Skocz do zawartości

Prawa do transmisji sportowych


adrian 18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się nie dziwię, że stacje jakoś nie zabijają się o prawa.

Canal+ pakuje w ten produkt coraz więcej kasy, a poziom rozgrywek na przestrzeni lat nie zwiększył się nic a nic. Euro 2012, nowe, nowoczesne stadiony nie przyciągnęły tłumów, bo wielkie obiekty świecą pustkami przez większość sezonu.

Bida z nędzą ta cała Ekstraklasa, jedynie Canal+ stara się jak może robić coś z niczego, ale jak długo jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak nc+ produkuje ekstraklasę od 20 lat. Cala Ekstraklasę zrobili samami , nieraz tylko Orange sport i Polsat i Eurosport i TVP dostawały mecze od nc+ Przez tyle sezonów dawna Canał+ jeździł swoimi kamerami teraz robi Livepark.

MP & Silva robi tak żeby wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy dla klubów i dla siebie. Gdyby nie był sprzedawca Ekstraklasy była by w 3 .

Ekstraklasa. SA nic z tego nie robi bo dało żeby MP & Silva sprzedawało Ekstraklasę.

Jak najwięcej pieniędzy chce MP & Silva dla klubów i dla siebie , dlaczego jest tak ciężko kupić od nich Ekstraklasę. Mają swoje kontrakty z innymi stacjami.

 

Jak Polsat kupił Formula1 to nie będzie mieć tyle kasy na Ekstraklasę. Hipotetyczne pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie jest możliwość, że nigdzie nie będzie ekstraklasy. Bo co w sytuacji jeżeli MP & Silva przeszarżował i przecenił polski rynek a teraz nie będzie chciał do tego dopłacić a nikt się nie ugnie i nie dadzą żądanej kwoty? To w takiej sytuacji będzie przeciąganie liny i gra na zwłokę. NC+ będzie liczyć, że będą woleli sprzedać taniej i stracić mniej niż w ogóle nie sprzedać i stracić wszystko a z kolei MP Silva będzie liczyć, że jak nie sprzedadzą i kibice nie zobaczą 1 kolejki, 2 kolejki to nc+ się ugnie pod naciskiem kibiców i zapłaci wymaganą kwotę. Bo czy teraz MP Silva jest panem i władcą i ma możliwość niesprzedania nikomu w przypadku niesatysfakcjonujących ofert i mają możliwość pozbawienie dostępu do ekstraklasy?

Bo MP Silva może powiedzieć nie damy taniej i koniec a nc+ może powiedzieć nie damy więcej i koniec. I wtedy kicha kompletna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię o przeciąganiu liny, które może być na początku sezonu kiedy każdy będzie liczył, że drugie się ugnie.

I wówczas dodatkowo MP Silva będzie mógł liczyć na renegocjacje z ekstraklasą i możliwość zmniejszenia opłaty bo to by była wielka wizerunkowa wpadka ekstraklasy, że sprzedali firmie i kibice nie mogą oglądać pierwszych kolejek. Tak samo by się im dostało jak wówczas PZPNowi za Sportfive sie dostało. I Bońkowi by się dostało bo to jednak choć formalnie osobna spółka to jednak polska piłka a Boniek chce być świętszy od papieża w opinii publicznej. Kto ma prawa ten ma władze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jest tak ze ekstraklasa ma głęboko w poważaniu jak mp Silva sprzeda te prawa?Oni maja zagwarantowane 150 i tyle, a reszta niech sie martwi posrednik. W MP Silva napewno nie pracują idioci i nie mogą przeciągać przetargu w nieskończonośc, bo zostanie im polsat albo nc plus, bo fox juz teraz miałby trudność a co mówić jakby wygrali przetarg w maju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematem numer 1 są prawa do ekstraklasy ,natomiast chce zauważyć że w tym roku do kupienia jest :

Piłka nożna :

-Primera Division

- Serie A

- Ligue 1

- Liga Europejska

 

Koszykówka :

-NBA

-WNBA

 

Piłka ręczna :

Liga mistrzów piłkarzy i piłkarek ręcznych

 

Hokej :

MŚ w hokeju Elity i dywizji 1 gdzie gra Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info ze wczoraj.

Ekstraklasa, liga hiszpańska, NBA i WNBA i LE od nowego sezonu nie będą w Canal+.

 

Informację potwierdzone. Potwierdzenie przetargu na ekstraklasę 25.03. W tym samym dniu ogłoszenie zakupu ligi hiszpańskiej oraz NBA, WNBA.

 

Puchar Anglii i Puchar Ligi Angielskiej w końcu pojawią się w telewizji. Info oficjalnie tydzień po informacji prasowej n temat ekstraklasy.

