Skocz do zawartości

Prawa do transmisji sportowych


adrian 18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous
Witam po dłuższej nie obecności :D

Mam pytania co do grudniowego Pucharu Świta drużyn klubowych, i do Copa America 2011, czy wiadomo już jakie/a stacja pokaże te zawody?

W Polsce Klubowe Mistrzostwa Świata pokażą Orange Sport oraz Orange Sport info. Turniej ten będzie można zobaczyć też w Al Jazerra Sport 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem trochę no i znalazłem, Puchar Azji 2011 w Eurosporcie i Eurosporcie 2 :D

Dla osób, które wolą oglądać piłkarzy w akcji ciekawą ofertę przygotował Eurosport 2 – transmisje z Pucharu Azji 2011 oraz Bundesligi. Od 7 do 29 stycznia w Katarze toczyć się będzie rywalizacja o miano najlepszej piłkarskiej reprezentacji w Azji. Część transmisji z tej imprezy pojawi się także na antenie Eurosportu. Natomiast tylko w drugim kanale Bundesliga (18. – 20. kolejka) oraz 2. Bundesliga (15. – 17. kolejka). Jak zwykle liczyć można na 5 meczów na żywo najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech (+ 1 retransmisja) oraz jedno spotkanie zaplecza Bundesligi.

 

źródło:sport.spam.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turniej będzie transmitowany obszernie przez kanały Al Jazeera Sport te z plusem i te niekodowane, zapewne kilka spotkań pokaże też kanał Al Jazeera Sport Global (w szczególności te z udziałem reprezentacji Kataru). Transmisję będą też na kanałach Dubai Sports i Abu Dhabi Sports. Mecze reprezentacji Iranu na tym turnieju pokaże zapewne kanał Irib 2, a reprezentacji Iraku kanał Al Iraqia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...