Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam do końca umowy mam 5 miesięcy ,za pare dni będzie 4 :).

Posiadam pakiet L+Eleven .Dekoder evobox pvr oraz  multiroom.Właśnie złożyłem wypowiedzenie przez ICOK .Co mogę ugrać przy przedłużaniu umowy.Czy mogę liczyć na 24/6 nie zmieniając pakietu.Czy dają jeszcze pełną oferte na 6 miesięcy lub jakiś gratis w postaci np HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem.

Jako dinozaur zostałem z Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + OTG + Katalog ONLINE - całość za 60zł, umowa już po okresie podstawowym.

 

Właściwie zawartość pakietu M byłaby dla mnie wystarczająca, ale z drugiej strony mam naciski od rodziny na Disney+. 

 

Co tam można na dzisiaj ugrać?

 

Ł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2023 o 20:55, stan69 napisał(a):

Bez powrotu do 5 zł, to już przeszłość. Na umowie nieokreślonej 10 zł drożej, tak jest w umowie. Umowy zawarte po czerwcu 2022 r. i po przejściu na czas nieokreślony (po dwu latach) mają być naprawdę droższe o te 10 zł.

Na szczęście mam nadal Rodzinny HD za 5 zł, już na umowie na czasie nieokreślonym i nie ma bata bym ruszył coś zmieniać :)

 

Tak w ogóle ile kosztuje dla przedłużających Disney+ w najniższym pakiecie? 45 czy 35 zł? 

I jeżeli ktoś ma bardzo starego Smart dom z 50% zniżki na 2 umowę, to mając Rodzinny HD za 25/30 zł i przechodząc na pakiet S z Disney będzie musiał też druga umowę przedłużać na tel by nie stracić zniżki? Bo i rodzinny HD i telefon z 50% rabatem to umowy już na czas nieokreślony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Powoli kończy mi się umowa, więc wracam, bo zawsze tu miałem pomoc. Śledzę wątek i widzę że oferta ciągle zmienia się na niekorzyść do tego co kiedyś.
Mam pakiet:
M+HBO+eleven z Evobox pvr i płace 60 zł.

Czy dobrze rozumiem, że zostawiając to samo, po podwyżkach abonamentu, byłoby 6m za 0zł, później 70zł a umowa na 24m?
Podwyższać chyba nie chcę, bo już za drogo (chyba że ewentualnie dla meczy LM). Podwyższenie dałoby tylko D+ czy jeszcze jakieś korzyści?
Obniżka za to już w ogóle nieopłacalna, bo w pakiecie S to nic nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, stan69 napisał(a):

Oferta b. słaba.

Witam. Obecnie Pakiet M+HBO + Eleveny + PSP+MR łamak na 24 miesiące 20/90 zł. Umowa do czerwca,

 

Obecna oferta tak jak mówiłeś 6 miesięcy za darmo wystarczyło to 5 zł więcej, suma 95 zł miesięcznie. Dodatkowo Ekstraklasa + Disney na cały okres umowy. Dobra oferta ?

 

Mam opcję zejścia z oferty na sam pakiet M ale dopiero w późniejszym okresie gdzieś od lutego. Pół roku za darmo wchodzi w grę + 50 zł za sam pakiet M +MultriRoom. Zastanawiam się bo faktycznie teraz mniej oglądam, ale mam jedno pytanie. Po dość długim okresie korzystania z PVR7000 z dyskiem HDD chciałem zmienić dekoder. Okazuje się, że nowe dekodery nie mają dysków tylko usługi w chmurze działające na licencjach przez co nie będę mógł nagrywać wszystkiego. Nagrywam bardzo dużo z powodu zmianowości pracy, dlatego mam pytanie: czy jest jakaś możliwość wymiany na nowszy dekoder ale z dyskiem czy lepiej już zostawić ten dekoder który mam ? A dlaczego chcę wymienić ? Czasem potrafi się przegrzać i wymaga restartu, czasem nie nagra + latanie z kartą do multiroomu.  

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Koledze za miesiąc kończy się umowa, posiada w pakiecie wszystkie kanały oprócz C+, Filmbox oraz XXX. Do tej pory z multiroomem płacił 120 zł. Jaką cenę można obecnie otrzymać za taką ofertę? Pani w punkcie sprzedaży wmawia mu że tańszej oferty niż 130 zł nie otrzyma.

Jak to tak naprawdę wygląda w praktyce? Czy jest konieczność złożenia wypowiedzenia aby otrzymać korzystaniejszą ofertę? Lepiej przedłużać umowę w punkcie czy przez infolinię?

Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kibic229Twój kolega ma pakiety- L 70 zł + Eleven 10 + HBO 20 + PSP 10 + MR 5 =115 zł, tyle zapłaci jak obecną umowę wypowie. Zadzwoni ktoś z DUK lub sam to zrobi (tel.222 127 128) i umowę przedłuży. Żadnych punktów i infolinii. Umowa bedzie na 24 mies. w tym 6 za darmo, jako gratisy będą Cinemaxy i D+. Powodzenia !

Edytowane przez stan69
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cp.goDzięki za info. Posiadam jeszcze 2 x multiroom. Bardzo jestem ciekaw tej ceny, bo w BOK podali mi, że gdybym wziął L oraz Disney+ (2x multiroom) to 6 mies. bez opłat oraz pozostałe miesiące abonament 70 zł, natomiast Ty proponujesz cenę za M oraz Disney+ za 55 zł i to chyba bez opcji multiroom.

Proszę Cię zatem o podanie kwoty jaka by była w mojej sytuacji gdybym wziął M z Disney+ oraz 2x multiroom. Oczekuję oczywiście kwoty niższej niż 70 zł.  😌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam żadnych innych usług z Plusa oprócz telefonów w Plush. 

Dostałem wyraźną ofertę z DUK

L z Disney oraz 2 x multiroom - 6 miesięcy bez opłat a potem abonament 70 zł. Są więc w Twoich informacjach rozbieżności. 

Myślałem, że jak jest L za 70 to mogłoby być M za powiedzmy 55. 

Teraz już nie wiem nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...