Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@lukasbabel2Ew. spróbować zmienić na dekoder na inny i pozbyć się czynszu - wtedy 12x20 + 12x30zł.

Generalnie pytanie obecnie czy przechodzić do konkurencji, na umowę czy na kartę trochę nie ma większego sensu. Raz, że zawartość pakietów musisz sobie sam porównać, dwa jeśli chciałbyś zmienić operatora to i tak umowę z CP musisz dokończyć, nie chcąc płacić kary. A za 9 miesięcy oferty tu i tu mogą się różnić. Generalnie i tak będziesz kręcić się w przedziale 20-30 zł. 

 

@KoprywaZwykle dzwonią do kilku dni, czasem nawet - dwa. Nie ma też żadnego problemu samemu do nich zadzwonić, w praktyce bez różnicy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby z tym czynszem w umowie to jest dziwna sprawa. Bo 26 stycznia zeszłego roku przyjechał kurier i zamontowal ten cały zestaw. A ja wcześniej skladalem zamówienie internetowe na pakiet rodzinny z cinemax z montażem i za to miało być 25zl. A potem w umowie było że zamiast montażu w cenie 5zl msc jest udostępnienie (dzierżawa) dekodera. Mnie to zastanawia skoro na stronie internetowej cyfrowy polsat jest wyszczególniony montaż za 5zl to czemu ksieguja to jako wypożyczenie dekodera. 

Druga sprawa czy nadal w związku z tym nadal będę musiał płacić czynsz za dekoder po przedłużeniu umowy i jeśli bym cofnął wypowiedzenie umowy to ile bym płacił ma bezterminowej umowie skoro na umowie nic nie pisze o podniesieniu ceny abonamentu. A widzę że niektórzy z was płacą +10zl na bezterminowej. U mnie w icok pisze ze 10zl płacę za pakiet rodzinny i 10zl za cinemax i 5zl za czynsz dekodera hd5500s. 

Edytowane przez lukasbabel2
Błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2021 o 09:22, stan69 napisał:

@pawllo83Może się nie udać na 6 msc przed końcem, na 4 msc tak, bo zmniejszasz zobowiązanie z 115 zł na 80.

Wielkie dzieki! Doprecyzowujac- czy w tej opcji o ktorej piszesz musze skladac wypowiedzenie czy wystarczy normalny kontakt 4 msce przed koncem? I czy moge zatrzymac mojego evoboxa czy musze nowy dekoder ogarnac zeby czynsz zlikwidowac? Pozdr!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, pawllo83 napisał:

Wielkie dzieki! Doprecyzowujac- czy w tej opcji o ktorej piszesz musze skladac wypowiedzenie czy wystarczy normalny kontakt 4 msce przed koncem? I czy moge zatrzymac mojego evoboxa czy musze nowy dekoder ogarnac zeby czynsz zlikwidowac? Pozdr!!!

Wypowiedzenie trzeba zawsze napisać,bo inaczej bedziesz miał słabą ofertę, lub będziesz na umowie do końca.

Jak będziesz miał w ICOK 5 mies.do końca umowy piszesz wypowiedzenie/meila w tym właśnie ICOK-u > zakładka kontakt z CP > napisz do nas >telewizja > nr karty >warunki umowy > okres podst./wyp. umowy i tu pisać meila.

Podczas rozmowy z konsultantem z DUK żądaj wymiany dekodera na dekoder bez czynszu. Tylko jak pisałem wcześniej, Evobox PVR jest od pakietu L z dodatkowym jednym pakietem, więc od 70 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, stan69 napisał:

Wypowiedzenie trzeba zawsze napisać,bo inaczej bedziesz miał słabą ofertę, lub będziesz na umowie do końca.

Jak będziesz miał w ICOK 5 mies.do końca umowy piszesz wypowiedzenie/meila w tym właśnie ICOK-u > zakładka kontakt z CP > napisz do nas >telewizja > nr karty >warunki umowy > okres podst./wyp. umowy i tu pisać meila.

Podczas rozmowy z konsultantem z DUK żądaj wymiany dekodera na dekoder bez czynszu. Tylko jak pisałem wcześniej, Evobox PVR jest od pakietu L z dodatkowym jednym pakietem, więc od 70 zł.

Wielkie dzieki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili... Pozostając przy cenie jaką miałem dotychczas (L+HBO+FilmBox) usłyszałem, że umowa na 24 miesiące -  12 miesięcy x 50 zł + 12 miesięcy x 90 zł i 6 miesięcy PSP + Eleven Sport za free. Czytałem, że dawali 6 miesięcy wszystko (PSP, Eleven, Liga Polska, rozrywka znaczy fikołki) a nie tylko PSP + Eleven. Czy dobrze czytałem i konsultant próbuje mnie wyrolować czy też coś się zmieniło czy też coś pomyliłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca umowy było 7 miesięcy - Rodzinny HD + paczka Cinemax HD - za 20 zł. Z rabatem Smart Dom płaciłem 10 zł do tej pory.

 

Bez wypowiedzenia dziś przedłużyłem umowę na 24 miesiące i jest tak:

Rodzinny HD za 20 zł

Paczka Cinemax HD za 0 zł na całą umowę.