 

Do adminów, prosze o zbanowanie mojej osoby jeżeli te informację nie zostaną potwierdzone, nawet jeżeli myliłbym się do jakiejś ligi. Teraz nie macie prawa mnie zbanować. Czekamy do 25.03. Jeżeli coś się zmieni poinformuje Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info ze wczoraj.

Ekstraklasa, liga hiszpańska, NBA i WNBA i LE od nowego sezonu nie będą w Canal+.

 

Informację potwierdzone. Potwierdzenie przetargu na ekstraklasę 25.03. W tym samym dniu ogłoszenie zakupu ligi hiszpańskiej oraz NBA, WNBA.

 

Puchar Anglii i Puchar Ligi Angielskiej w końcu pojawią się w telewizji. Info oficjalnie tydzień po informacji prasowej n temat ekstraklasy.

 

Do adminów, prosze o zbanowanie mojej osoby jeżeli te informację nie zostaną potwierdzone, nawet jeżeli myliłbym się do jakiejś ligi. Teraz nie macie prawa mnie zbanować. Czekamy do 25.03. Jeżeli coś się zmieni poinformuje Was.

Bajkopisarz jak kiedyś z forum nc+ :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematem numer 1 są prawa do ekstraklasy ,natomiast chce zauważyć że w tym roku do kupienia jest :

Hokej :

MŚ w hokeju Elity i dywizji 1 gdzie gra Polska

MŚ Dywizji 1A będą w TVP i to wiadomo od momentu wywalczenia awansu do tych rozgrywek, czyli już ponad roku. TVP ma też prawa do MŚ Elity także na ten rok. Do 1A jest już nawet rozpiska: http://www.hokej.net/pl/za-granica/news ... sport.html + wypowiedź Stanisława Snopka co do kanału otwartego : "Na dzisiaj mamy potwierdzenie z TVP Regionalna (kanał otwarty, dostępny na Multipleksie) pełnych retransmisji wszystkich meczów zespołu polskiego o 23:15 tego samego dnia. Więcej nie udało się wywalczyć, głównie dlatego, że mecze Polaków są o 20:00, czyli w najlepszym dla TVP1 i TVP2 czasie antenowym. Mimo sympatii dla hokeja trudno się spodziewać, że anteny zrezygnują ze swoich najmocniejszych pozycji w prime time, jak filmy czy seriale oglądane przez wielomilionową widownię, aby pokazać hokej…"

 

Nie wiem skąd masz takie rewolucyjne podejście, ale wizjonerów na tym forum nie brakuje :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info ze wczoraj.

Ekstraklasa, liga hiszpańska, NBA i WNBA i LE od nowego sezonu nie będą w Canal+.

 

Informację potwierdzone. Potwierdzenie przetargu na ekstraklasę 25.03. W tym samym dniu ogłoszenie zakupu ligi hiszpańskiej oraz NBA, WNBA.

 

Puchar Anglii i Puchar Ligi Angielskiej w końcu pojawią się w telewizji. Info oficjalnie tydzień po informacji prasowej n temat ekstraklasy.

 

Do adminów, prosze o zbanowanie mojej osoby jeżeli te informację nie zostaną potwierdzone, nawet jeżeli myliłbym się do jakiejś ligi. Teraz nie macie prawa mnie zbanować. Czekamy do 25.03. Jeżeli coś się zmieni poinformuje Was.

Bajkopisarz jak kiedyś z forum nc+ :lol2:

 

O luju! Ale kogos tu pogielo, hahah! Na forum canalplus.pl tez wielu takich bylo :P

 

 

Co do hoku, w mojej opinii i tak transmisja w TVP REGIONALNA/TVP INFO bylby sukcesem. Niestety jak mówi Snopek, TVP1/2 malo mozliwe. I mam nadzieje, ze on to skomentuje, a nie Laskowski czy Szpakowski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie nie chce wierzyc,ale mnie zycie nauczyło pokory. Np na forum Legii w pewnym momencie zaczeli pisac,ze Radovic odejdzie do drugiej ligi chinskiej (nigdzie info nie było).Tez nie mogłem uwierzyc,ze gdzie przed meczem z ajaxem taki numer. A okazało sie to prawda.Takie małe porównanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe Info

Prawa do IO 2018 i 2020 w Europie będzie sprzedawać IMG. To pośrednik o bardzo mocnej pozycji w Polsce, prawa głównie dostępne w Polsacie Co ciekawe pierwszy raz IOC nie sprzedaje praw do Niemiec bezpośrednio tylko poprzez pośrednika. A to moze oznaczać 1 raz bez IO na ARD i ZDF. Proces przetargowy już się zaczął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...