Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno z Premium na Premium MAX nie ma możliwości przejścia bez aneksu (przedłużenia umowy) Dodam że obecnie mam Premium + Eleven umowa 12/5 ostatni miesiąc promocji od czerwca pierwsza płatność.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu parszywe ich zagranie. Jest wyjście zrobić aneks na dotychczasową umowę nie wydłużając miesięcy i nie dźwigając na wyższy pakiet. Ja dostałem info że po dniu kiedy rozpocznie się moja aneksowana umowa, zawrzeć nową i tylko o jeden dzień zostanie wydłużona. W ogóle to kombinują niemiłosiernie, takie "ciemne" zagrywki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem po rozmowie z miła panią z działu utrzymania klienta w polsacie umowa do 10 października we wtorek złożone wypowiedzenie w APS,oto co utargowałem:) :

-umowa na 24/6 mogłem wziasc jeszcze 15/5 bez wymiany sprzętu,lub 15/3 ze zmiana na EVObox ale przy 24 miesiecznej POLSAT SPORT 2 i 3 gratis,a przy krotszych niema

-pakiet premium 79,90 po wyłączeniu po 1 miesiącu elevenów i rozrywki oraz po 6 miesiącach VOD

-eleveny 1 miesiąc za free

-rozrywka 1 miesiąc za free

-vod (204-208) 6 miesięcy free

-ON THE GO gratis

-EVO bez czynszu 49 aktywacja +129 talerz i konwerter

-PVR 7000 zostawiam dzieciakom na multiroom który mam za 0

 

Co o tym sądzicie chyba nie tak źle :)

Edytowane przez j0kerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-umowa na 24/6 mogłem wziasc jeszcze 15/5 bez wymiany sprzętu,lub 15/3 ze zmiana na EVObox ale przy 24 miesiecznej POLSAT SPORT 2 i 3 gratis,a przy krotszych niema

 

Nie napisałeś jaki pakiet, bo jak Premium Max to... Pudło! Przy umowie na 15 miesięcy też będą PS 2 i PS 3 :P na 24 miesiące podpisać muszą posiadacze pozostałych pakietów :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem po rozmowie z miła panią z działu utrzymania klienta w polsacie umowa do 10 października we wtorek złożone wypowiedzenie w APS,oto co utargowałem:) :

-umowa na 24/6 mogłem wziasc jeszcze 15/5 bez wymiany sprzętu,lub 15/3 ze zmiana na EVObox ale przy 24 miesiecznej POLSAT SPORT 2 i 3 gratis,a przy krotszych niema

-pakiet premium 79,90 po wyłączeniu po 1 miesiącu elevenów i rozrywki oraz po 6 miesiącach VOD

-eleveny 1 miesiąc za free

-rozrywka 1 miesiąc za free

-vod (204-208) 6 miesięcy free

-ON THE GO gratis

-EVO bez czynszu 49 aktywacja +129 talerz i konwerter

-PVR 7000 zostawiam dzieciakom na multiroom który mam za 0

 

Co o tym sądzicie chyba nie tak źle :)

Normalna oferta bo i tylko takie są.

 

vod jest od 205-208.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja pokusiłem się na aneksowanie pakietu Premium na Premium Max.

Do tej pory za pakiet Premium+Rozrywka HD+On the GO+2x multiroom płaciłem 77,49 zł.

Teraz z pakietem Premium Max z Elevenami, multiroomem i kanałami Polsat sport2 i 3 będę płacił 82,49 czyli 5 zł więcej.

Umowa na 29 miesięcy inaczej się nie dało(według konsultanta). Poprzednia umowa miała do końca jeszcze 27 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem i bym nawet nie dostał. Tak jak pisze @czerstwy, gratisy są ale jak do końca umowy jest ok. 6 miesięcy.

 

PS. Opłacało mi się aneksować, ponieważ gdybym chciał osobno do pakietu Premium dokupić Eleveny to był by dodatkowy koszt ok. 15 zł, a tak z pakietem Premium Max wychodzi 5 zł drożej.

Edytowane przez Sławomir Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam pakiet mini hd za 14.90 zł + 5 zł za dekoder (umowa przeszła już na czas nieokreślony, wcześniej była na 29 miesięcy) Z duk dostalem następujące propozycje:

- Umowa na 29 miesięcy w tym 8 gratis i abonament bez zmian za mini hd.

