znów wróciła?? 😲🤔

Ja mam pakiet L za 60 zł, to po przedłużeniu za to samo, nadal mogę otrzymać 1 rok za 50 zł, a drugi za 60 zł ? Wróciły stare ceny i zasady ? 🤔

W dniu 17.06.2023 o 16:27, stan69 napisał(a):

To jednak odpuścili sobie nabijanie abonamentu o 10 zł, byle tylko utrzymać kwotę, a gratisy 6 mies. i Disney+ z  L są dostępne.


@stan69 z Twojej odpowiedzi wynika, że dla osób przedłużających umowę na tych samych warunkach, to zostawiają starą cenę "Pakietu L" czyli 60 zł i do tego dają 6 miesięcy gratis i Disney+ 🤔 ??
Możesz mi to potwierdzić i rozwinąć, tak jasno, aby rozwiać wszelkie wątpliwości ? 😉
No i jeszcze ciekawa jest ta druga opcja, o której post wyżej napisałem, "Pakiet L"  1 rok za 50 zł, drugi za 60 zł ? To też wróciło ?
Ty jako ekspert masz na pewno sprawdzone informacje w ręku:hello:
Inni jak coś wiedzą, oczywiście też mogą się dołączyć do tej bardzo ciekawej sytuacji 😉
Ja z chęcią też podzielę się później swoim doświadczeniem. Mogę już wypowiadać umowę od ręki i to sprawdzić na swoim przykładzie, ale gdy tej oferty nie ma, to nie mam zamiaru przedłużać po nowych, wyższych cenach 🤔

Edytowane przez TOMI2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do osób, które wysyłały wypowiedzenie przy minimum 6 miesiącach do końca umowy. Motywujecie jakoś chęć wypowiedzenia czy po prostu piszecie jednym zdaniem, że chcecie rozwiązać umowę po jej okresie podstawowym i nic więcej? Tak pytam, bo zdarzało mi się, że konsultant pytał mnie o powód wypowiedzenia i nie chciałbym spalić jakiejś dobrej oferty złą odpowiedzią.😁

 

Jak to na tę chwilę wygląda dla posiadaczy pakietu M+Sport? Płacę za evoboxa + multiroom 65 zł. Rozważam dwa warianty. Albo chciałbym pozostać przy tym pakiecie, albo jakoś delikatnie dźwignąć, by mieć też kanały z pakietu L, zachowując wszystkie sportowe kanały, które mam, m.in. Polsat Sport Premium i Canal+. W moim przypadku taki upgrade kosztowałby 10zł, czy wchodząc na pakiet L od razu te dodatkowe pakiety jak Eleven, Canal i PS Premium drożeją? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, TOMI2 napisał(a):

 

Tej promocji już nie było i teraz znów wróciła?? 😲🤔

Ja mam pakiet L za 60 zł, to po przedłużeniu za to samo, nadal mogę otrzymać 1 rok za 50 zł, a drugi za 60 zł ? Wróciły stare ceny i zasady ? 🤔🤔

W starej ofercie były dodatkowo wszystkie kanały gratis na 6 miesięcy. Pozostaje jeszcze kwestia ceny dekodera i czy w regulaminie nie będzie zapisu, że po 2 latach wskoczy dodatkowa opłata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2023 o 11:21, TOMI2 napisał(a):

z Twojej odpowiedzi wynika, że dla osób przedłużających umowę na tych samych warunkach, to zostawiają starą cenę "Pakietu L" czyli 60 zł i do tego dają 6 miesięcy gratis i Disney+ 🤔 ??

Ci co przedłużają z taką samą ofertą i za L płacą 70 zł to dostają gratis 6 mies. i D+.

 

18 godzin temu, luket napisał(a):

wchodząc na pakiet L od razu te dodatkowe pakiety jak Eleven, Canal i PS Premium drożeją?

Nie, też kosztują 30 zł, tak jest z pakietem M i L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...