Skocz do zawartości

Prawa do transmisji sportowych


adrian 18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cała liga Cię interesuje i dlatego wybrałeś początkowo Pakiet Comfort?Ciekawe podejście.Ciekawe gdzie by to było w CP.Bo może wymyślą że drogie prawa to nie damy w PS czy PSE bo one są już dostępne w średniej ok.15 zł miesięcznie.@neuron też nie bardzo w to wierzę ale podyskutować różne warianty można od tego jest to forum.@Nitros część z tych praw to kupili już jakiś czas a nie ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a po co mam kupować full i płacić więcej? Ciągle sa jakieś promocje. Raczej na wakacje nie będę tak oglądał to akurat się skończy. Bardziej myślałem o kupnie i zmigrowaniu na wyższy na lepszych warunkach i w sumie juz takie propozycje miałem. Dużo lepsze niz jakbym miał brać poczatkowo jako nowy. Niemniej wstrzymalem się bo nie wiem co wyjdzie z tymi prawami. Powiedzmy Czerstwy, ze ten comfort plus miał być taki testowo-wyjsciowy. A żeby oglądać lige nawet teraz to jest wiele sposobów :-) i comfort plus nie przeszkadza :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstraklasa od nowego sezonu na bank w Cyfrowym Polsacie. Myślę, że prawa będą podzielone z nc+ ale inaczej, niż to było wcześniej. Że Cyfrowy Polsat miał prawa tylko do wybranych meczów.

 

Źródło: własne

Ale to chodzi o to, że prawa będzie miał też FOX Sports i od razu dołączy do oferty Cyfrowego Polsatu, czy chodzi o kanały własne Polsatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w innych ligach jest jakiś osobny pakiet praw do pokazywania ich w internecie? CP wystarczyłby taki właśnie pakiet. Prawa telewizyjne mógłby odpuścić. IPLA jest lub będzie na każdym dekoderze CP więc każdy abonent będzie miał dostęp do Ekstraklasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę wygląda tak nie ma informacji oficjalnej kto wygrał naszą ligę

to są tej chwili tylko gadania i wymysły oparte na żadnych dowodach

co do Fox Sportu mieli profil na facbooku a został usunięty

Proponował bym wstrzymać się z opowiadaniami do ostatecznych wyników

bo stawiam że może być jak w Belgii gdzie ten sam pośrednik sprzedał prawa do 3 stacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli okaże się, że Polsat z najciekawszymi meczami ekstraklasy to pozycja Canal+ nie będzie taka zła. Nadal pozostaną wszystkie najlepsze ligi, ale defacto straca widownię.

 

Ostatnio jakoś wolę oglądać ekstraklasę od ligi angielskiej i wybieram nawet mecze niszowe ale nasze. Zdarzy mi się obejrzeć inną ligę ale to tylko wtedy jak nie gra nasza ekstraklasa, lub jak jest jakiś hit typu barcelona vs Real.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że Anglicy grają co roku jak poza Chelsea do półfinałów nikt nie dochodzi?

0 klubów w LE, 0 w LM.

 

Barca rozjedzie City teraz, Monaco przejdzie Arsenal, jest już po meczu, Chelsea odpadło.

W LE nikogo już nie ma tam.

 

Nie wiem czemu, ale Anglicy ani na Mundialu ani w LM/Le nie potrafią się odnaleźć. Nawet nie wiem czym jest to spowodowane? Przecież w lidze biegają jak głupki od bramki do bramki a przy jakimś klubie z niemiec, francji, Włoch czy broń Boże Hiszpani to gupią się i nie potrafią nic ugrać.

 

Najsilniejsza liga to jest hiszpańska, niemiecka. Angielska tylko na swoim podwórku potrafi grać z przeciętniakami, zaś LE, LE i Mundial, Euro weryfikują piłkarską Anglię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze odnośnie F1. W zeszłym roku sprawa praw do transmisji w Polsce wyjaśniona została w piątek popołudniu czasu polskiego, już w czasie trwania weekendu wyścigowego w Australii. Nie spodziewałbym się, aby w tym roku nastąpiło to wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten artykuł przeczy że ekstraklasa miała by sie znaleźć od przyszłego sezonu w Polsacie bo niby złożyli najmniejszą ofertę ale ich to cały czas nie wyklucza.

Basałają chcą nie wierze przejęcie OS bardzo prawdopodobne ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten cały artykuł moim zdaniem jest bez sensu.Czyste gdybanie i nic więcej.Istotne jest tylko to,że Fox faktycznie złożył ofertę za ekstraklase i to już nie sa bajki.Dla mnie to oni sa faworytami,bo jako jedyni z całej trójki chca wziąźć całość.dziwne,że nc+ chce tylko pakiet 2-4.Ciekawe tylko kto by w takim wypadku kupił pakiety 1-2 i 5-8,bo polsat nie jest tym zainteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemów z umową może być kilka

Mp&silva to wytrawny gracz. Ostatnio zakupili NFL m.in na Polskę, mają ręczną LM. No i F1. F1 aż do 2019. Moim zdaniem chcą ją sprzedać dokładnie na taki okres. Polsat prawdopodobnie chce znów na rok, na co pewnie oni nie chcą się zgodzić. Jedni i drudzy grają na przeczekanie. Wiadomo nie od dziś też, że teraz jest jeszcze opcja RTL. To ostatni rok niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...