Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli zmniejszasz zobowiązanie przy przedłużaniu o 10 zł to dostaniesz tak jak napisałeś, tak jak dla nowych.

Jak utrzymujesz w tej samej cenie lub podnosisz abo o 10 zł to będzie 12x50 zł i 12x110 zł. Dla podnoszących dodatkowo pozostałe pakiety pełnej oferty. Z tą kwotą decydującą 10 zł bywa różnie, może być 15 jak jest wysoki abonament i od osoby oferującej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet S. Czy jest możliwość na 10 miesięcy do końca umowy zrobienia pakietu L za 50 zł? Dzwoniłem raz i zaproponowano mi 60 zł i stwierdzono, że za 50 zł się nie da. Czy warto próbować wynegocjować tą cenę za 50 zł czy rzeczywiście jest to niemożliwe? Nie interesują mnie żadne darmowe miesiące, żadne dodatkowe kanały tylko ta cena 50 zł

Edytowane przez zibiton630925
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem na moim optimum czyli stara oferta za 60 zł Familijny Max HD plus Sport i Film. Dziś przesłałem wypowiedzenie (6 miesięcy przed końcem 24-miesięcznej umowy umowy). Co tam sensownego mądrość forumowa obecnie poleca? Nie mam multiroomu i nie potrzebuję.

 

Obniżać zobowiązania nie chcę, mogę ewentualnie podwyższyć o 10 zł (czy da się Pakiet L + HBO za 70 zł dostać czy nie za bardzo?).

 

Pakiety sportowe nie interesują mnie zupełnie, z tego też względu M Sport odpada. Jedna opcja to goły pakiet L. Natomiast czy jest jakieś sensowna konfiguracja typu pakiet M + HBO + coś jeszcze? Na ile dostanę pełny pakiet za darmo, na 6 miesięcy czy na 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marekzPakiet L (bez Filmbox)+HBO to 80 zł i tutaj dostaniesz pełną ofertę na 6 mies., a płacił będziesz 12x50 i 12x80 zł.

Inna oferta, 50 zł mies. na całą umowę, bez dodatkowych kanałów, jedynie można sobie dobierać w ICOK za wyższą cenę.

Pakiet M+HBO to 12x20 i 12x50 zł, jeśli coś dobierzesz to o tyle wyższa opłata w drugim roku, jak będzie ok.70 zł, to będzie pełna oferta na 6 mies. dodatkowo.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, stan69 napisał:

@marekzPakiet L (bez Filmbox)+HBO to 80 zł i tutaj dostaniesz pełną ofertę na 6 mies., a płacił będziesz 12x50 i 12x80 zł.

Inna oferta, 50 zł mies. na całą umowę, bez dodatkowych kanałów, jedynie można sobie dobierać w ICOK za wyższą cenę.

Pakiet M+HBO to 12x20 i 12x50 zł, jeśli coś dobierzesz to o tyle wyższa opłata w drugim roku, jak będzie ok.70 zł, to będzie pełna oferta na 6 mies. dodatkowo.

 

Dzięki. Zgodzisz się, że sensowny wybór to L (bez Filmboxów) + HBO? Wiadomo, że drobnym minusem jest podwyższenie podstawowego zobowiązania (bo w dół zejść zawsze trudniej), ale z drugiej strony chyba nie ma sensu żulić do ceny 60/70, nawet jeśli tylko kilka razy się w ciągu tych dwóch lat obejrzy coś z tych dodatkowych na L, no i dodatkowe szanse przy zmianach oferty.

 

Widzę, że Nowy123 jest  chyba nieobecny, to się teraz do Specjalisty zgłaszamy czy w ogóle to już nie funkcjonuje za pośrednictwem forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam goły Familijny HD. Evobox pvr i 2 evobox lite. 35zł co miesiąc.
Umowa kończy się w lutym 2022 a już mają sraczkę i zasypują mnie ofertami. Niestety wszystkie są droższe, uboższe w programy dokumentalne i sprzęt bez fizycznego dysku.
Pytanie czy mogę zostać z obecnym pakietem na czas nieokreślony czy zaraz dmuchną mi podwyżkę?
Może dostaliście jakąś ciekawą ofertę dla posiadaczy Familijnego HD bez wymiany sprzętu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Familijny MaxHD (jeszcze gdy Filmbox-y wchodziły w jego skład) + SportHD + FilmHD + Cinemaxy + 3xMR (czyli w sumie 4 dekodery)

Płacę 80zł. Umowa skończyła się w tym miesiącu - nie przedłużałem bo chcieli mi wcisnąć 10zł za każdy MR (podobno się to zmieniło i wrócili do stawki 5zł).

Według mojej umowy, od stycznia będę płacił 90zł

 

Co mogę ugrać w nowej umowie? Opłaca się w ogóle przedłużać czy lepiej zostać na nieokreślonym za 90zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, marekz napisał:

Co tam sensownego mądrość forumowa obecnie poleca?

