Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Ja natomiast otrzymałem ofertę z DUK:

* 15/1 familijny max hd + 2 multiroom + cinemax/sport/film i 59 PLN jednorazowo, gdyż wymieniam dekodery na evobox lite (w związku ze zmianą mam mniej miesięcy w gratisie. Opcję 12 miesięczną mógłbym wziąć dopiero przy kolejnym przedłużeniu umowy.
* internet 40 GB (jestem w zasięgu LTE) 15 PLN przez 12 miesięcy, 25 PLN przez ostatnie 3 miesiące.

55 GB w cenie 25 PLN za rok, a za trzy ostatnie 35 PLN.

 

Ostatnie trzy miesiące obecnej umowy są anulowane. Czy oferta jest trakcyjna? Walczyłem jeszcze o wymianę routera na ten odu idu 200 lub 300, ale to nie przejdzie bez czynszu.

 

Obecnie mam familijny max hd + multiroom x2 + cinemax/sport/film + eleven w cenie 80 PLN i internet 70 GB w cenie 35 PLN.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Nowy 123 napisał:

@madmark co masz dokładnie w pakiecie? Masz jakiś czynsz za dekoder czy kanały Eleven? Bo pakiet który wymieniłes kosztowałby 70 zł na dwa dekodery.

 

Mam w wszystko to co wymieniłem w poście (mam umowę na czas nieokreślony i oplacam cały czas ten pakiet w cenie 74,99zl), z wypowiedzi Stan69 rozumiem  że po wypowiedzeniu umowy mogę utrzymać wszystko to co mam plus Polsat sport premium za 75zl oraz za dodatkowe 10zl kanały eleven, czyli za 85 zł miałbym wszystkie dotychczasowe kanały plus sport premium oraz kanały sportowe eleven? Oczywiście w wariancie 24/6. Dobrze zrozumiałem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki pakiet - Premium (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet HBO HD, Pakiet Cinemax HD), Pakiet HBO GO. Multiroom 1 szt - 5zł, czynsz za dekoder główny 5 zł, opłata 110 złotych. Czy da się przedłużyć ten pakiet taniej, jak pozbyć się czynszu za dekoder, czy bez HBO GO będzie taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pafcioo taki pakiet powinien Cię kosztować z czynszem oraz MR 100 zł więc albo masz jeszcze kanały Eleven których nie wymieniłes albo masz nie wyłączoną wypożyczalnie VOD i płacisz za nią 10 zł. Co do oferty to pakiet Familijny Max HD, Film, Sport, Cinemax, HBO za 90 zł +5 czynsz +5 dekoder. Opcje 24/6, 15/3, 12/3. Z HBO GO nie zrezygnujesz bo jest w pakiecie z kanałami, możesz tylko z całego pakietu HBO wtedy cena o 30 zł niższa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stan69 nie wprowadzaj @pafcioo w błąd bo jeśli ma teraz czynsz to będzie go miał nawet jak sobie abonament weźmie za 120 zł. To o czym piszesz działa tylko przy wymianie dekodera więc jeśli chciałby się go pozbyć to musi skorzystać z ofert wymiany ponownie na dekoder Evobox PVR HD w ofercie 24/4 za min 70 zł lub w ofercie 15/1 za min 80 zł, aktywacja w obu przypadkach 49 zł. Moim zdaniem lepiej wziąć 15/3 czy 12/3 i nie tracić miesięcy darmowych tylko po to żeby pozbyć się czynszu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Umowa kończy mi się za 2 miesiące, obecnie mam:

Pakiet Familijny Max HD

 

Pakiet Film HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Sport HD, Usługa Multiroom HD, Katalog treści online

 

Za 95 zł miesięcznie

 

Pytanie na co mogę liczyć przedłużając umowę z tym samym pakietem? Posiadam również 2x MIX w plus za 30 zł każdy, czy mogę liczyć na SMARTDOM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie- mam pakiet Premium z eleven i 2x mr za 109,99zl, chciałbym to utrzymać dodając LM , pani z duk krzyknęła za to 120zl w opcji 24/6 twierdząc że taniej się nie da. Czy faktycznie to max co mogę otrzymać? Czy mogę zrezygnować z jednego mr?,pani twierdzi że nie, wypowiedzenie złożone, umowa do końca roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Posiadam w tym momencie (umowa już na czas nieokreślony) pakiet Familijny Max + Film + Sport + Cinemax + HBO i HBO GO. Do tego posiadam dekoder PVR HD7000. Za wszystko płacę 79,99. Złożyłem wypowiedzenie i zadzwonili do mnie z DUK. Od razu na wstępie zaznaczyłem, że interesuje mnie wymiana dekodera na Evobox PVR i wszystkie kanały które posiadam. Dostałem propozycję umowy 24/3 za 75 zł + aktywacja dekodera za 49 zł + 5 zł za korzystanie z dekodera. Odpowiedziałem, że suma smarów wychodzi, że miałbym dalej płacić 80 zł co mnie nie interesuje (ponad 6 lat w CP). Pani powiedziała, że podpyta w takim układzie kierownika i po 5 minutach do mnie wróciła. Ale stwierdziła, że niestety to jest najlepsza oferta jaką mogą mi zaoferować i zapytała w takim układzie czy się decyduję. Kiedy odpowiedziałem, że za drogo usłyszałem tylko, że w takim układzie z początkiem listopada nastąpi rozwiązanie umowy i mam po tym czasie miesiąc ma oddanie sprzętu do punktu i się pożegnała. Pytanie: czy to jest rzeczywiście najlepsza oferta jaką da się w tym momencie uzyskać za pakiet i sprzęt jaki oczekuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w grudniu kończy mi się umowa. W tej chwili w ramach smart dom płacę 69,99 zł za Full Pakiet plus 3 multiroom. Czy jeśli nie wyśle wypowiedzenia to umowa przejdzie na czas nieokreślony i czy wtedy zostanie ta sama cena którą mam teraz? Czy przy przejściu na umowę nieokreśloną skończą się rabaty i cena skoczy do góry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BBC78 jaki pakiet miałeś zaproponowany? Bo na pewno nie ten który posiadasz, ponieważ jest to pakiet Premium który aktualnie kosztuje 90 zł. Chyba że masz jakiś rabat na telewizję?? Przy abonamencie 70 zł i umowie na 24 miesiące nie ma już czynszu za dekoder więc dziwna ta oferta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nowy 123Zaproponowano mi pakiet, który obecnie kosztuje 60 zł + do tego HBO z HBO GO. Standardowo kosztuje to właśnie 90 zł i za wynajem dekodera nic się nie płaci, czyli tak jakbym dostał dosłownie 10 zł rabatu. Abonament, który obecnie posiadam był to na tamte czasy Full bez Eleven, rozrywki i VOD

Edytowane przez BBC78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...