Skocz do zawartości

Prawa do transmisji sportowych


adrian 18
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane mecze, w tym te z udziałem polskich klubów, będzie można oglądać w Polsacie otwartym, wszystkie pozostałe będzie można oglądać w Polsat Sport i Polsat Sport Extra. Jeśli stacja dogada się z klubami, będzie mogła także pokazywać mecze rundy wstępnej i przedwstępnej.

 

Więc wszystko zależy od Polsatu i oczekiwań polskich klubów co do wspomnianej transmisji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się wydaje że prawa do 3rundy elm LM ma N,bo gdzieś pisało(chyba sport.pl) że pakiet N jest wzbogacony oto,a skoro 3 runda elm to i polska drużyny też(bo oddzielnie to się nie sprzedaje),

natomiast co do elm. Pucharu Uefa to kluby będą sprzedawać pojedynczo pewnie jak kiedyś(legia pójdzie to tvn,reszta nie wiadomo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy ograniczą się tylko do kanałów polsat , polsat sport , ps extra i ps HD , może dorzucą coś na polsat Play.

Ciekawe też czy będą skróty lub coś w tym stylu na IPLA tak jak było z euro 2008 :)

poczekamy zobaczymy , ale fajnie by było 8)

wydaje mi sie ze tylko te kanały będą transmitować , to są 4 kanaly , nie zapominaj ze mecze sa o 16,17,18,20;15, 20;45, 21;00 i nawet później wiec na żywo można nadać do 12 meczy w 1 dzień uznając to ze transmisja na ps i ps hd będzie sumaryczna zostaje 10 meczy , a ze na Polsacie są tylko mecze polskich klubów zostaje 8 i myślę ze gdzieś 6-8 meczy będzie live

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się wydaje że prawa do 3rundy elm LM ma N,bo gdzieś pisało(chyba sport.pl) że pakiet N jest wzbogacony oto,a skoro 3 runda elm to i polska drużyny też(bo oddzielnie to się nie sprzedaje),

natomiast co do elm. Pucharu Uefa to kluby będą sprzedawać pojedynczo pewnie jak kiedyś(legia pójdzie to tvn,reszta nie wiadomo)

ITI moze pokazac mecze 3 rundy eliminacji tylko i wyłacznie w nSport nie ma innej mozliwości. Prawa do meczy elminacyjnych polskich drużyn ma tylko i wyłącznie TVP, tylko zaznaczam te mecze muszą być na otwartej. Sprzedaje sie pakiet z meczami polskich drużyn, czym zajmuje sie frma Sportfive.

 

Matuke napisał(a):ciekawe czy ograniczą się tylko do kanałów polsat , polsat sport , ps extra i ps HD , może dorzucą coś na polsat Play.Ciekawe też czy będą skróty lub coś w tym stylu na IPLA tak jak było z euro 2008 poczekamy zobaczymy , ale fajnie by było wydaje mi sie ze tylko te kanały będą transmitować , to są 4 kanaly , nie zapominaj ze mecze sa o 16,17,18,20;15, 20;45, 21;00 i nawet później wiec na żywo można nadać do 12 meczy w 1 dzień uznając to ze transmisja na ps i ps hd będzie sumaryczna zostaje 10 meczy , a ze na Polsacie są tylko mecze polskich klubów zostaje 8 i myślę ze gdzieś 6-8 meczy będzie live

jak powiedział poprzednich UEFA ujednolica godziny rozgrywania meczy, dwie pory to 19 i 21 wszystko reguluje strefa czasowa, jesli mecz we wschodneij Europie to o 19, a jesli w środowej, północnej, południowej i zachodniej to 21.

 

Jesli chodzi już mecze to moim zdaniem będzie tak jeden mecz polskiej drużyny na Polsacie, drugi na TV4, trzeciej na Polsacie Sport, i wtedy jeden inny mecz na PS i dwa różne na PSE. PSHD to tylko mecze polskich drużyn i jakis ciekawy inny :) także na PS i PSE zobaczymy 4 mecze z jednej kolejki i premiery zaraz po zakończeniu meczu aktualnie emitowanego w PS i PSE. Co do Polsatu Play wątpie, z tego co wiem program ten nawet nie był brany pod uwagę jeśli szło o całośc LM w Polsacie, a co dopiero jesli chodzi o LE.

 

Jeszcze jedna uwaga w listopadzie, jak trwa jeszcze LE zaczyna się LM siatkarska, wtedy to dopiero bedzie cięzko o relacje na żywo z LE.

Bardzo przydałby sie kanał siatkarski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem gdzieś ze podobno ma jeszcze powstać Polsat football wiec może tam tez będzie mecz na żywo , a jeśli chodzi o istniejące kanały to może być tak : Polsat , Polsat sport i to samo w Hd + Polsat sport extra wiec 4 kanały zaangażowane w transmisje na żywo ale kto wie może powstaną osobne kanały takie jak w n i każdy mecz będzie live ,ale wątpię. wszystkiego się dowiemy , ważne ze prawa są i teraz Polsat może sobie zrobić jak mu się podoba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do konca zorienotwany. Jakie mecze oprócz tych z udzialem polskich zespołów będą w otwartym Polsacie???

