Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to według mi znanych materiałów Premium Max jest dostępny w opcji długiej i krótkiej umowy. Mając mniej niż 6 miesięcy do końca umowy można walczyć o bezpłatne miesiące (8/5 bez wymiany sprzętu, 6/3 z wymianą sprzętu). Przy dłuższym okresie do końca umowy w okresie promocyjnym dostępny jest tylko rabat.


Należy też pamiętać, że oferty na Infolinii i w APS-ach mogą się różnić dostępnością.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RODZYNEK z profilu fb CP ! A mnie wciskają kit że tylko na 29mies., w moim przypadku gdyż tyle wynosi moja obecna umowa która zacznie obowiązywać od 25.05.16r. "-Kanały dedykowane euro 2016 będą dostępne:

-dla abonentów całkowicie nowego pakietu Premium MAX (zarówno dla nowych klientów, jak i obecnych, którzy zmienią swój obecny pakiet na Premium MAX) – mistrzostwa bez dodatkowych opłat,
- dla wszystkich obecnych abonentów telewizji satelitarnej, którzy zdecydują się na przedłużenie umowy z Cyfrowym Polsatem na kolejne 24 miesiące (niezależnie od tego, w którym momencie trwania aktualnej umowy się znajdują i z jakiego pakietu korzystają) – mistrzostwa bez dodatkowych opłat."

Edytowane przez moqu'ai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie temat Cyfrowy Polsat GO, uważam za zamknięty.

W trakcie trwania umowy z Plusem, nikt mi tam nic nie da (mam tu na myśli jakieś dodatkowe GB). A w kolejną umowę nie będę się wplątywał.

Ktoś na telepolisie pisał że OnTheGo leci po tych samych serverach co ipla, więc jeśli masz pakiet IPLA bez limitu w swoim abo to można też pewnie oglądać OnTheGo. U mnie po zalogowaniu się na plus online, na tel i abo internetowy widoczny jest pakiet ipla bez limitu. Na tą chwilę nie mam jeszcze OnTheGo, więc nie mogę sprawdzić, ale jak tylko mi to aktywują to dam znać jak jest z rozliczaniem danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam na własność dekoder hd3000 obecnie bez umowy, używany w  prepaid. Czy jest tej sytuacji jakaś szansa na uzyskanie na ten dekoder umowy na pakiet mini hd za 4,99?Jeśli tak to czy w miarę łatwo to dostać, czy dopiero po kilku  telefonach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ile kosztuje zestaw antenowy unicable przy przedłużaniu umowy, bo gość, który pytał się o przedłużenie umowy na Premium max i wymianę deka na Evo na facebooku na oficjalnym koncie CP dostał taką odpowiedź: 

,,ten pakiet ma w swoim składzie również kanały eleven. Opłata miesięczna za dekoder wynosi 5 zł. Zestaw z tym konwerterem dostępny jest w cenie 280 zł. Pozdrawiamy"

 

Jeśli ten zestaw rzeczywiście tyle kosztuje to ktoś w CP chyba upadł na łeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ważne pytanie.Jak to jest z tymi darmowymi 6 miesiącami ? obecnie mam do końca umowy 7 miesięcy ale jestem pare dni przed zapłatą rachunku, więc pytanie czy jak już będę miał 6 miesięcy do końca umowy to przysługują mi darmowe miesiące podczas przedłużenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ile kosztuje zestaw antenowy unicable przy przedłużaniu umowy, bo gość, który pytał się o przedłużenie umowy na Premium max i wymianę deka na Evo na facebooku na oficjalnym koncie CP dostał taką odpowiedź: 

,,ten pakiet ma w swoim składzie również kanały eleven. Opłata miesięczna za dekoder wynosi 5 zł. Zestaw z tym konwerterem dostępny jest w cenie 280 zł. Pozdrawiamy"

 

Jeśli ten zestaw rzeczywiście tyle kosztuje to ktoś w CP chyba upadł na łeb.

Jesli chca jeszcze z tym pakietem 5 zl za dekoder to on bedzie tyle samo kosztowal co zwykle Premium+ eleveny czyli 105 zl tyle ze przy zwyklym Premium mozesz eleveny sobie wylaczyc. To ja juz wole sobie zaplacic osobno za PS2 i PS3. Bo po euro i tak tam nic ciekawego nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ważne pytanie.Jak to jest z tymi darmowymi 6 miesiącami ? obecnie mam do końca umowy 7 miesięcy ale jestem pare dni przed zapłatą rachunku, więc pytanie czy jak już będę miał 6 miesięcy do końca umowy to przysługują mi darmowe miesiące podczas przedłużenia ?

 

Dołączę się do tego pytania ;) .. czy Polsat może anulować ostatnie 6 miesięcy umowy, jeśli podpisuje się nową ? Oczywiście chodzi aby dostać gratis 5 miesięczny.

