Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, lukasbabel2 napisał:

"Przy utrzymaniu ceny dodatkowy pakiet czy dwa na pół roku również się należą, ale nie pełna oferta."

- czy w tym przypadku mowicie tylko o pakiecie L , czy oprócz niego można dostać dodatkowo jakiś 1 pakiet np. filmbox tez na 6 msc za darmo?

Tak, mówimy o pakiecie L i utrzymanie z nim ceny abonamentu uprawnia do wyższego na okres 6mies., ale wyższego nie ma więc dają pakiet dodatkowy, np Rozrywka, Filmbox, Ekstraklasa lub inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, stan69 napisał:

Jak obniżysz abonament i kwota po obniżeniu będzie poniżej 100 zł to możesz dostać umowę tylko 24/2, dwa miesiące pełnej oferty za darmo. Jak kwota będzie wyższa to uznają za utrzymanie zobowiązania i oferty będą korzystne.

Teraz mam propozycje za to co mam 12mies po 50zl i potem 12 mieś po 100zl ,realnie 6mies po 100zl. 

Ale nie oglądam za wiele tv i w większości  podstawowe kanały by mi wystarczały, po co płacić za coś czego się nie ogląda , tylko jak by to wtedy wyglądało kosztowo? Ile maks można zejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadany pakiet to :Pakiet Familijny Max HD

 

Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Sport HD, , Katalog treści online, Usługa Multiroom HD (3 dekodery)

 

( 3 szt.mini hd 2000) do multiroom mam gratis w obecnej umowie - dekoder główny to HD 5500S 

Cena za całość 105 zł miesięcznie

 

Chciałbym żeby to co mam zostało -czyli powyższy pakiet z multiroomem .

Na co mogę liczyć przy przedłużeniu umowy ? ( 6 miesięcy do końca )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AsansiaszWypowiedzenie piszesz (meila) w ICOK.  Zakladka kontakt z CP > napisz do nas > telewizja > nr karty > warunki umowy > okres podst./ wyp.umowy i wiedzą kto wysyła.

@mac_latawiecTo samo to będzie pakiet L + HBO HD HBO GO + Filmbox + 3 Mr = 120 zł płatne w drugim roku. W pierwszym 50 zł mies. Cinemax, Katalog w cenie.

 

@DavvviTylko w Rodzinnym HD z wymienionych miałbyś MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie przez ICOK (takie samo jak zawsze) o treści:

 

Cytat

Wypowiadam umowę o świadczenie usług telewizji satelitarnej pomiędzy mną, a Cyfrowym Polsatem S.A. z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec okresu podstawowego umowy.

 

i dostałem odpowiedź:

 

Cytat

Uprzejmie informujemy, że Strony Umowy uprawnione są do rozwiązania współpracy z końcem Okresu Podstawowego lub w trakcie jego obowiązywania z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia. Przy czym zwracamy uwagę, że w razie rozwiązania Umowy przed upływem Okresu Podstawowego Abonent będzie zobowiązany do zwrotu kwoty w wysokości nieprzekraczającej wartości przyznanej ulgi, pomniejszonej o proporcjonalną wartość za okres od dnia zawarcia Umowy do dnia jej rozwiązania.
Dodajemy, że wysokość przyznanej ulgi, na dzień sporządzenia niniejszej korespondencji wynosi 269,51 zł natomiast w przypadku zakończenia współpracy w czasie Okresu Podstawowego, jej ostateczna wysokość zostanie podana po rozwiązaniu Umowy.

Prosimy o decyzję w sprawie.

 

Co odpisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie pakiet M przy przedłużeniu umowy za 25zl z pół roku wyższa ofertą L.

Czy do tego pakietu w tej cenie można dostać Cinemax za darmo lub np. npvr z evobox lite?

Jeśli do tej pory miałem katalog online i on the go w cenie to przy przedłużeniu też zostaną za darmo?  

Jaki dekoder polecacie przy wymianie, bo mam teraz hd 5500s? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lukasbabel2 napisał:

Interesuje mnie pakiet M przy przedłużeniu umowy za 25zl z pół roku wyższa ofertą L.