Wg. mnie Na dzień dzisiejszy trudno coś powiedzieć, bo nie wiadomo jakie drużyny będą w grupach. Od tego zaś będzie zależeć (bo może się okazać że bedzie jakaś "grupa śmierci" czyli same dobre drużyny = dobry mecz ) czy opłaci się dany mecz pokazać (oczywiście chodzi o reklamę). Będzie ustalony terminarz Polsat bedzie myślał a do tego czasu pozostaje mieć tylko nadzieje że nie tylko polskie drużyny będa w kanale otwartym :smile::smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do konca zorienotwany. Jakie mecze oprócz tych z udzialem polskich zespołów będą w otwartym Polsacie???

Wg. mnie Na dzień dzisiejszy trudno coś powiedzieć, bo nie wiadomo jakie drużyny będą w grupach. Od tego zaś będzie zależeć (bo może się okazać że bedzie jakaś "grupa śmierci" czyli same dobre drużyny = dobry mecz ) czy opłaci się dany mecz pokazać (oczywiście chodzi o reklamę). Będzie ustalony terminarz Polsat bedzie myślał a do tego czasu pozostaje mieć tylko nadzieje że nie tylko polskie drużyny będa w kanale otwartym :smile::smile:

 

Niestety to nie zależy od grup. Na Polsacie otwartym zobaczymy tylko mecze polskich drużyn, a jeśli cos innego tylko najbardziej interesujący półfinał i Finał. Choć może byc taka sytuacja, ze dwa półfinały zostaną rozegrane w środe i czwartek w tygodniu bez LM, to wtedy możliwe jest, ze zobaczymy obydwa. Wszystko zweryfikuje się za miesiąc lub dwa kiedy ustalana będzie ramówka, na wrzesień i paźdzernik, czy jest miejsce na Lige Ueropejska na antenie głównego Polsatu :)

 

Liczę i liczę, nijak nie chce mi wyjśc 205 spotkań :/

Faza grupowa:

W każdej grupie po 6 meczy, czyli 12*6=72

Faza pucharowa:

1/16 mecz i rewanż to 32 mecze

1/8 mecz i rewanż to 16 meczy

1/4 mecz i rewanż to 8 meczy

1/2 mecz i rewanż to 4 mecze

Finał to 1 mecz

-------------------

razem: 133 mecze

 

Ok wyłapałem swój błąd. :brawo:

Jest 12 kolejek grupowych, 6 i 6 rewanzowych.

 

W każdej grupie po 12 meczy, czyli 12*12= 144

aza pucharowa:

1/16 mecz i rewanż to 32 meczeW każdej grupie po 12 meczy, czyli 12*12= 144

aza pucharowa:

1/16 mecz i rewanż to 32 mecze

1/8 mecz i rewanż to 16 meczy

1/4 mecz i rewanż to 8 meczy

1/2 mecz i rewanż to 4 mecze

Finał to 1 mecz \

--------------------------

Co daje 205 meczy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mi jest tylko smutno że jak polski zespół będzie awansował do LM po tak długiej przerwie to szpaka nie usłyszę szkoda wielka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Szykuje się nowa wojna TVP kontra Polsat

Mecze polskiej reprezentacji z TVP do Polsatu?

 

Telewizja Polsat ostro walczy o powiększenie swojej programowej oferty dla piłkarskich kibiców. Niewykluczone, że wkrótce na antenie Polsatu zobaczymy mecze polskiej reprezentacji.

Ze smakowitych kąsków piłkarskich Telewizja

Polsat posiada już prawa

do pokazywania wybranych meczów Ligi Mistrzów oraz transmitowania całej Ligi Europejskiej (głównie na antenie nowego kanału Polsat Futbol). Teraz stacja walczy o kolejne prawa piłkarskie, które do tej pory dostępne były w TVP.

 

Jak nieoficjalnie dowiedział się Przegląd Sportowy, telewizja Polsat zainteresowana jest pokazywaniem na swojej antenie transmisji

meczów towarzyskich z udziałem polskiej reprezentacji, już od stycznia 2010 roku. Według medialnych informacji

, Polsat już robi rozeznanie w sprawie przejęcia pakietu

od TVP wykorzystując słabą sytuację finansową telewizji publicznej oraz odejście Roberta Korzeniowskiego.

 

Gdyby Polsatowi udało zdobyć te prawa, będzie to już kolejny prywatny nadawca pokazujący mecze polskiej reprezentacji. Przypomnijmy, że wyjazdowe mecze piłkarskiej reprezentacji Polski w ramach eliminacji MŚ 2002 pokazywała Wizja Sport.

za:media2

 

No ciekawe czy TVP straci jedno z "głównych " dań sportowych ze swojej anteny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...