Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OK, dziękuję. W wypowiedzeniu napisałem jak zwykle "z końcem okresu podstawowego". Oczywiście umowę chcę przedłużyć, o ile dostanę warunki, które tu są podawane - np. Familijny Max HD w wersji 24/3 za 30 PLN + dzierżawa Evoboxa + MR, czyli razem 50 PLN.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno otrzymasz, tylko z tego, co dziś pisałeś, masz jeszcze ponad pół roku do końca umowy, a pakiet za 30 zł jest obniżeniem abonamentu, więc taka oferta będzie 4 miesiące przed końcem Twojej umowy. Na dzień dzisiejszy otrzymasz 12/3,15/3 lub 24/6 w normalnej cenie.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, o tym zapomniałem (dotąd jechałem na zmianę na 12/3 i 15/3).

Czy teraz mogę wynegocjować już Familijny Max HD tak, by aneks obowiązywał dopiero 4 miesiące przed końcem Umowy?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podpowie ktoś, co można ugrać w mojej sprawie? Aktualnie mam:
Pakiet HBO HD HBO GO
Pakiet Film HD
Pakiet Familijny Max HD
Pakiet Cinemax HD
Pakiet Sport HD
Łącznie za 79,99. Umowa jest w trybie na czas nieokreślony. Interesowałaby mnie oferta max, czyli teraz to chyba ten pakiet sportowy dla nowych za 120zł/mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.01.2019 o 14:08, maks27 napisał:

Wymieniając dekoder przy aneksie do umowy na moduł, ile miesięcy gratis przy Rodzinnym HD można dostać przy umowie 24 miesiące?

Nowi dostają 3 miesiące.

Wydaje mi się, że dostaniesz 4 miesiące gratis przy wymianie dekodera. Jak dla mnie ich polityka jest niezrozumiała - na stronie mają oferty dla nowych z 6 miesiącami gratis i z nowymi dekoderami, natomiast w przypadku przedłużenia umowy i wymiany dekoderów na nowe zamiast 6 miesięcy gratis skracają do 4 miesięcy.... To się nazywa docenianie stałych klientów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kończy mi się umowa z CP.  Do tej pory miałem pakiet Premium max + Eleven z dwoma multiroomami i płaciłem 119,99 (109,99 za pakiet + 5 zł za multiroom + 5 zł za udostępnienie dekodera podstawowego). Poprzednio miałem umowę 12/3. Czy mogę ugrać coś więcej niż 15/3? Jak sytuacja z LM i Evobox? 24/6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Aktualnie mam pakiet Premium Max (rabatowany 50% jako druga usługa w Smart dom) + 3 MR = 64.99zł. Do końca zostało 7 miesięcy. Zaraz trzeba będzie składać wypowiedzenie.

Co mógłbym ugrać jeżeli chciałbym full pakiet Premium Max Plus, oczywiście z 3 MR i w jakiej kwocie? Umowa pewnie na 24 miesiące. Czy jakieś darmowe miesiące? Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, OlafS napisał:

Nie zaraz tylko już-jeśli ICOK pokazuje 7 tzn. że do końca masz 6 pełnych okresów.

Darmowych dostaniesz 6 a co do Smart dom chyba teraz jest mniej upustu.

 

Według tego co znalazłem to pakiet będę miał zrabatowany o 25zł/m. Biorąc pod uwagę ,że pakiet kosztuje 120 zł, to max co mogę ugrać to jest:

 

Umowa 24 miechy , sześć miesięcy free, 120-25 zł rabat + 15 zł/3xMR. Czyli całość 24/6 i 110 zł/miesiąc.

 

Niech mnie ktoś poprawi, czy to jest max do ugrania czy są jeszcze inne możliwości ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pakiet Familijny HD i 2 MR 24/3, łącznie za 35 zł, do końca umowy 12 m-cy. Kiedy mogę dzwonić do DUK w temacie nowej umowy? Chcę ten sam pakiet. Czy mam szanse na takie same warunki finansowe? Na ile miesięcy najkrócej podpiszę umowę, z iloma miesiącami darmowymi? Dekodery działają, czyli opcja bez wymiany. A może jest możliwość ugrania czegoś więcej na tych warunkach finansowych? Dobre porady mile widziane, z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wilinho10 napisał:

 

Według tego co znalazłem to pakiet będę miał zrabatowany o 25zł/m. Biorąc pod uwagę ,że pakiet kosztuje 120 zł, to max co mogę ugrać to jest:

 

Umowa 24 miechy , sześć miesięcy free, 120-25 zł rabat + 15 zł/3xMR. Czyli całość 24/6 i 110 zł/miesiąc.

 

Niech mnie ktoś poprawi, czy to jest max do ugrania czy są jeszcze inne możliwości ?

Wszystko się zgadza...Pakiet Premium Max Plus będzie Cię kosztował 110zł a jeżeli nie zależy Ci na pakiecie Rozrywka to możesz pozostać przy tym co masz czyli Pakiet Premium Max + kanały PSP za 100zł.

Edytowane przez tombik87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Matisband napisał:

Witam, mam pakiet Familijny HD i 2 MR 24/3, łącznie za 35 zł, do końca umowy 12 m-cy. Kiedy mogę dzwonić do DUK w temacie nowej umowy? Chcę ten sam pakiet. Czy mam szanse na takie same warunki finansowe? Na ile miesięcy najkrócej podpiszę umowę, z iloma miesiącami darmowymi? Dekodery działają, czyli opcja bez wymiany. A może jest możliwość ugrania czegoś więcej na tych warunkach finansowych? Dobre porady mile widziane, z góry dziękuję za pomoc.

 

Jeszcze z 9-10 miesięcy poczekasz na warunki nowej umowy.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, posiadam aktualnie ofertę Pakiet Familijny Max HD za 29,99 + jeden multiroom za 10 zł, czyli co miesiąc 39,99 zł. Chciałbym zamienić swoje dekodery na EVOBOX-y ze względu na automatyczną aktualizację uprawnień po Wi-Fi. Nie potrzebuję wersji z nagrywarką, wystarczy zwykły i pytanie mam: czy mógłbym w tej cenie dostać coś więcej oraz czy będę musiał zapłacić za wymianę dekoderów?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że w przypadku braku chęci zmian pakietu kwestia liczby miesięcy do końca umowy nie ma znaczenia? Czyli w obu terminach otrzymam propozycję 24 miesięcznej umowy z 6 bezpłatnymi miesiącami i prawo wymiany dwóch dekoderów do multiroom?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...