Skocz do zawartości

Słaba jakość kanałów Polsat Sport na dekoderze Canal+


matrix266
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fachowiec odwołany 70 procent jakości. Natomiast jak było 35 a teraz ja nie widzę różnicy w obrazie.

Jak dla mnie eleven ,czy canal + zdecydowanie jest lepszy obraz niż na tych polsatach ale to może tylko moje złudzenie.

. Ta trawa jakaś blada jest.

Edytowane przez matrix266
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, matrix266 napisał:

Fachowiec odwołany 70 procent jakości. Natomiast jak było 35 a teraz ja nie widzę różnicy w obrazie.

Jakość sygnału i jakość obrazu to dwie różne rzeczy. Przy obrazie działa korekcja błędów. Obraz albo masz dobry, albo nie i wtedy widać piksele lub obrazu nie ma wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, jsc5 napisał:

Pisałem wczoraj @_Artek_że mam info od gościa od Polsatu że była awaria na tym tp.11117 V 27500.Na szczęście już naprawili i wszystko jest już ok.Miłego oglądania Wimbledonu dla wszystkich !!!!!!

Dzięki, ale obraz z BBC iPlayer-a w 720p, 50fps, 6 Mb/s na 46 calowym Sony wygląda lepiej niż to co oferuje C+ sat. i C+ online dla PSP PPV 3-6. Poza tym w iPlayer BBC udostępnia transmisję live z wszystkich kortów. Do wyboru, do koloru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem nad tym TP. Poziom jakości spada ostatnio do nawet 44% gdzie jeszcze zimą miałem jakość na poziomie 75%, a w duże mrozy nawet 80% (dekoder ultrabox 4K) - nie wiem czemu poziom jakości rósł jak była niższa temperatura. Obstawiałem znowu uszkodzony konwerter inverto black ultra. Jak był upał powyżej 30 stopni poziom jakości strasznie spadał do 44%, po burzy się ochłodziło i nagle 67%. Dlatego w moim przypadku i tak obstawiam konwerter bo na innych tp też jakość spada o 10% w zależności od temperatury otoczenia.

 

Po wizycie fachowca kilka lat temu teraz już sam robię korekty anteny i konwertera tylko wg pasków sygnału i jakości na dekoderze właśnie na tym słabszym TP. Antena 90 cm i najwięcej jakości udało mi się ustawić 75%. W mrozy rosło. W deszczu potrafiło spadać do 65%.

 

Podczas śnieżycy czy niewielkiej burzy obraz potrafił być stabilny nawet przy 20-30% jakości, nie cięło. Przynajmniej na tym dekoderze.

Na innym konwerterze televes tak dużej jakości nie udało mi się ustawić, było max 65%.

Edytowane przez lotus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...