Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje szybkiej pomocy  :mrgreen: CP dzwonił już do mnie 2x w tym tygodniu, bo za 5 miesięcy kończy mi się umowa, a ja nie pamiętałem o tym. Problem w tym, że pod koniec lutego kończy mi się też umowa na telefon w Plusie i teraz mogę wypowiedzieć też TV w związku z tym kanałem. Jak wszystko ładnie połączyć/załatwić, żeby zejść do tych nowszych stawek tzn. 50% rabat smartDOM. Posiadam smartDOM na internet i abonament w plusie, a produktem uprawniającym jest właśnie telewizja.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

 

mam pytanie. Obecnie posiadam pakiet mini HD za 14,99 zł (umowa od 18.12.2014-2016, teraz na czas nieokreśłony) i chcąc teraz przedłużyć umowę na jakie warunki mógłbym maksymalnie liczyć? Najbardziej interesowałby mnie najbardziej podstawowy pakiet, do którego można dołączyć jako usługę dodatkową pakiet ELEVEN (nie zawsze byłby włączony, tylko w wybranych miesiącach).

Mnie Eleven na stałe proponowali w Rodzinnym HD za 19,90 zł ale mnie ten kanał zbędny więc odmówiłem. Taniej chyba nie wyciśniesz, ale kto wie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pakiet familijny max hd, pakiety sport, film, hbo, hbo go, eleven, 3xMR, dekoder EVO. umowa z 26.02.2017 r. na 15 m-cy, do końca zostało 5 m-cy. Płacę 115 zł na m-c. Co wg Was mogę ugrać przy złożeniu wypowiedzenia (za ten sam pakiet)?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmowa z DUK rzeczowa - 5 minut, umowa przedłużona :)
Premium + Multiroom 12/3, po okresie promocyjnym 94,99 (84,99 jest tylko przy umowie na 24 miesiące), ale średnia z darmowych miesięcy i nadpłaty wynosi 64,16 zł - zakładając, że umowa dotrwa do końca (zapewne przedłużę 2-3 miesiące przed końcem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evobox nie jest dostępny przy umowie 12-miesięcznej. Najkrótsza, to 15-miesięczna umowa. O sztywnych cenach za usługę Multiroom było tu już wielokrotnie. Co kilka stron jest link do cennika: https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-cp/page-627?do=findComment&comment=1310786.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regularnie przedłużam umowę TV na 12/3 i 15/3. Czy jeśli zawrę umowę na internet (24 miesiące w Plusie), to czy nadal będzie możliwość wcześniejszego wypowiadania umowy telewizyjnej w Cyfrowym Polsacie  i "manewru" ze skracaniem jej o 6 miesięcy (czyli kolejne umowy 15/3, 12/3 itd.)? Czy może jednak wypowiedzenie umowy w CP (mimo jej dalszego przedłużenia) będzie skutkować utratą zniżek w Smart Dom i przejście do pełnej płatności (bez rabatu -50%).

 

Z góry dziękuję za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evobox nie jest dostępny przy umowie 12-miesięcznej. Najkrótsza, to 15-miesięczna umowa. O sztywnych cenach za usługę Multiroom było tu już wielokrotnie. Co kilka stron jest link do cennika: https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-cp/page-627?do=findComment&comment=1310786.

Panie Marcinie, evo dzierżawię już za 5 zł/m-c w aktualnej umowie. Aktualną umowę mam na  PREMIUM MAX w wariancie 15/3. Płacę za to 109.99 (dzierżawa evo 5zł i jeden multiroom 5zl) i wypowiedziałem umowę ze względu na usunięcie UCH. Czy w takiej sytuacji FMAXHD+FILMHD+SPORTHD+CINEMAXHD+ELEVENHD jest osiągalny za 69.99zł w wariancie 12/3? Plus 5zł za dzierżawę evo i 5zł za jeden multiroom, czyli łącznie 79.99zł?

Edytowane przez watchman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regularnie przedłużam umowę TV na 12/3 i 15/3. Czy jeśli zawrę umowę na internet (24 miesiące w Plusie), to czy nadal będzie możliwość wcześniejszego wypowiadania umowy telewizyjnej w Cyfrowym Polsacie  i "manewru" ze skracaniem jej o 6 miesięcy (czyli kolejne umowy 15/3, 12/3 itd.)? Czy może jednak wypowiedzenie umowy w CP (mimo jej dalszego przedłużenia) będzie skutkować utratą zniżek w Smart Dom i przejście do pełnej płatności (bez rabatu -50%).

 

Z góry dziękuję za odpowiedz.

Nie stracisz zniżek. Mam tv jako główną opcję w smartdom i przy wypowiedzeniu umowy tv i podpisaniu nowych warunków nic się nie traci. Ważne by nie zejść z ceną tv za nisko z tego co pamiętam to chyba 49 zł to granicą.

Edytowane przez Jaca22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

5.02.2018 kończy mi się umowa na Rodzinny 24 mc.

Po przeczytaniu forum rozumiem, że wypowiedzenie najlepiej złożyć jeszcze w grudniu zachowując okres wypowiedzenia (1 mc)

 

A to na co mogę liczyć to:

  • Rodzinny HD za 4,99 zł na 24/3 
  • Rodzinny HD + Eleven za 19,99 zł na 24/3
  • Familijny HD za 19,99 zł na 24/3
  • Familijny MAX HD za 29,99 zł na 24/3

Czy byłaby opcja Rodzinny HD + Sport ? W jakich kosztach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie posiadam umowę do kwietnia 2018: 


 

Pakiet Familijny Max HD 

Pakiet Cinemax HD 

Pakiet Film HD 

Pakiet Sport HD 

Pakiet HBO HD HBO GO 

Katalog treści online

Dekoder Evobox - bez opłaty miesięcznej

 

Wszystko za 79,99 

 

Czy jest możliwość utrzymania tych warunków bez zmiany ceny? Będzie potrzeba składania wypowiedzenia? 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz utrzymać tylko cenę i pakiety, to możesz nic nie robić. Jeśli chcesz anulować pozostałe miesiące obecnej umowy i przedłużyć umowę (24 miesiące przy utrzymaniu ceny), otrzymując 3 bezpłatne miesiące, trzeba złożyć najpierw wypowiedzenie.

Edytowane przez swojadroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis przedłużyłem umowę  full pakiet z Polsat go plus eleveny za 99,99 miesięcznie plus 5 zł za multi-room 15/3 gratis do tej pory byl full pakiet bez elevenow i Polsat go za 90 miesięcznie. może i można było ugrać coś lepszego ale o parę groszy nie bee się już kłócił Oczywiscie plus 50% rabat smart dom

Edytowane przez kubek1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kończy mi się umowa w lutym 2018, wypowiedzenie wysłane. 

Obecna oferta to .

Pakiet Familijny Max

Pakiet Film HD 
Pakiet HBO HD HBO GO 
Pakiet Sport HD 
Pakiet Cinemax HD 

Dekoder evobox bez opłaty. cena 79.99

 

Interesuje mnie Familijny Max HD plus Hbo i hbo go. Jaka może być najlepsza cena za te pakiety.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...