Skocz do zawartości

Słaba jakość kanałów Polsat Sport na dekoderze Canal+


matrix266
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z odbiorem programów Polsat Sport Premium PPv a mianowicie pikseluje trochę i słaba jakość. Mam Nc+ w muliturumie i na obu telewizorach jest, to samo. Jest słaba jakość na mierniku w ekodere 30% i ale dziwne, to jest, że na polsat sport premium 1 i2 jest też taka sama a wszystko działa ok. Antene była ustawiana nie tak dawno i niby wszystko jest ok na wszytkich innych kanałach jakość jest przynajmniej 70 procent. Jaka może być przyczyna takiego stanu rzeczy?? Czy trzeba jeszcze doprecyzować antene ale z drugiej strony jeśli na innych jest taka dobra, to nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kurde płace Nce 20zł miesięcznie za udostępnienie tych programów i nikt mnie nie poimformował, że takie cyrki są. Teraz jest wimbledon, to piłki praktycznie nie widać, tak pikseluje. Masz jakieś info, czy to się zmieni?? Przecież nie można dziś brac kasy i udostępniać w ofercie kanałów, których, to jakości się nie może zapewnić.

 

Kurde mamy 21wiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, matrix266 said:

To kurde płace Nce 20zł miesięcznie za udostępnienie tych programów i nikt mnie nie poimformował, że takie cyrki są. Teraz jest wimbledon, to piłki praktycznie nie widać, tak pikseluje. Masz jakieś info, czy to się zmieni?? Przecież nie można dziś brac kasy i udostępniać w ofercie kanałów, których, to jakości się nie może zapewnić.

 

Kurde mamy 21wiek.


Na własnym sprzęcie możesz zmienić parametry na takie gdzie jest lepszy (ale nie wspaniały) obraz (o ile są uprawnienia dla C+). W przypadku sprzętu operatora pozostanie męczenie go, żeby to ogarnęli.

Choć to wygląda na jakiś problem między Polsatem a PC+. Abonenci PB oglądają kanały od dawna z nowych parametrów. Eleveny 4K też dwa osobno nadają [beep]a wie po co.
Taki sam beznadziejny obraz jest w Canal+ Online. Ale i tak tenis mimo wszystko wyglada lepiej niż piłka nożna na tych kanałach ;).

 

 

superhade.jpg

 

Super HD :D.

Swoją drogą jeden kolega wczoraj twierdził, że "kręce aferę" wspominając kolejny raz o tej paskudnej jakości...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kręcisz jakość kto chce ma lepszą w PB  a w C+ wystarczy zmienić parametry ale trzeba mieć własny sprzęt. I tak jest od dawna w C+ więc nie pisz o ile sa uprawnienai bo uprawnienia sa praktycznie od początku nadawnania kanałów na różnych częstotliwościach. Fakt jakość nie jest wspaniała tylko taka sama jak Viaplay którym się zachwycach i notorycznie bronisz😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość jest 3 razy gorsza niż w Viaplay, które nadaje w 5 Mbps z groszami.

I nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek pisał, że tam jest wspaniała jakość.

90% ludzi w PC+ ma sprzęt operatora, więc przestań pisać kocopoły z łaski swojej.

Kolega wyraźnie napisał - płaci 20 zł i dostaje obraz jakości VCD.

Rozumiem, że ma specjalnie kupować moduł i zmieniać umowę, bo operator nie potrafi przez rok podmienić parametrów.

Edytowane przez bgmnt
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiadasz bzdury że jakość jest taka zła np w innym wątku klepiąc to od miesięcy nawet nie wiedząc że w takim PB parametry  podmienione od dawien dawna 

Parametry stare owszem jakość tragiczna ale kto chce może to zmienić. Pomiary w wątku z 1813 czyli jak byk z caid C+ a nie PB.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też ciągle jest brak sygnału na polsatach sport premium nawet przy idealnej pogodzie transponder kiedyś miał 50-60% jakości sygnału teraz ma 40 i ciągle pikseloza albo brak sygnału sprobuje coś zrobić z anteną.
Narazie oglądam online (pozostałe transpondery po 60-70% jakości działają bez problemu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...