Jump to content

malinowy

Users
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About malinowy

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Otrzymałem kolejną ciekawą propozycję: telewizja familijny max hd + cinemax + sport + film i 2 multiroomy na okres 12/3 w cenie 75 PLN (VOD, HBO włączone na okres 1 miesiąca) i do tego internet 40 GB na okres 15 miesięcy za 10 PLN. Czy jest szansa ugrać jeszcze coś lepszego?
 2. Pani ma jutro dzwonić potwierdzić ofertę. Brać ją? Ewentualnie zrezygnuję z wymiany dekoderów i zostanę przy tych co mam, a zyskam wtedy łącznie 3 miesiące gratis.
 3. Witajcie. Ja natomiast otrzymałem ofertę z DUK: * 15/1 familijny max hd + 2 multiroom + cinemax/sport/film i 59 PLN jednorazowo, gdyż wymieniam dekodery na evobox lite (w związku ze zmianą mam mniej miesięcy w gratisie. Opcję 12 miesięczną mógłbym wziąć dopiero przy kolejnym przedłużeniu umowy. * internet 40 GB (jestem w zasięgu LTE) 15 PLN przez 12 miesięcy, 25 PLN przez ostatnie 3 miesiące. 55 GB w cenie 25 PLN za rok, a za trzy ostatnie 35 PLN. Ostatnie trzy miesiące obecnej umowy są anulowane. Czy oferta jest trakcyjna? Walczyłem jeszcze o wymianę routera na ten odu idu 200 lub 300, ale to nie przejdzie bez czynszu. Obecnie mam familijny max hd + multiroom x2 + cinemax/sport/film + eleven w cenie 80 PLN i internet 70 GB w cenie 35 PLN.
×
×
 • Create New...