Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pakiet rodzinny hd i płacę 25 zł w tym 5 zł za dekoder. Czy jak bym chciał przejść na pakiet rodzinny za 5 zł to będę musiał nadal płacić drugie 5 zł za dekoder czyli w sumie 10 zł? jeśli tak to jak zlikwidować tą opłatę za dzierżawę?

Edytowane przez szeryf27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem tu nowy ale bardzo się cieszę, że tu trafiłem. Proszę o pomoc w wybraniu oferty.

Wypowiedzenie złożone.

Pakiet Familijny umowa na czas nieokreślony. obecnie 39,99+5zł za sprzęt.

dekoder SagemCom ale chcę wymienić na Evoboxa.

Chce zostać przy obecnym pakiecie

Co mi mogą zaproponować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona,ostatnia była na 12/3miesięcy,teraz mam na 15/3.Pakiet fam max hd+sport+film+cinemax+3 miesiace gratis vod,do tego miesiąc gratis hbo+eleveny.Koniec starej umowy 14.09.2018,nowa wchodzi w życie od 14 marca,a hbo,i eleveny już świecą,zysk prawie 2 miechy gratis.

Edytowane przez Max2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro składam wypowiedzenie (pozostało mi 6 pełnych okresów rozliczeniowych). Aktualnie mam Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + VOD + OTG za 69,99zł.
Chciałbym wziąć Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + Polsat Sport Premium za 70zł 24/6 (znalazłem taka opcje tutaj https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-stałych-abonentów-cp/?page=558&tab=comments#comment-1387538).
Czy taka oferta nadal jest dostępna? Pytam, ponieważ jak dzwoniłem na infolinie (jeszcze nie wypowiedziałem umowy) z pytaniem co mogą zaoferować to podobno nie można wziąć samego Polsat Sport Premium bez Eleven. Będzie taka opcja po wypowiedzeniu, czy coś się zmieniło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja:

Wypowiedzenie złożone.

Pakiet Familijny umowa na czas nieokreślony. obecnie 39,99+5zł za sprzęt.

dekoder SagemCom ale chcę wymienić na Evoboxa.

Chce zostać przy obecnym pakiecie

Co mi mogą zaproponować?

Dzwonili z DUK:

12/3 bez wymiany sprzetu

15/1 z wymiana ale opłata 10 zł za czynsz

24/4 z wymiana sprzętu opłata za czynsz 5 zł

opłata za Familijny HD 40 zł.

Nie wiem co wybrać? Pomóżcie

Czy dobrze rozumiem że jak wezmę umowę na 15 miesięcy to będę mógł zawrzeć nową umowę już w 9 miesiącu?czyli 6 miesięcy przed końcem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna umowa z CP na 24 miesiące / pierwsze 6 gratis;  pakiet w podstawie Fam max hd+ film+ sport+ eleven + PS Premium + CP GO

jestem w 8 miesiącu kontraktu - pojawiła się potrzeba dobrania dodatkowego dekodera w multiroom.... - da się to jakoś dograć na "ludzkich warunkach" czy trzeba czekać na kolejne przedłużenie umowy?

Propozycja a APS- aneks : 36 miesięcy - 0 gratisów = nie do przyjęcia.

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Jak tam negocjacje wyglądają z cp ?? mi 2 miesiące do końca.. i nie wiem czy zostać na warunkach na bezterminowym ( 50 % rabat) brakuje  mi tylko Polsat sport premium i chciałbym go mieć .. ale tylko przedłużenie umowy i utrata rabatu ..  czyli bym miał 110 plus pewno 40 zl za Polsat sport premium .. i 20 zl rabatu .. to chyba średnio sie opłaca.. czy jest jakoś inaczej to liczone ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kubek1984 napisał:

witam. Jak tam negocjacje wyglądają z cp ?? mi 2 miesiące do końca.. i nie wiem czy zostać na warunkach na bezterminowym ( 50 % rabat) brakuje  mi tylko Polsat sport premium i chciałbym go mieć .. ale tylko przedłużenie umowy i utrata rabatu ..  czyli bym miał 110 plus pewno 40 zl za Polsat sport premium .. i 20 zl rabatu .. to chyba średnio sie opłaca.. czy jest jakoś inaczej to liczone ??

 

Witam, ja mam taką samą sytuację jak Ty. Maksymalny pakiet + mulitiroom z rabatem 50 % płacę obecnie 60 zł. W salonie dostałem dwie oferty. w obu umowa na 29 miesiecy (6 darmowych) . Pierwsza opcja zamiana HBO na Premium Sport i cena zostaje (60 zł) oraz druga do tego co mam mogę dołozyc Premium Sport i placic 71.60 zł. Złozylem wypowiedzenie i czekam na telefon, chociaz juz teraz uwazam te oferty za nienajgorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tylko 11 zł byś płacił więcej ? A co z rabatem ? Wiadomo że, tracisz ... Nowy klient za full płaci 120 zł i 6 miesięcy za darmo co daje około 90 zł miesięcznie. Gdy się zaznaczy opcje smartdom dostajesz 3 miesiąc za darmo plus jakiś rabat ale po przeliczeniu wychodzi drożej niż bez smart domu.;p

 

Właśnie jestem po rozmowie telefonicznej z BOK ( bez wypowiedzenia ) Chciałem zobaczyć co zaproponują...

Rabat 25 zł , umowa na 29 miesięcy (  nic gratis nie ma ) przez pierwsze 12 miesięcy - 75 zł po 12 miesiącach  90 zł  do końca umowy za pakiet full plus sport premium i 1 multiroom. Czyli wypowiedzenie trzeba złożyć... moze w pukncie jak zobaczą wypowiedzenie coś mądrego dadzą

Edytowane przez kubek1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko jasne.

Konsultanci wymęczeni do bółu:

OPCJE:

Zmiana sprzętu na EVOBOX PVR

Familijny HD 24/4 za 45 zł Przez 4 miesiące za darmo Familijny Max HD (opcja elastyczna można włączać i wyłączać za 10 zł,

                                                          czyli po okresie promocyjnym jak nie zmienimy pakietu 55)

Familijny Max HD 24/4 za 55 zł Przez 4 miesiące za darmo VOD (opcja elastyczna można włączać i wyłączać za 10 zł)

Familijny HD + HBO 24/4 za 65zł 4 miesiące za darmo Familijny Max HD (opcja elastyczna można włączać i wyłączać za 10 zł

                                                                        czyli po okresie promocyjnym jak nie zmienimy pakietu 75 )

 

Bez zmiany sprzętu dużo lepsze opcje.

 

np. Familijny HD 24/4 za 25 zł

 

PYTANIE:

Obecnie wymienili mi na PVR HD 7000 czy warto go zmieniać na EVOBOXA PVR dużo lepszy szybszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś zanieść wypowiedzenie do POK i przy okazji zapytałem co oni mi zaproponują... było jeszcze drożej niz przez telefon :D i umowa na 36 miesięcy ?

 

No nic teraz czekamy na DUK ...

Jak by co zawsze dzień przed końcem umowy mogę iść anulować wypowiedzenie i przechodzę na na czas nieokreślony z aktualnymi warunkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Romaldo napisał:

Bez zmiany sprzętu dużo lepsze opcje.

 

np. Familijny HD 24/4 za 25 zł

To niezła oferta ale podobno można dostać:

Familijny HD za 20 zł

Familijny Max HD za 30 zł

Oczywiście plus te darmowe miesiące, w przypadku umowy na 24/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...