Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, Nowy 123 napisał:

@mxv1 podejrzewam że jeśli znajomy ma 3 numery to na pewno któryś jest główny, a któreś są dodatkowe. Więc, jeśli zrezygnuje z dodatkowego numeru i zachowa odpowiedni abonament na plusie to zachowa rabat na TV pod warunkiem, że nie będzie dokonywał na niej żadnej zmiany. Natomiast jeśli zrezygnuje z numeru, który jest numerem głównym to traci całkowicie rabat na TV. 

prawda. w Plusie łączny abonament na telefony nie może być niższy niż 50 zł jako pierwsza usługa smartDom, Tv to druga usługa więc jak nic nie zmieni w umowie to bez wypowiedzenia przejdzie na czas nieokreślony na dotychczasowych zasadach czyli z rabatem 50 % :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Kristiano Rinaldo napisał:

Chce zejść na niższy pakiet i zwrócić 2 Multiroomy. W DUK powiedzieli ze musze je wysłać do Warszawy nie można ich oddać do punktu. Czy to prawda? Czy robią to celowo żeby tylko utrudnić? 

Jak chcesz zejść nie rozwiązując umowy to nie masz innej opcji. Odeślij dekodery i będziesz miał dostępną ofertę na jeden dekoder. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zawsze kiedy kończy mi się umowa to pytam was o zdanie i tym razem nie będzie inaczej.Na tą chwilę mam umowę 15/3 do końca umowy mam 4 miesiące płacę 80 zł za 2 multiroomy oraz pakiet kanałów

Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Film HD, Pakiet Eleven Sports HD. Na tą chwilę zależy mi żeby podpisać nową umowę ale koniecznie muszę wymienić dekodery na jak najnowsze ze wszystkimi bajerami(nie mam pojęcia co oni tam mają ale z tego co słyszałem to dekodery które łączą się po wifi i nie trzeba zmieniać kart oraz takie które nagrywają i można cofać programy mają w ofercie) na co mogę liczyc jeżeli chodzi o długość umowy bo pewnie cena abonamentu sie nie zmieni,czy warto składać wypowiedzenie w takiej sytuacji czy i tak przy wymianie dekoderów nic nie wywalczę??

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koksik1000 Jeżeli masz kanał CBS ACTION to nie wiem czy nie najlepiej by było skorzystać z opcji wypowiedzenia umowy z tej okazji- możesz to zrobić choćby dziś- poczytaj temat Zmiany w ofercie, wziąć nową umowę, zapłacisz tylko za aktywację i darmowe miesiące będziesz miał pełne a tak to najniżej umowa 15/1.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 10 rano wysłałem wypowiedzenie (usunięcie CBS Action z oferty) przez ICOK, o 17 przedłużyłem umowę, oferta 24/6, pakiety te, które mialem czyli Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD, Eleven Sports, OTG, dodatkowo HBO i Polsat Sport Premium na miesiąc w gratisie.

W celu przedłużenia umowy polecam kolegę @Nowy 123 ?.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koksik1000 jeśli złożysz wypowiedzenie to otrzymasz ofertę z wymianą na 24 miesiące w tym 4 miesiace gratis. Pakiet Familijny Max HD, Film, Sport, Cinemax, Eleven i OTG za 70 zł + 10 zl za dwa MR. Za dekoder główny Evobox PVR HD 49 zł aktywacji i za Evoboxy Lite HD do MT 2 x 29 zł. Opłaty czynszowej za dekoder nie będzie przy tym abonamencie. Możesz wziąć też 15/1 ale tam będziesz miał 5 zł czynszu za dekoder główny co miesiąc i ciężko bedzie się go później pozbyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam pakiet Familijny Max HD ,HBO HBO GO+ Film + Sport + Cinemax + PSP+ Eleven+ OTG+ Katalog treści online+ 2 x MR.  Czy po wysłaniu i zarejestrowaniu mojego wypowiedzenia mogę obniżyć mój pakiet ( pozbywając się HBO oraz PSP) bez podnoszenia opłaty za 2 xMR oraz bez utraty rabatu na SmartDom ( - 25,-)? 

 
 
 

 

Edytowane przez as10A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cpgoł Dzięki wielkie za podpowiedź ?

Czyli cena za MR jest ściśle przywiązana do pakietów, pytam bo z czynszem za Evobox jest zupełnie inna sytuacja. Można wziąć wyższy pakiet i mieć go bez czynszu, później schodząc nawet do Rodzinnego, już czynszu za dekoder nigdy nie naliczają. Szkoda, że tak nie jest z MR. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy 123 mam pytanie, obecnie umowa 12/3, został jeszcze miesiąc gratisu. Planuję z końcem grudnia złożyć wypowiedzenie z powodu usunięcia kanału. Czy będzie możliwość ponownie skorzystać z 12/3?. I drugie pytanie, przy opcji zejścia na niższy pakiet, czy oferta Familijny Max HD + OTG za 30zł  24/3 jest jeszcze dostępna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...