Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, lakiman napisał:

@Specjalista Polsat Box można prosić o wyjaśnienie z uwagi na rozbieżność informacji w punkcie ( tak...tym samym co nie chciał przyjąć wypowiedzenia) a infolinią?..

A co tu jest do wyjaśnienia. Nie od dziś wiadomo że każdy mówi inaczej. Nawet jak zadzwonisz kilka razy na infolinię z tym samym pytaniem, to często zdarza się że otrzymasz sprzeczne odpowiedzi, a ty jeszcze chcesz żeby w punkcie tak samo odpowiadali, nierealne. Po prostu tak mają i trzeba się do tego przyzwyczaić. Jeśli nie chcieli przyjąć wypowiedzenia w punkcie, a musisz złożyć go na miejscu, bo tak chcesz, to poczekać aż będzie inny pracownik albo szukać innego punktu.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, lakiman napisał:

@Specjalista Polsat Box można prosić o wyjaśnienie z uwagi na rozbieżność informacji w punkcie ( tak...tym samym co nie chciał przyjąć wypowiedzenia) a infolinią?..

Zobacz sobie fakturę za abonament komórkowy. Jeżeli widnieje na nim rabat Smart dom to znaczy że masz rabat z tytułu innych usług - a jeżeli nie posiadasz innych niż TV to oznacza, że TV jest usługą rabatujaca. W przeciwnym razie żadnego rabatu nie dostajesz.

 

 

 

Co do wypowiedzenia najlepiej składać przez iCOK. W ogóle nie ma opcji, że ci ktoś wypowiedzenia nie przyjemnie. Wypowiedzenie możesz złożyć zawsze, nawet, gdy wiąże się to z zerwaniem umowy i karą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą rozmawiałem z infolinią P.Box i okazuje się, że nie mam Smart Domu.

Umowy nie są powiązane.

2 dni temu inny konsultant twierdził co innego 🤔

Faktycznie jak @tail# napisał jakiś bałagan tam mają.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, czerstwy napisał:

Wypowiadał ktoś  ostatnio Rodzinny HD w najtańszym wariancie i negocjował cos podstawowego typu S? 

Z tym Rodzinnym są pewne ograniczenia. Można przejść na S ale z opłatą 12x10 i 12x20 bo na 10zł na całą umowę nie można. W pierwszym przypadku jest chyba pełna oferta na 6 mies. Lepiej jest z M, bo za 20zł na całą umowę lub12x20 i 12x30 z pełną ofertą na pół roku, a Cinemax i Nick na całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M to absolutnie odpada. Mam jeszcze PC+ więc nie będe dublował oferty a tym bardziej że posiadam Netflixa i Amazona. Już tego nie mam czasu oglądać a w następnym roku trzeba bedzie chyba jeszcze wykupić Viaplay bo tam będzie Liga Angielska. Chyba nie będę wypowiadał teraz umowy pomimo że mam juz w ICOK 7 miesięcy do końca. Ale ta oferta  12 po 10 zeta i 12 po 20 z pełna ofertą na 6 miesiecy wcale nie jest taka zła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To twoje zdanie. Dla kogoś kto ogląda np. siatkówkę jest w sam raz. Dla mnie dla samych polsatów sport warto, reszty nie oglądam, bo to kanały śmieciowe przerywane reklamami. Przy przedłużeniu umowy w tej cenie można mieć pakiet M z Eurosportami. Dalej sądzisz że nie warto? w której platformie masz tyle kanałów sportowych za 20zł?

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają.

Dziś wybrałem się złożyć wypowiedzenie z telewizji..i okazuje się że korzystam z promocji 2- pack, zatem stracę promocję 50% taniej na telefoniczny abonament.

Bałagan na całego , co konsultant lub Punkt Obsługi to inna wersja.

Szanujmy się.Zaraz się wkurzę i zerezygnuję  z abonamentu telefonicznego i telewizji.

Sprawa jest o tyle pilna bo chce zregnować albo z Canal+ i zostawić Polsat Box lub na odwrót- czas do końca grudnia.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, blend napisał:

Tak ale pakiet S kosztuje 20 zł, 

A pakiet Rodzinny HD 5 zł. 

Warto jest dopłacać 15 zł do tego by zyskać dostęp do Polsat Sport News na którym i tak mało co jest? 

PS I PSE w zupełności wystarcza. 

Nie tylko PSN ale i Fight. Rodzinny masz w tej cenie na umowie określonej póżniej nikt ci tej ceny nie zagwarantuje. Pakiet S 10 zł przez 12 miesiecy i 12 po 20 z czego 6 ostatnich można anulować. Do tego przechądząc na nową pakietyzacje niektóre opcje dodatkowe zmieniają cene. A Eleven w PC+ mogę mieć znacznie taniej niż to 15 zł😂 PB mam głównie dla jednej konkretnej dyscypliny i były juz przypadki że zamiast standardowo w PS czy PSE wylądowała w innych kanałach sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, czerstwy napisał:

Rodzinny masz w tej cenie na umowie określonej póżniej nikt ci tej ceny nie zagwarantuje. Pakiet S 10 zł przez 12 miesiecy i 12 po 20 z czego 6 ostatnich można anulować

 

Tej anulacji za 18 miesięcy też nikt nie gwarantuje. A już na pewno nie firma Polsat ....

:wink:

 

5 minut temu, czerstwy napisał:

B mam głównie dla jednej konkretnej dyscypliny i były juz przypadki że zamiast standardowo w PS czy PSE wylądowała w innych kanałach sportowych.

