Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To była propozycja na Premium (bez Elevenów).

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam pakiet Premium z dekoderem Evobox (nic za niego nie płacę). Złożyłem wypowiedzenie (umowa była 12/5). Czy przechodząc na niższy pakiet, np. Familijny HD, będę musiał płacić dodatkowo 5 zł czynszu za Evoboxa przy założeniu, że nie chcę go wymieniać?

 

Też mnie to interesuje, tylko że ja mam jeszcze jeden multiroom, za który płacę 5zł.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak do tej pory miałem Familijny Max HD + Film HD + SportHD + Cinemax HD w umowie 24/6 za cenę 59,99, dodatkowo multiroom za 10 zł.

 

Jakiś czas temu wysłałem wypowiedezenie i dzisiaj dostałem taką ofetrę, na którą przystałem:

Familijny Max HD + Film HD + SportHD + Cinemax HD + Pakiet Eleven Sports + Pakiet VOD (79,99zł)

z możliwością przejścia po okresie promocyjnym do pakietu 

Familijny Max HD + Film HD + SportHD + Cinemax HD + Pakiet Eleven Sports (69,99zł)

dodatkowo

 - ON THE GO za darmo przez cały okres umowy,

 - multiroom x 1 - 5 zł/mies

 - wymiana HD 7000 na Evobox PVR (z opłatą 5 zł/mies)

Początkowo proponowano mi umowę 29/4 ale finalnie zeszli do 24/4.

 

Nie wiem czy korzystna umowa ale zależało mi koniecznie na wymianie dekodera na Evo i na Eleven Sports.

Finalnie całość miesięcznie będzie mnie kosztowała 66,66 zł (po wypowiedzeniu VOD - które mnie nie interesuje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem dokładnie to samo niecały rok temu, złożyłem wypowiedzenie na TV 2 dni po upływie 6 miesięcy do końca umowy, smartdomu nie straciłem a niecały tydzień później miałem telefon z DUK z ofertą 15/5 albo 15/3 przy wymianie dekodera na EVOBOX.

Tak więc nie bój się, leć składać wypowiedzenie (nie zapomnij w nim dodać, że rozwiązanie umowy ma nastąpić wraz z ostatnim miesiącem rozliczeniowym) i czekaj na ofertę z DUK :)

Ten pracownik pukntu poinfomowal nas, ze jesli zlozymy wypowiedzenie, to nie bedzie tych znizek ze smartd, ale wlasnie Ty tymbardziej potwierdzasz ze to nieprawda :) Juz by mieli jakis czas ten papier a tak podal nieprawdziwe informacje. Mamy tez telefon i konczy sie umowa, jest on pierwsza usluga, ktos pisal ze mozna zejsc na 39,90 zl ale nie wiem czy to prawda? Bo w punkcie oczywiscie nie mozna :)

 

 

Kolega ma pakiet Premium jeszcze 6 miesięcy bez wypowiedzenia i w APS otrzymał ofertę z Evobox-em 24/4, aktywacja za złotówkę. Do tej pory ma PVR HD 7000.

Jest zdecydowany na umowę 24 miesiące, krótszej nie chce.

Ciekawe czy sami z siebie takie cos zaoferowali czy on cos probowal wynegocjowac, bo ten u nas to umowa 29 mies bez zadnych gratisowych miesiecy. Wymiane na evoboxa tez chcemy, on mial to za zlotowke? :) Moze sprobujemy pojsc i zagadac o takich warunkach przed zlozeniem wypowiedzenia.

Edytowane przez pastelove
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Interesowała mnie umowa na 24 miesiące. Chciałem 6 za darmo, ale chyba jestem za słabym negocjatorem ☺ i udało mi się tylko 4.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka oferta by mnie interesowała Familijny Max HD + Film HD + SportHD + Cinemax HD + Pakiet Eleven Sports (69'99zł)  

i zastanawiam się czy wysyłać wypowiedzenie juz teraz czy poczekać na początek miesiąca (minie kolejny okres rozliczeniowy ) i wtedy wysłać. Obecnie mam 15 miesięczną umowę F.M HD , Film , Sport , Cinemax ,1 M.R , a chciałbym ugrać 12 m-cy . Jest taka możliwość ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co więcej można było ugrać przy podobnym zestawieniu.

