Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@stan69  dzięki za pomoc zrobiłem już przez ICOK wypowiedzenie. Teaz czekam na kontakt 

 

Jeszcze mam dwa pytania 

Przedłużenie umowy obowiązuje od zaraz czy po zakończeniu tej pierwszej umowy która kończy mi się w grudniu?

A drugie pytanie może takie na  przyszłości ale pewnie ktoś zna odpowiedź 

Jeśli mi zapronują rabat na abonament przez na okres umowy np 24m-ce czy po tych okresie jeśli nie zrobie wypowiedzenia czy od 25 miesiaca  wrócą już normalna kwota abonamentu bez rabatu czy zostanie dalej taka sama.

Właśnie mnie to zastanawia więc może ktoś zna odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużenie umowy zacznie obowiązywać od najbliższego okresu rozliczeniowego. Zawsze po zakończeniu umowy (na czasie nieokreślonym) abonament delikatnie wzrasta (będzie to wyszczególnione na umowie). Przy negocjacjach z DUK powiedz, że jesteś użytkownikiem forum satkuriera i poproś o jakieś gratisy na miesiąc typu HBO, PSP. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam obecnie  

Pakiet Familijny Max HD (pakiet sport, cinemax, sport premium, film, on the go, eleven sports) i do tego usługę multiroom) 

 

Umowa 24/6 i płatnośc 85zł. Do końca obowiązywania umowy pozostały 4 miesiące. Dalsze przedłużenie chciałbym pewnie zrobić w kierunku tych samych pakietów. Jakie są możliwości na korzystniejszą umowę?

Edytowane przez Kimas
zmiana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.09.2020 o 10:50, maniek357 napisał:

Przedłużenie umowy zacznie obowiązywać od najbliższego okresu rozliczeniowego. Zawsze po zakończeniu umowy (na czasie nieokreślonym) abonament delikatnie wzrasta (będzie to wyszczególnione na umowie). Przy negocjacjach z DUK powiedz, że jesteś użytkownikiem forum satkuriera i poproś o jakieś gratisy na miesiąc typu HBO, PSP. 

Trzy czwarte pracowników DUK nie wie co to forum sat kurier... ??? Już lepiej powiedzieć wprost czego się oczekuje i się to dostaje, a jeśli się nie dostaje to albo nie rozmawiamy z DUK albo mało ogarnięty konsultant - takich nie brakuje. ? 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat powiedział, ze miałem 12/3 a widzi, że jestem ogarnięty więc nie będzie długo zabierał czasu i niestety może zaproponować 24/6 a reszta warunków taka sama jak była plus gratis 1-mc gratis HBO. I tu moje pytanie kiedy lepiej przedłużać umowę bo okres rozliczeniowy mam do 4 każdego miesiąca. Jak przedłużę dzisiaj to mam do 4.10 a jak pojutrze to mam do 4.11? Czyli pełny okres plus dni pozostające do pełnego okresu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przedłużysz dziś to krócej będziesz miał dodatkowe pakiety ale nie musisz robić płatności za najbliższy okres rozliczeniowy jak przedłużysz 4.09 to faktycznie będziesz miał dodatki przez 2 okresy rozliczneniowe ale musisz zapłacić abonament za 4.09-3.10 bo nikt Ci go nie anuluje :)

Edytowane przez Nowy 123
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od dłuższego czasu jestem już na umowie na czas nieokreślony. Pakiet jaki posiadam to familijny max hd + sport hd + cinemax hd + film hd a całość z dekoderem evobox pvr. Miesięczny abonament 64,99zł i tutaj pytanie do was, co mogę zdziałać/na co liczyć, interesują mnie głównie kanały typu tvn turbo, discovery i koniecznie nagrywarka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotrkk321 jeśli chcesz ten sam pakiet to możesz otrzymać to samo w umowie 24/6 lub 12/3 za 65 zł. Ewentualnie możesz mieć sam pakiet Familijny Max HD w którym masz wszystkie popolarnonaukowe, edukacyjne, informacyjne, muzyczne i chociażby TVN Turbo w opcji 24/3 za 35 zł z czynszem za dekoder. Nie będziesz miał tylko pakietu Film, Sport i Cinemax. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kończy mi się umową za 4 miesiące / Familijny Max HD  + CP GO OTG za 30zł/msc. Umowa była 24/3

Zostając przy tym samym pakiecie i cenie, można ugrać 12/3 lub 24/6 ? Złożyłem wypowiedzenie i miałem pierwszy tel., podobno przy tej cenie tylko 24/3 - to co jakieś HBO na msc prosić?

Ogólnie ten CP Go też mocno okroili, to wszystkim czy zależnie od podstawowego abo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pierwszą umowę na TV ze Smart Dom. Posiadam pakiet Familijny Max hd, Film, Sport, Cinemax, On the go, Evobox hd i 2 razy MR z Evobox Lite. Za wszystko jest 70 zł. Umowa kończy się za 3 tygodnie. Nikt nie dzwonił w sprawie przedłużenia. Jak najlepiej zrobić, żeby było jak najkorzystniej? Poczekać, jak zadzwonią, czy samemu się kontaktować i gdzie? Do obsługi klienta, czy DUK? Czy złożyć wypowiedzenie i czekać na kontakt, czy samemu zadzwonić? Czy może poczekać na koniec umowy, czy jednak ją rozwiązać i podpisać nową? Jak z nimi rozmawiać? Na co mogę liczyć oraz na co mogę sobie pozwolić?

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...