Czy po prostu dopiero można się starać 6 miesięcy przed końcem umowy o podpisanie kolejnej z darmowymi miesiącami, czyli w takim układzie anulują "tylko" 5 miesięcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultanci na infolinii kompletnie oderwani od rzeczywistości.

Zadzwoniłem w innej sprawie ale przy okazji zapytałem o ME2016.

70zł (siedemdziesiąt, nie siedemdziesiąt dziewięć). Kazałem mu to zweryfikować bo powiedziałem, że powołam się na tą rozmowę przy zamawianiu ME2016.

Potwierdził 3 krotnie, że 70zł, a nie 79zł.

Po czym przekonywał do przedłużenia umowy. Z moich Familijny HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD za 59,99zł chciał zrobić to samo + ME2016 ale w abonamencie za 69,99zł na 29 miesięcy.

 

[...]

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem niniejszego wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po to żebyś szanował też czas innych ludzi?

Skoro wiesz kiedy masz czas na rozmowe i wiesz co chcesz uzyskać to lepiej żebyś sam zadzwonił i przedstawił sprawę krótko.

Potem konsultant dzwoni do takiego klienta 5-8 razy a dostaje odpowiedź że on teraz nie ma czasu, umawia się na konkretną godzine i znów.

Szanujcie innych czas, tak jak inni powinni szanować Was(jak i wasz czas).

Serio.

 

Taka praca - polega na wykonywaniu telefonów i naciąganiu ludzi na pakiety, których nie chcą, żeby dostać za to prowizję ;)

 

DUK CP odzywa się bardzo różnie - czasem po tygodniu, czasem po miesiącu - kiedy zatem dzwonić? Nie trafię, bo będzie za wcześnie i co? Stracę swój cenny czas, do tego zmarnuję cenny czas konsultanta, który za stratę tego czasu i tak bierze pieniądze.

 

Każda moja rozmowa z CP to rozmowa krótka, nie ma potrzeby dzwonienia do mnie po 5-8 razy i jeżeli się umawiam na konkretną godzinę, to mam o tej godzinie czas przeznaczony dla konsultanta. Chyba, że konsultant uzna, że rozmowę umówioną np. na 9:30 można przeprowadzić o 10:00 - wtedy sorry - umowa, to umowa...

 

DUK został stworzony po to, żeby "zawracać" odchodzących klientów - i takie dokładnie ma zadanie. Realizuje je poprzez wykonywanie połączeń "do skutku". Po to zatrudnia określoną ilość konsultantów. Gdyby można było załatwić sprawę każdego abonenta szybciej, to konsultantów byłoby odpowiednio mniej. Czyż zatem przeciąganie liny i droczenie się nie jest jednak na rękę komuś, kto potrzebuje pieniędzy i chce pracować jako telemarketer? Bez tego mógłby zasilić grono bezrobotnych. Serio.

 

 

 

Dołączę się do tego pytania ;) .. czy Polsat może anulować ostatnie 6 miesięcy umowy, jeśli podpisuje się nową ? Oczywiście chodzi aby dostać gratis 5 miesięczny.

Czy po prostu dopiero można się starać 6 miesięcy przed końcem umowy o podpisanie kolejnej z darmowymi miesiącami, czyli w takim układzie anulują "tylko" 5 miesięcy ?

 

W przypadku aneksowania umów anulowany jest pozostały do końca okres aneksowanej umowy. Np. masz umowę na 15 miesięcy, po 8 miesiącach trwania umowy wypowiadasz ją zgodnie z końcem okresu podstawowego, dogadujesz się z DUK, czyli teoretycznie pozostało Ci jeszcze 7 miesięcy umowy, ale są one anulowane i wchodzi w życie nowa umowa, na nowych warunkach - np. z kolejnymi 5 miesiącami gratis.

 

 

Konsultanci na infolinii kompletnie oderwani od rzeczywistości.

Zadzwoniłem w innej sprawie ale przy okazji zapytałem o ME2016.

70zł (siedemdziesiąt, nie siedemdziesiąt dziewięć). Kazałem mu to zweryfikować bo powiedziałem, że powołam się na tą rozmowę przy zamawianiu ME2016.

Potwierdził 3 krotnie, że 70zł, a nie 79zł.

Po czym przekonywał do przedłużenia umowy. Z moich Familijny HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD za 59,99zł chciał zrobić to samo + ME2016 ale w abonamencie za 69,99zł na 29 miesięcy.