Czy do tego pakietu w tej cenie można dostać Cinemax za darmo lub np. npvr z evobox lite?

Jeśli do tej pory miałem katalog online i on the go w cenie to przy przedłużeniu też zostaną za darmo?  

Jaki dekoder polecacie przy wymianie, bo mam teraz hd 5500s? 

Chłopie o to samo pytałeś w środę i stan@ w czwartek dał Ci odpowiedź. Masz ty rozum???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 godziny temu, Bartolini1379 napisał:

Chłopie o to samo pytałeś w środę i stan@ w czwartek dał Ci odpowiedź. Masz ty rozum???

Jakbym dostał odpowiedz to bym nie dopytywal.

1.Pytam bo na stronie internetowej dla nowych można dobrać Cinemax i npvr z dekoderem evobox lite za 30zl msc. I dlatego się zastanawiam czy można otrzymać to w cenie niższej dla przedluzajacych umowę.

2 .Który dekoder wybrać? Na to też nie dostałem odpowiedzi więc nie zarzucaj mi brak rozumu. Czytaj ze zrozumieniem. 

3.Czy katalogi i on the go będzie nadal za darmo? 

Bartolini1379 zamiast ubliżac. sprawdź czy na wszystkie pytania dostałem odpowiedzi a potem mnie osądzaj. 

Wcześniej pytałem o pakiety m i pół roku oferty l, wiec na to odpowiedź dostałem to nie pytam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Asansiasz napisał:

Od czego to zależy że dostajemy ofertę na pierwsze 12 MSC na 50 zł lub 20 zł ? Od pakietu M lub L. Stan czy to co napisałeś wcześniej M+HBO+PSP+MR+eleven za 20zl/12 i 100zl/12 jest realne ? Czemu początkowo nie jest 50 zł ?

Poprostu taka głupia niby promocja. Jakby nie mogła być jednakowa kwota przez 24m. Ktoś w Polsacie lubi się bawić. A czy ktoś faktycznie odbiera kanały które niby są puszczone mam na myśli Polsat film 2, X, Reality??? Bo na innych forach ani jeden abonent tych kanałów widmo nie ma. Nawet ramówki programowej nie ma, czyżby kłamstwo rzecznika Polsatu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ofert łamanych 50 zł przez pierwsze 12 miesięcy i następne 12 miesięcy po 100 zł.

Łatwiej później klientowi wcisnąć przy przedłużeniu droższa ofertę.

Przecież pan płacił ostatnio po 100 zł. To teraz damy panu ofertę za 90 zł miesięcznie na 24 miesiące.

 

12 x 50 zł = 600 zł

12 x 100 zł = 1200 zł.

Razem = 1800 zł przez 24 miesiące.

 

24 x 90 zł = 2160 zł przez 24 miesiące.

 

 

Korporacje nigdy nie kłamią - tylko nie mówią prawdy. Te kanały są żeby Polsatowi koncesji na nie nie zabrali.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony tweed77 zależy jak na to spojrzeć. Można tak jak Ty, że umowa trwa 24 miesiące i to jest prawda, ale można też spojrzeć z perspektywy osoby, która 6 miesięcy przed końcem umowy przedłuża ją (i jej te 6 miesięcy się skraca).

Patrząc na to w liczbach to tak by to wyglądało:

12x50 = 600

6x100 = 600

Tak więc do zapłaty przez w/w jest 1200 zł

Następnie przedłużenie, co skraca obecną umowę o 6 miesięcy, a a więc o 600 zł.

 

Patrząc na to z Twojej perspektywy to:

12x100= 1200

6x50 = 300

Tak więc do zapłaty za w/w okres jest 1500 zł

Następnie przedłużenie, co skraca umowę o 6 miesiecy, a więc o 300 zł.

 

Tak więc na tym wyliczeniu wychodzimy do przodu o całe 300 zł.

Wszystko zależy od tego jak na to spojrzeć.

 

pozdrawiam. Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...