Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na dzień dzisiejszy posiadam: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, PSP, Eleven HD, OTG i multiroom za 85 zł/mies.

Po złożeniu wypowiedzenia DUK zaproponował: Pakiet M, HBO/GO, PSP, Eleven HD, OTG i multiroom za: 1-12ms- 20 zł, 13-24ms - 90 zł. Przez pierwsze 6 miesięcy Pakiet L. Oferta warta uwagi? Czy da się wynegocjować coś więcej?

Oczywiście mam świadomość, że w pakiecie M jest mniej programów niż familijnym max hd.

 

Dzięki.

Pozdrawiam,

R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roburtek

 

No niestety ale nie. Mam dokładnie tę samą umowę i obecne oferty DUK z pakietem L i dodatkami są nieporozumieniem w porównaniu ze starymi - duża podwyżka a pakiet L jest sporo uboższy niż dawne standardowe Fam Max + Sport + Film + Cinemax. Chcąc utrzymać jako tako sensowną cenę trzeba schodzić do M.

Edytowane przez poselsuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam prośbę o informację  o pakietach internetu na 15 i 24 mies? Poza tym kończy mi się umowa (7 mies IOCK) Familijny Max HD, Cinemax HD,Film HD, Sport HD, Eleven, OTG za 70 zł. Chciałbym zejść na pakiet M plus Eleven.  Kiedy mogę negocjować zmianę i czy jest szansa, aby coś dostać dodatkowego?

Z góry dzięki za rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, roburtek napisał:

Witam

Na dzień dzisiejszy posiadam: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD, PSP, Eleven HD, OTG i multiroom za 85 zł/mies.

Po złożeniu wypowiedzenia DUK zaproponował: Pakiet M, HBO/GO, PSP, Eleven HD, OTG i multiroom za: 1-12ms- 20 zł, 13-24ms - 90 zł. Przez pierwsze 6 miesięcy Pakiet L. Oferta warta uwagi? Czy da się wynegocjować coś więcej?

 

 

A możesz nic nie robić? Tzn. ani nie składać wypowiedzenia ani nie przedłużać umowy? Ja też mam mniej więcej to co Ty (bez ekstraklasy i multiroomu) i mi się za parę dni skończy umowa i nic nie zamierzam robić, niech se będzie na czasie nieokreślonym jeżeli cena nie wzrasta. I wczoraj mejla dostałem z drukiem wpłaty za kolejny okres rozliczeniowy i cena nie wzrasta. To wyślij pismo do cyfrowego polsatu że cofasz wypowiedzenie umowy i tak będzie najlepiej. Przeczekać ten niekorzystny okres w CP, może za kolejne 2 lata będą znowu takie korzystne oferty jak 2 lata temu to wtedy wypowiedzenie się złoży i nową oferte weźmie.

Edytowane przez anderson35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, wojownik napisał:

 Poza tym kończy mi się umowa (7 mies IOCK) Familijny Max HD, Cinemax HD,Film HD, Sport HD, Eleven, OTG za 70 zł. Chciałbym zejść na pakiet M plus Eleven.  Kiedy mogę negocjować zmianę i czy jest szansa, aby coś dostać dodatkowego?

Z góry dzięki za rady

Zmianę pakietów możesz negocjować po wypowiedzeniu umowy, już możesz to zrobić, tylko nie wiem czy Ci się to teraz uda, bo na 4 mies. przed końcem umowy to tak. Chcesz zmniejszyć zobowiązanie, więc pakiet M 30 zł + Eleven 10 zł przez 22 mies. a 2 pierwsze miesiące pełna oferta za darmo. Takie były założenia.

Co do internetu to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2020 o 16:42, anderson35 napisał:

A możesz nic nie robić? Tzn. ani nie składać wypowiedzenia ani nie przedłużać umowy? Ja też mam mniej więcej to co Ty (bez ekstraklasy i multiroomu) i mi się za parę dni skończy umowa i nic nie zamierzam robić, niech se będzie na czasie nieokreślonym jeżeli cena nie wzrasta. I wczoraj mejla dostałem z drukiem wpłaty za kolejny okres rozliczeniowy i cena nie wzrasta. To wyślij pismo do cyfrowego polsatu że cofasz wypowiedzenie umowy i tak będzie najlepiej. Przeczekać ten niekorzystny okres w CP, może za kolejne 2 lata będą znowu takie korzystne oferty jak 2 lata temu to wtedy wypowiedzenie się złoży i nową oferte weźmie.

Oczywiście mogę przejść na czas nieokreślny ale zgdonie z umową cena wzrośnie do 95zł/ms... więc też szału nie ma.

Czy jest szansa dostać dekoder evobox pvr z pakietem M? Czy tylko evobox hd?

 

Edytowane przez roburtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie teraz są plusy z przedłużenia umowy? Bo z tego co widzę nowy klient już w pakiecie M dostaje 3 msc za 0, średnio miesięcznie dla pakietu L wychodzi 52.5zł a przy przedłużeniu 55zł. Przy przedłużeniu chyba zyskujemy jedynie 3 msc pakietów premium ale z tego co czytam nie zawsze. Więc o co tutaj chodzi? xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rzeznik997 napisał:

Więc o co tutaj chodzi? xd

Chodzi o to, żeby ponieść cenę abonamentu pod płaszczykiem dania pozornej elastyczności w doborze pakietów ;) Pod kątem ofert DUK wygląda to obecnie niepoważnie, ale większość klientów, która płaci stawki standardowe tego raczej nie zauważy, a nawet niektórzy mogą być zadowoleni z obecnej konstrukcji ofert i pakietyzacji. 

Edytowane przez poselsuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ICOK 7 miesięcy do końca umowy. Wiec wysłałem wypowiedzenie tym kanałem. Otrzymałem potwierdzenie iż przyjęli.
Obecnie mam pakiet Premium ze wszystkim oprócz canal+ 3/4 i vod. Płace 125 zł za dekoder główny i 3 dodatkowe.
Co zatem proponujecie ? Zostać przy full pakiecie z 4 dekoderami? Za ile to proponują?
Czy zejść do Pakietu L i mieć możliwość dokładania opcji. Ile wtedy multiroom od dekodera ? Obecnie mam 5 zł za dekoder. Jakie są opcje darmowych miesięcy. Jak czytam to przy obniżeniu zobowiązania nie dają darmowych miesięcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FazaFM

 

Generalnie tu sporo zależy jakie kanały chcesz utrzymać. Darmowych miesięcy już nie ma i przykładowo jeśli chciałbyś przedłużyć np. w takiej konfiguracji: pakiet L + 3x multiroom + PSP + Eleven + HBO, to będzie wyglądało to mniej więcej tak: 1-12 msc - 50 zł, 13-24 msc: 60zł + 30 zł (3x multiroom) + 20 zł PSP + 10 zł Eleven + 20 zł HBO = 140 zł przez drugą część umowy. Nie ma w tym Fillmbox. pakietu dla dzieci, nie wiem jak z Cinemax. No i jest kwestia jakie prawa do piłki (zakładając że Ci na niej zależy) utrzyma Polsat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poselsuski
W zasadzie nie mam ciśnienia na opcje dodatkowe. Cała umowę z dekoderami mam zamiar przekazać ojcu i wypowiedzieć jego umowę z orange TV . Jemu są potrzebne w zasadzie wszystkie kanały dokumentalne HBO ELEVENY PSP nie muszą się w tym znaleźć. Kwestia ceny bo jeśli miałbym plącic jak teraz 125 zł za obecny pakiet, a za Pakiet L 60 zł + 30 zł za 3 dekodery to wydaje mi się to zaburzeniem proporcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...