- umowa na 24 miesiące w tyn 6 gratis i pakiet rodzinny hd + wymiana dekodera za 19.99/miesiac (bez czynszu)

 

Czy moge ugrać krótsza umowe? Czytalem wcześniej ze są dostępne umowy 12/3 przy wymianie dekodera, tylko nie wiem czy również w tym pakiecie.

 

Ktoś wcześniej pisał o mini hd za 4.99 na 18 miesięcy. Czy ta opcja jest nadal dostępna? Wtedy placilbym w sumie 10 zl/miesiac, co mi bardzo odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam pakiet mini hd za 14.90 zł + 5 zł za dekoder (umowa przeszła już na czas nieokreślony, wcześniej była na 29 miesięcy) Z duk dostalem następujące propozycje:

- Umowa na 29 miesięcy w tym 8 gratis i abonament bez zmian za mini hd.

- umowa na 24 miesiące w tyn 6 gratis i pakiet rodzinny hd + wymiana dekodera za 19.99/miesiac (bez czynszu)

 

Czy moge ugrać krótsza umowe? Czytalem wcześniej ze są dostępne umowy 12/3 przy wymianie dekodera, tylko nie wiem czy również w tym pakiecie.

 

Ktoś wcześniej pisał o mini hd za 4.99 na 18 miesięcy. Czy ta opcja jest nadal dostępna? Wtedy placilbym w sumie 10 zl/miesiac, co mi bardzo odpowiada.

To powinno Cię zainteresować https://forum.satkurier.pl/topic/12802-promocje-oferty-dla-sta%C5%82ych-abonent%C3%B3w-cp/page-417?do=findComment&comment=1133336

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Smart Dom ma być do 27 maja, taką informację uzyskałem od konsultantki.

Zostal przedluzony do 27 maja,

czyli: do 27 maja na 100% skorzystasz ze smartdom 3, od 28 maja albo go przedluza albo dadza nowy smartdom.

Obecnie posiadam pakiet mini hd za 14.90 zł + 5 zł za dekoder (umowa przeszła już na czas nieokreślony, wcześniej była na 29 miesięcy) Z duk dostalem następujące propozycje:

- Umowa na 29 miesięcy w tym 8 gratis i abonament bez zmian za mini hd.

- umowa na 24 miesiące w tyn 6 gratis i pakiet rodzinny hd + wymiana dekodera za 19.99/miesiac (bez czynszu)

 

Czy moge ugrać krótsza umowe? Czytalem wcześniej ze są dostępne umowy 12/3 przy wymianie dekodera, tylko nie wiem czy również w tym pakiecie.

 

Ktoś wcześniej pisał o mini hd za 4.99 na 18 miesięcy. Czy ta opcja jest nadal dostępna? Wtedy placilbym w sumie 10 zl/miesiac, co mi bardzo odpowiada.

ja bym sobie wziął umowę na 15ms/3 za darmo z pakietem mini i wymianą dekodera bez czynszu, a kolejną wział sobie na 18ms za 4.99.

Nie widze sensu płacenia za ten dekoder.

Jak weźmiesz 12miesiecy umowe to nie dostaniesz potem 18miesiecznej, wiec wybierz 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa anektowana po wysłaniu wypowiedzenia:

 

- Rezygnacja z multiroom oraz podmiana dekodera

 

Umowa: Fam max +film + sport + cinemax w podstawie 24  miesiące / 6 miesięcy za free, później 59.90 + 5zł za dekoder

Aktywacja 49zł, dostęp do Polsat Go w cenie abonamentu przez cały okres, przez pierwsze 6 miesięcy w prezecie VOD no i Euro 2016 bez opłat

 

Jak dla mnie warunki do przyjęcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Cyfrowy Polsat zablokował możliwość podpisywania umów abonenckich na sprzętach własnościowych tzw. pre-paidach. Sam mam trzy moduły CAM CI na które chciałem tez podpisać taką umowę, lecz w DUK oświadczyli, że nie jest to możliwe.

Potwierdzam, dopytywałem, nie ma możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy przedłużając umowę mogę wziąć dekoder Evobox z zastrzeżeniem że to nie on będzie głównym dekoderem? Teściowie nie potrzebują go, ja jestem na ich multiroomie i z chęcią bym go wziął ;)

Nie możesz. Ale czy wielkim problemem jest to, żeby główny dekoder był u Ciebie a MR u teściów? Jedyne wyjście na obecną chwilę, jeśli w taki układzie chcesz mieć Evoboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...