Mogłeś ugrać 12/1 albo 15/1, w zależności od tego jaką miałeś wcześniej umowę. Jeśli miałeś 12-miesięczną, to granicą byłaby umowa-15 miesięczna. Jeśli miałeś 15- lub więcej miesięczną to 12/1 było do ugrania.

 

Na pierwszy rzut oka wychodzi mniej korzystnie niż 24/4. Jednak przy 12/1 opłaciłbyś 5 rachunków i mógłbyś już podpisać nową umowę. Przy 24 miesięcznej musisz opłacić 14-rachunków żeby dostać nową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas było: Premium z Evobox + 1 x Multiroom za 84,99 zł. Umowa 12/5 do 05.08.2017.

 

Po złożeniu wypowiedzenia telefon z DUK i zmiana warunków na następujące: Rodzinny HD z Evobox za 4,99 zł przy umowie 24/3 (warunkiem skorzystania z pakietu Rodzinny HD była rezygnacja z Multiroom). Jestem zadowolony bo w nc+ korzystam z pakietu Superpremium + z Multiroom, a z CP nie rezygnuję całkowicie tylko ze względu na to, że od sezonu 2018/2019 będą mieli wyłączne prawa do UEFA LM no i znowu w przyszłym roku trzeba byłoby zawierać umowę jako nowy abonent, a tak za śmieszne pieniądze kontrakt z CP będzie utrzymywany. Aha i jeszcze jedno - z uwagi na okoliczność że zdanie dekodera do Multiroom nastąpiło przed upływem bieżącego okresu rozliczeniowego tj. przed 05.07.2017 za okres 05.06.2017 - 05.07.2017 została anulowana opłata 84,99 zł.

Edytowane przez Marcin_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku LM obawiam się, że jednak CP postawi na wyłączność. Jeśli chodzi o EURO 2016 to było to wydarzenie szczególne odbywające się w relatywnie krótkim okresie czasu. Ale oczywiście czas pokaże jak to będzie wyglądać.

 

Tak jak zauważyłeś za takie grosze to nie ma co się zastanawiać, zwłaszcza, że samo anulowanie opłaty abonamentowej za bieżący okres rozliczeniowy pokryło opłaty abonamentowe za 17 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie to interesuje, tylko że ja mam jeszcze jeden multiroom, za który płacę 5zł.

 

 

Pani na infolinii potwierdziła że w przypadku posiadania Evobox i przejściu z premium na niższy pakiet za evoboxa nie będzie opłaty - nie mniej usilnie przekonuje mnie że nie ma możliwości rezygnacji z multiroom i że oferty przedłużeniowe dla mnie możliwe są tylko przy kontynuacji multiroom (który przy niższych pakietach wychodzi +10 zł...). Czy faktycznie przy przedłużaniu umowy w której chce zmniejszyć pakiet nie ma możliwości zrezygnowania z multiroom ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taką możliwość przechodząc z Premium na Rodzinny HD, z tym, że w Rodzinnym HD nie można korzystać z opcji Multiroom. Nie wiem jak wygląda sytuacja w przypadku schodzenia na pakiety, w których można korzystać z opcji Multiroom. Inna sprawa - być może dla Ciebie są inne oferty przedłużeniowe niż były dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, chciałam przedłużyć Rodzinny HD z 12/5 na 24/3 ale sprawdziłam, że mam jeszcze 59 zł wolnych środków i w związku z tym mam pytanie: czy jak przedłużę umowę, to one mi przepadną? 

Bo zastanawiam się właśnie czy poczekać, aż mi ściągnie teraz z dwóch następnych miesięcy opłatę z tych środków czy jednak już przedłużyć umowę (z 19.99 za 4.99 zł) i wtedy poza tymi pierwszymi 3 miesiącami gratis, będzie potem przez kilka miesięcy opłatę ściągać z tych środków? 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki raz jeszcze :)

Umowa przedłużona.

Przy okazji chciałabym przypomnieć innym zainteresowanym, żeby nie czekali specjalnie na kontakt z DUK. Było to moje czwarte wypowiedzenie i nigdy nikt się ze mną sam nie kontaktował, nie wysyłał żadnych smsów. Zawsze dzwonię sama.