 

Konsultanci nie są ekspertami w zakresie oferty CP - mają możliwe warianty w komputerze - skoro są one czasem nielogiczne, to jest to wina nie osoby, z którą rozmawiasz, tylko kogoś, kto oferty typowe tworzy oraz wycenia prowizję od sprzedaży tych ofert. Dokładnie tak samo jest w przypadku infolinii każdej dużej firmy - telemarketingiem zajmują się coraz to nowi ludzie - taka jest rotacja. Poza tym w większości przypadków infolinie nie są częścią (działem) firmy macierzystej, lecz funkcję te spełniają centra telemarketingu zajmujące się outsourcingiem takich usług - więc wiedza osób tam pracujących jest ograniczona dokładnie do tego, co widzą przed sobą na ekranie komputera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam pytanie odnośnie przedłużenia umowy i nowych kanałów PS2 oraz PS3HD.

 

Mam FMaxHD + Sport HD.  17 czerwca będę przedłużał umowę na pakiet RODZINNY HD + SPORT HD na 24 miesiące (8 mkiesięcy gratis). I teraz moje pytanie brzmi. Czy przedłużając umowę, ale jednocześnie obniżając abonament będzie przysługiwał mi pakiet PS2HD I PS3 HD bez dodatkowych opłat?

Z góry dziękuję za odpowiedzi?

Edytowane przez james28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według wałkowanych tutaj wariantów - przedłużenie każdej umowy na kolejne 24 miesiące daje darmowy dostęp do tych kanałów, podobnie jak zawarcie umowy na Premium Max na dowolny okres.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultanci nie są ekspertami w zakresie oferty CP - mają możliwe warianty w komputerze - skoro są one czasem nielogiczne, to jest to wina nie osoby, z którą rozmawiasz, tylko kogoś, kto oferty typowe tworzy oraz wycenia prowizję od sprzedaży tych ofert. Dokładnie tak samo jest w przypadku infolinii każdej dużej firmy - telemarketingiem zajmują się coraz to nowi ludzie - taka jest rotacja. Poza tym w większości przypadków infolinie nie są częścią (działem) firmy macierzystej, lecz funkcję te spełniają centra telemarketingu zajmujące się outsourcingiem takich usług - więc wiedza osób tam pracujących jest ograniczona dokładnie do tego, co widzą przed sobą na ekranie komputera.

Ja nie będąc pracownikiem CP wiem lepiej jakie są promocje i ile kosztują dane opcje.

Gdybym zauważył błąd to bym poszedł do supervisora i dopytał skąd się ten błąd wziął i prosił o poprawę abym był wiarygodny patrząc w monitor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wygląda od strony technicznej sprawa infolinii CP, ale w outsourcingowych centrach telemarketingu często jest tak, że dzisiaj sprzedajesz jakąś telewizję, jutro ubezpieczenia a pojutrze zachęcasz do korzystania z usług biura maklerskiego. Na podobnej zasadzie tak naprawdę oferty "swojego" sklepu nie znają sprzedawcy - przecież nie są ekspertami od uprawy roślin, hodowli zwierząt, produkcji chemii gospodarczej, AGD itp. itd. - wiedzę mogą czerpać z ulotek na opakowaniach. Takie życie - chcesz kupić coś dobrego, musisz sam się wcześniej zorientować na rynku - m.in. po to istnieje forum, na którym właśnie dyskutujemy.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według wałkowanych tutaj wariantów - przedłużenie każdej umowy na kolejne 24 miesiące daje darmowy dostęp do tych kanałów, podobnie jak zawarcie umowy na Premium Max na dowolny okres.

Volcan, tylko, że ja pisąłem, że będę przedłużał umowę dopiero 17 czerwca (więc za niespełna miesiąc), i nie wiem czy nie ma jakiegoś ograniczenia czasowego do którego należałoby przedłużyć tą umowę (np do początku ME 10 czerwaca). Może Ktoś jest zorientowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę jeszcze na 28 miesięcy, bo przed paroma tygodniami przedłużyłem i CP mi powiedział, że jak teraz przedłużę umowę na 24 lub 29 miesięcy (okresy umów nie zsumują się) to będę miał Euro za free. Czyli de facto, jak dobrze rozumiem, umowa ulegnie albo przedłużeniu o miesiąc, albo skróceniu o 4 (choć wątpie, aby ten wariant mi umożliwili). Trochę to bez sensu, ale Euro miałbym mieć za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie będziesz miał za free bo defacto wyjdzie cie złotówkę więcej jak dobrze liczę ceny za twój pakiet. Nie opłaca się przedłużać umowy jeśli toś ma długo do końca bo teoretycznie darmowe Euro sprawia, że będziesz musiał płacić więcej a jak wiadomo oferty 15/5 itd  nie są jakieś trudne do wynegocjowania w momencie końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby WSZYSCY zainteresowani EURO odpuścili sobie przedłużanie/wykupowanie tego ZŁODZIEJSKIEGO zestawu PS2 i PS3 to być może CP poszedł by po rozum i obniżył go do rozsądnych kwot.

Ale sytuacja jest podobna jak z PPV - ceny z kosmosu,a ludzie i tak kupują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...