Paczka Nick ( Nickelodeon, Nick Jr, Nicktoons HD ) za 0 zł na całą umowę.

Dopełnienie do pakietu M za 0 zł na 6 miesięcy.

6 miesięcy za darmo za w/w ofertę.

Zniżka Smart Dom - 10 zł.

Czyli przez 18 miesięcy będzie za to po 10 zł.

 

Wiadomo że 7 miesięcy przed końcem znów przedłużenie.

 

 

 

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tweed77 napisał:

Do końca umowy było 7 miesięcy - Rodzinny HD + paczka Cinemax HD - za 20 zł. Z rabatem Smart Dom płaciłem 10 zł do tej pory.

 

Bez wypowiedzenia dziś przedłużyłem umowę na 24 miesiące i jest tak:

Rodzinny HD za 20 zł

Paczka Cinemax HD za 0 zł na całą umowę.

Paczka Nick ( Nickelodeon, Nick Jr, Nicktoons HD ) za 0 zł na całą umowę.

Dopełnienie do pakietu M za 0 zł na 6 miesięcy.

6 miesięcy za darmo za w/w ofertę.

Zniżka Smart Dom - 10 zł.

Czyli przez 18 miesięcy będzie za to po 10 zł.

 

Wiadomo że 7 miesięcy przed końcem znów przedłużenie.

 

 

 

 

Witam bardzo ciekawa oferta będę próbował ugrać to samo, dzięki za wpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawełOd samego początku część starych pakietów była dostępna w ofercie przedłużeniowej. Inna sprawa, że cenowo w porównaniu do dawnych ofert utrzymania klienta, wygląda to "tak se".

 

@tweed77Rozumiem, że w praktyce oferta 6x10 zł + 18x20zł. 

Edytowane przez poselsuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Obecnie mam:
- Familijny Max HD+Film HD+Sport HD+Cinemax HD, PSP - 70 zł 
- Ekstraklasa 20 zł
- 2 x Multiroom 2 x 5 zł (evo lite 2x)
Razem 100 zł


Po wypowiedzeniu chciałbym dobrać jeszcze 1 MR
interesuje mnie:
- Pakiet L + PSP + Ekstraklasa + 3 x MR
lub
- Pakiet L + Ekstraklasa + 3 x MR

Za ile mogę to otrzymać? Czy za dodatkowy MR jakaś opłata aktywacyjna będzie?

Edytowane przez anabst
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopełnienie do pakietu M dostałem na 6 miesięcy za 0 zł chyba jako reklamę tych kanałów.

 

Porównałem sobie to co miałem w poprzedniej umowie w wykazie Rodzinny HD z tym co teraz jest w wykazie w Rodzinnym HD.

W sumie brak jedynie kanału Stopklatka i Polsat Romans i tak nie oglądam.

 

Pakiet S różni się od Rodzinnego HD o kanały:

Eska TV HD, Fokus TV HD, Nowa TV HD, Polo TV, Polsat Comedy Central Extra HD, Polsat Doku HD, Polsat Sport Fight HD, Polsat Sport News HD, Super Polsat HD, TVP Rozrywka, TVP Sport HD.

 

Pakiet M zaś różni się od pakietu S i pakietu Rodzinnego HD o kanały:

Discovery Channel HD, Discovery Science HD, Eurosport 2 HD, Eurosport HD, Food Network HD, ID HD, Polsat Sport Fight HD, TLC HD, TV Republika, TVN 24 BiS HD, TVN 24 HD, TVN Style HD, TVN Turbo HD, TVP Rozrywka, TVP Seriale.

 

I tak większość kanałów z pakietu S i M mam z umowy z C+ oraz z prepaid Domowy HD+.

 

Rodzinny HD mam ze względu na kanały Polsat Sport Extra HD, Polsat Sport HD, Polsat Viasat Explore HD,  Polsat Viasat History HD, Polsat Viasat Nature HD, oraz Cinemax HD i Cinemax 2 HD. Bo za to płacę 10 zł miesięcznie.

 

Więc żadna strata :)

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, tweed77 napisał:

...

 

Pakiet S różni się od Rodzinnego HD o kanały:

Eska TV HD, Fokus TV HD, Nowa TV HD, Polo TV, Polsat Comedy Central Extra HD, Polsat Doku HD, Polsat Sport Fight HD, Polsat Sport News HD, Super Polsat HD, TVP Rozrywka, TVP Sport HD.

 

....

Jakieś nieaktualne to porównanie. W Rodzinnym jest zarówno Polsat Doku ,TVP Sport czy SuperPolsat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanko odnośnie przedłużenia umowy i proszę o pomoc na co mogę liczyć

Obecnie mam 9 miesięcy do końca umowy (dalej można wypowiadać gdy w ICOK pokazuje 7 miesięcy?)
Posiadam premium max za 110zł (mam HBO, ELEVEN, PSP, Cinemax, Filmbox ogólnie wszystko oprócz VOD, Ekstraklasy i Rozrywki) + 3x5zł za trzy multiroomy - 25zł za Smart DOM

Sumarycznie płacę 100zł

Na co teraz mogę liczyć i kiedy mogę wysyłać wypowiedzenie?
Z góry dziękuję za podpowiedzi

Edytowane przez tombik87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...