 

Równie prawdopodobne jest, że na czas emisji twojej ulubionej dyscypliny w PSN - nad antenę nadciągnie chmura gradowa i nie pooglądasz mimo posiadania pakietu S.

:sciana:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest od lat wiec o to akurat byłbym spokojny. O pogode tez sie nie martwie bo mam antenę 130 więc z bardzo dużym zapasem. I tak się składa że podczas ostatniej umowy to co chciałem ogladać było w PSN a problemów z sygnałem nie.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu pisał, że miał Rodzinny HD za 5 zł, potem umowa miała przejść na czas nieokreślony już z cena 15 zł. Ktoś z tego forum wypowiedział umowę i twardo negocjował i zostawili mu umowę na czas nieokreślony za 5 zł. 

 

Ja mam Rodzinny HD za 5 zł jeszcze przez prawie rok. 

I mam gdzieś pakiet S, czy podwyżkę nawet o 10 zł. 

Albo mi zostawia Rodzinny HD na czas nieokreślony lub nawet na 2 lata albo po prostu odejdę z Polsatu. 

 

Gdyby nie Rodzinny HD za 5 zł to nawet nie byłbym ich abonamentem :)

Tak więc bez spiny. Albo mi pozostawia Rodzinny za 5 zł, albo odstawiam dekoder i tyle w temacie :)

 

Przy rozmowie z konsultantem nie trzeba się bać, tylko trzeba być twardym i pewnym siebie i swego. A nie coś myśleć, coś analizować czy pytać. Mówić jasno i zdecydowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat co do  negocjacji to nie muszisz mnie pouczać. Mam  CP obecnie PB juz z 15 lat i tu nie ma żadych negocjacji😂Negocjować to trzeba potrafić w PC+ który też mam już  trochę lat i wiem o czym piszę. PB mam głównie dla UFC i to mam mieć w abonamecie bo wszystko inne mnie nie interesuje bo mam to w PC+. I to jest mój główny operator i tam mam całą resztę  która mnie interesuje. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ofertę Canal+ z multitoom za 0 zł, tak więc ja jestem,, Panem i władca,, negocjując z Polsatem. Canal+ mam praktycznie wszystko to co w Polsacie poza Polsatami Sport, które w mojej ocenie są właśnie warte te 5 zł. 

W Canal+ mam dodatkowo za free PSP więc nie widzę oferty Polsatu podobnej cenowo do oferty Canal+, gdzie mam dużo więcej i taniej. 

(znajdź mi ofertę w Polsacie za 79 zł z odpowiednikiem z canal+  pakietem extra+, wszystkie Canal +, PSP, multitoom w cenie i HBO na 6 miesięcy free)

W Polsacie brak kilku kanałów dodatkowo, które ma Canal+

 

Z racji tego, że mam Rodzinny HD za 5 zł to jestem w Polsacie. Jak za kilka miesięcy nie dadzą mi tego w tej cenie to bez nerwów bez spiny po prostu oddam dekoder i tyle :)

Edytowane przez blend
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2021 o 15:11, stan69 napisał:

W drugim roku po 110 zł.

 

@robsonrbto 2 MR dostałeś po 5 zł ?

chyba policzyli mi inaczej tj 10 zł i 0zł, jak chciałem zrezygnować z jednego MR aby było taniej to pan, z którym rozmawiałem powiedział że to bez znaczenia bo cena się nie zmieni tzn czy z jednym czy dwoma MR będzie to 50/100 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co można ugrać przy obniżaniu zobowiązania? - Celuję w pakiet M Sport - pierwsza propozycja to praktycznie jak dla nowych 3 miesiące za 0 i 60 PLN w kolejnych miesiącach (wypowiedzenie złożone, dzwonił DUK). W rzeczywistości będę płacił 35 PLN bo dojdzie rabat smart dom. Do tego jestem wstępnie umówiony na zdanie 3 MR . Ewentualnie jeżeli by to pomogło mogę dobrać pakiet HBO ale to nadal będzie raczej obniżenie zobowiązania - obecnie płacę 65 PLN. Umówiłem się na jutro na telefon bo dziś nie bardzo miałem czas spokojnie rozmawiać - coś jutro mogę więcej ugrać od tej propozycji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, blend napisał:

Mam ofertę Canal+ z multitoom za 0 zł, tak więc ja jestem,, Panem i władca,, negocjując z Polsatem. Canal+ mam praktycznie wszystko to co w Polsacie poza Polsatami Sport, które w mojej ocenie są właśnie warte te 5 zł. 

W Canal+ mam dodatkowo za free PSP więc nie widzę oferty Polsatu podobnej cenowo do oferty Canal+, gdzie mam dużo więcej i taniej. 

(znajdź mi ofertę w Polsacie za 79 zł z odpowiednikiem z canal+  pakietem extra+, wszystkie Canal +, PSP, multitoom w cenie i HBO na 6 miesięcy free)

W Polsacie brak kilku kanałów dodatkowo, które ma Canal+

 

Z racji tego, że mam Rodzinny HD za 5 zł to jestem w Polsacie. Jak za kilka miesięcy nie dadzą mi tego w tej cenie to bez nerwów bez spiny po prostu oddam dekoder i tyle :)

Doradzasz mi jak negocjować a ja praktycznie to samo co Ty masz w konkurencji za 79 zł mam za nie pełne 55zł😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, czerstwy napisał:

Doradzasz mi jak negocjować a ja praktycznie to samo co Ty masz w konkurencji 😂

Masz:

Extra+

Wszystkie C+

Polsat Sport Premium

Multitoom 

HBO na 5 czy 6 miesięcy za free

Umowa na 15 miesięcy 

 

To wszystko masz za 55 zł? :)

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...