Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze poczekamy z rok i okroją rabaty w SmartDom z 10 zł do 5 zł.Zaś z 3 darmowych miesięcy skrócą do 1 miesiąca.Wcale bym się nie zdziwił.

Gdy dzwoniłem,aby się dopytać o ceny pakietu HBO dla stałych abonentów,to za każdym razem wyjeżdżają z propozycją przedłużenia umowy na 29 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ARTIPAPK napisał:

Jeszcze poczekamy z rok i okroją rabaty w SmartDom z 10 zł do 5 zł.Zaś z 3 darmowych miesięcy skrócą do 1 miesiąca

Akurat tu winni są po części sami abonenci. Niektórzy dalej nie potrafią zrozumieć, że kombinatorstwem i cwaniactwem okradają samych siebie. Nie będę się tu rozwijał o szczegółach, ponieważ na pewno wiecie o czym mówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, jaszek napisał:

Niektórzy dalej nie potrafią zrozumieć, że kombinatorstwem i cwaniactwem okradają samych siebie. Nie będę się tu rozwijał o szczegółach, ponieważ na pewno wiecie o czym mówię.

Jednak rozwiń, bo nikomu nie chce się zgadywać, co poeta miał na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem do końca listopada umowę na Premium Max. Wypowiedzenie wysłane w czerwcu. Dziś sam zadzwoniłem do DUK i dostałem Familijny Max HD za 30 zł z umową 24/3. Co ciekawe: bez czynszu 5 zł za Evoboxa PVR. Może komuś się przyda ta informacja.

Mam pytanie. W umowie nie ma kanału TVP Sport HD i kilku innych, które są dostępne promocyjnie w pakiecie Familijny Max HD według tego linka: 

Chciałbym prosić o potwierdzenie, że zawartość pakietów z powyższego linka jest zgodna ze stanem rzeczywistym.

Dzięki i pozdrawiam, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie to robią, bo nawet nie ma informacji że kanał jest promocyjnie od niższych pakietów jak z innymi kanałami. Wyszłoby wtedy jak ubogi jest pakiet Sport HD okrojony właściwie do Eurosport 2 bo reszta to nisza i powtórki

Specjalnie to robią, bo nawet nie ma informacji że kanał jest promocyjnie od niższych pakietów jak z innymi kanałami. Wyszłoby wtedy jak ubogi jest pakiet Sport HD okrojony właściwie do Eurosport 2 bo reszta to nisza i powtórki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pakiet Familijny Max +Sport + Film + Cinemax + Eleven, umowa 24 miesiące kończy się za pół roku, dekoder Evobox PVR, płacę 70 złotych plus 5 za dekoder. Wczoraj w salonie PC gostek zaproponował mi przedłużenie umowy w trzech wariantach:                                                   1.) To co mam na 29 miesięcy, pierwsze sześć miesięcy 70 złotych a od siódmego do dwudziestego dziewiątego miesiąca 75 zł.                                              2.) W tym wariancie to co mam plus PSP, umowa 29 miesięcy, pierwsze sześć miesięcy gratis, wszystkie kolejne po 85 złotych.                                                3.) Trzecia możliwość również dochodzi PSP, żadnych darmowych miesięcy ani rabatowych, tylko stała opłata 67 zł 42 grosze przez dwadzieścia dziewięć miesięcy.                                                         W każdym wypadku chyba, też dają VOD na jakiś czas. Będzie to moje pierwsze przedłużenie umowy, zatem będę wdzięczny starym wyjadaczom ? za jakieś uwagi czy porady.? Trochę nie podoba mi się tak długa umowa. ?Pozdrawiam.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BizzareX napisał:

czy wnosiłes wypowiedzenie

Zawsze wysyłaj- teraz można też przez ICOK- z wypowiedzeniem konsul ma dostęp do pełnego pakietu w negocjacjach, choć zazwyczaj na dzień dobry próbują wciskać jak najgorsze wersje, ale nie daj się, ewentualnie poproś by cię raczył potraktować jak klienta a nie jak przysłowiowego jelenia.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...