Pakiety sportowe nie interesują mnie zupełnie, z tego też względu M Sport odpada. Jedna opcja to goły pakiet L. Natomiast czy jest jakieś sensowna konfiguracja typu pakiet M + HBO + coś jeszcze? Na ile dostanę pełny pakiet za darmo, na 6 miesięcy czy na 3?

Skoro sport Cię nie interesuje to do czego Ci reszta skoro wszystko jest w sieci plus ewentualnie tv naziemna za darmo. Zastanów się czy ma sens im płacić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wacek4 napisał:

Co mogę ugrać w nowej umowie? Opłaca się w ogóle przedłużać czy lepiej zostać na nieokreślonym za 90zł?

Skoro umowa przeszła na czas nieokreślony, to powinieneś wiedzieć ile pobrali Ci z konta, myślę że 80 zł. Teraz z pakietem L każdy Mr 5 zł. Przedłużać opłaca się bo w 1-szym roku za MR-my nie płacisz, a za L 50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, stan69 napisał:

Skoro umowa przeszła na czas nieokreślony, to powinieneś wiedzieć ile pobrali Ci z konta, myślę że 80 zł. Teraz z pakietem L każdy Mr 5 zł. Przedłużać opłaca się bo w 1-szym roku za MR-my nie płacisz, a za L 50 zł.

To był mój ostatni rachunek 80zł. Styczniowy będzie już o 10zł droższy (przynajmniej tak wynika z mojej umowy)

Każdy MR jest za 5zł? (w mojej obecnej umowie, pierwszy jest za 10zł a każdy kolejny za 5zł)

 

Czyli jakbym wziął:

  • Pakiet L + 3xMR to wyjdzie mnie 75zł (czyli obniżenie zobowiązania). W takim przypadku mam tylko 3 miesiące za free?
  • Pakiet L + FilmBOX + 3xMR to wyjdzie 85zł i wtedy 12miesięcy za 50zł?
  • Pakiet L + PolsatSport Premium + 3xMR to wyjdzie 95zł i wtedy 12miesięcy za 50zł? (czy może jest jakaś zniżka na PolsatSport Premium ?)

 

 

Edytowane przez wacek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawcie mnie proszę jeśli coś pokręciłem ale przy przedłużeniu można otrzymać takie pakiety schodząc z Rodzinnego HD:

  • Pakiet S 10 zł na okres 24 miesięcy
  • Pakiet M 20 zł na okres 24 miesięcy
  • Pakiet M wraz z Cinemax 20*12 +30*12
  • Pakiet L 50 zł na okres 24 miesięcy.

Duży rozrzut pomiędzy ceną pakietu M i L - 30 zł. Gdzie te czasy Familijnego za 20 zł i Familijnego Max HD za 30 zł - w sumie podobnych ofert do M i L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wacek4Jeszcze raz, ile masz zapłacić za styczeń, kwotę masz podaną teraz w ICOK, płaci się z "góry' za następny okres rozliczeniowy.

1. pakiet L+3Mr płatność 12x50 i 12x75zł dostaniesz PSP i Eleveny lub VOD na 6 mies. za 0 zł.

2.pakiet L+Filmbox+3Mr płatność 12x50 i 12x85zł gratisowo to co wyżej.

3.pakiet L+PSP+3Mr płatność 12x50 i 12x85zł gratisowo to co wyżej, oferta z DUK. Jeśli oferta będzie z infolinii to PSP za 20 zł i w drugim roku będziesz placił 95 zł i tym sposobem powinni dać pełną ofertę na 6 mies. za 0 zł, dlatego, że zwiekszasz abonament ponad 10 zł.

@markarZgadza się. Dla mających Rodzinny za 5 zł lepiej jest wziąć M na 12x20 i 12x30 bo pełna oferta na 6 mies. a Cinemax i Nick na całą umowę za 0 zł.

@bartek1718Tak, dokładnie. Na 6 mies.przed końcem umowy.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam w tej chwili pakiet familijny max HD + sport HD + cinemax HD + HBO + HBO go + Polsat Sport premium + film HD + eleven sport HD + Multiroom. Kończy mi się umowa. Płacę teraz 115 zl. Jest szansa na przedłużenie z gratisowymi miesiącami?? Może 6 miesięcy?? (Tak miałem ostatnio)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stan69 napisał:

 

@markarZgadza się. Dla mających Rodzinny za 5 zł lepiej jest wziąć M na 12x20 i 12x30 bo pełna oferta na 6 mies. a Cinemax i Nick na całą umowę za 0 zł.

A co z tym S? Przy umowie 12 miesięcy po 10 zeta i 12 po 20zł jest ta pełna oferta na 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...