Dodatkowo, nie dajcie się robić w jajo w APS. Gdy w zeszłym tygodniu składałam wypowiedzenie z dopiskiem "z zachowaniem umownego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec okresu podstawowego umowy", oczywiście Pani kierownik (!) najpierw twierdziła, że raczej nie może tego przyjąć, bo mam jeszcze 5 miesięcy do końca umowy, a potem straszyła karą za zerwanie umowy. Po wytłumaczeniu jej co i jak, dzwoniła o poradę do kogoś czy ona na pewno może to przyjąć, a następnie wraz z dwiema koleżankami znów straszyła, że być może i tak mnie ktoś źle zrozumie, więc muszę się liczyć z tym, że potraktują to jako zerwanie umowy i wypowiedzą mi umowę już za miesiąc, a tym samym zapłacę karę. 

Brak słów...

Dobrze, że jest to forum, to człowiek jest spokojny i nie wierzy w takie bzdury, ale jakbym tam wysłała np. matkę, to na pewno wróciłaby do domu z aferą, co ja wyczyniam i że panie jej powiedziały, żeby przypadkiem tak nie robiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani na infolinii potwierdziła że w przypadku posiadania Evobox i przejściu z premium na niższy pakiet za evoboxa nie będzie opłaty - nie mniej usilnie przekonuje mnie że nie ma możliwości rezygnacji z multiroom i że oferty przedłużeniowe dla mnie możliwe są tylko przy kontynuacji multiroom (który przy niższych pakietach wychodzi +10 zł...). Czy faktycznie przy przedłużaniu umowy w której chce zmniejszyć pakiet nie ma możliwości zrezygnowania z multiroom ?

 

Można zrezygnować z multiroom. Ja schodziłem z pakietu Premium na Rodzinny HD i DUK powiedział, żeby wysłać dekoder multiroom do nich na ul. Łubinową (ale nie do punktu sprzedaży, bo nie przyjmą) i wtedy odłączają multiroom i są nowe oferty bez multiroomu.

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następnie wraz z dwiema koleżankami znów straszyła, że być może i tak mnie ktoś źle zrozumie, więc muszę się liczyć z tym, że potraktują to jako zerwanie umowy

Akurat to może być prawdą :) Kiedyś złożyłem wypowiedzenie, zadzwoniła średnio miła pani z CP i powiedziała, że za miesiąc umowa zostanie rozwiązana, a kara wyniesie ileś tam. Pytam, na jakiej podstawie - "no, takie pan przysłał pismo". Pytam, czy ma je przed sobą, po odpowiedzi twierdzącej poprosiłem o przeczytanie. "... ze skutkiem na koniec Okresu Podstawowego" - i słyszę, że kobieta się zawiesza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,można- szczególnie jak sie nie ma zamiaru niczego zmieniać bądź podnieść swój pakiet, gdy się chce obniżyć zobowiązania to można to zacząć jak do końca jest nie więcej jak 4 miesiące.

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że atrakcyjne umowy są już 6 miesięcy przed upływem miesięcy. Powiedzcie mi tylko jak to liczyć dokładnie - okres rozliczeniowy to 4 każdego miesiąca. Mam teraz umowę 15/3 (bo wymiana na Evoboxa i jeszcze stare zasady), czyli były trzy darmowe miesiące i 6 zapłaconych rachunków (ostatni za okres 04.06.2017 - 04.07.2017) - łącznie wychodzi 15 - (3+6) = 6, ale w szczegółach umowy mam - Pozostały okres obowiązywania umowy: 7 miesięcy

Historia płatności wygląda dokładnie tak: http://i.imgur.com/pbZESBg.png

 

Z waszego doświadczenia oferty są już dostępne i można przedłużyć już umowę tak aby 04.07.2017 - 04.08.2017 był już miesiącem gratisowym, czy trzeba opłacić jeszcze ten jeden rachunek i poczekać jeszcze miesiąc?

 

Interesuje mnie 12/3 oczywiście po wypowiedzeniu. Wypowiedzenia jeszcze nie zaniosłem, więc nie mogę tego sam sprawdzić już teraz na infolinii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka yokoono: Pani kierownik (!) najpierw twierdziła, że raczej nie może tego przyjąć, bo mam jeszcze 5 miesięcy do końca umowy, a potem straszyła karą za zerwanie umowy.

 

Kolega mpal Akurat to może być prawdą  :)

 

To akurat jest prawda!, jak traktują ludzi w APS- ach. Jeśli chcecie, mogę Wam podesłać na PRIV-a moją rozmowę z pracownicą, oraz kierownikiem podczas składania wypowiedzenia. Proponuję złożyć skargę na APS. W moim przypadku podziałało i nie ma już tego [beep]kiego punktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...