Skocz do zawartości

Problem z działaniem TNK/Smart HD+


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

oj nie wiem czy tak można jak piszesz CSA, ja swoją kartę doładowałem na 2 lata, ale nie wydaje mi się, aby można było zrobić jak piszesz!!!

 

Teraz znalazłem na stronie TnK taki oto zapis:

jeśli zasilisz swoją kartę kwotą w wysokości przekraczającej maksymalną kwotę możliwego doładowania, to Twoją kartę doładujemy maksymalnie na okres 24 miesięcy, a kwota nadpłaty nie będzie rozliczana przy Twoich kolejnych doładowaniach. Na Twój wniosek kwota nadpłaty zostanie Ci zwrócona – w sprawie zwrotu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie możesz doładować na dwa lata, doładowania się sumują, ale nie mogą przekroczyć dwóch lat, jak doładujesz na 1 rok to potem możesz doładować na drugi i w sumie będziesz miał dwa lata ale trzeciego już nie można

 

ja zrobiłem ostatnio coś takiego: kupiłem kartę na 1msc i od razu zapłaciłem doładowanie na 2 lata i mam teraz do kwietnia 2012 aktywne, czyli ponad dwa lata!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepujaca sytuacja:

- TechniSat CI-Modul-Conax

- Telewizor z tunerem dvb-s

- aktywizacja TNK w internecie PRZED podlaczeniem satelity (czytanie instrukcji sie klania)

 

Po podlaczeniu anteny moge ogladac niektore kanaly (tvp 1+2, tvp sport, nsport, disney).

Niestety z paczki TVN mam obraz & glos tylko na "tvn warszawa". Sluchac tez program tvn, ale pojawia sie komunikat "kanal zakodowany" i nic nie widac. Na innych kanalach od tvn nie ma ani glosu, ani obrazu.

 

Wedlug pani konsultantki TNK jest aktywna, bo slysze glos na TVN. Radzi sprawdzic kable :/

 

Czy mial ktos podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizor to panasonic TX-P42GW10.

Czyli myslisz ze z tym modulem (obojetnie co bede robil) TVN'y nie zadzialaja?

 

 

//UPDATE: znalazlem innego "poszkodowanego" ktory ma ten sam sprzet co ja. Poinformowal mnie ze jego modul wlozony do telewizora tez nie pokazuje tvn'ek. Jak sie go jednak wlozy do innych tunerow, to wszystko jest OK :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisałem na PW ksejo ale problem jest mi znany (prawie jak COKowi Polsatu) więc wpiszę tę informację także tutaj.

 

Znam dobrze ten model, to jeden z najlepszych modeli jaki można dostać. W Polsce jest niedostępny w oficjalnej dystrybucji. Ma w środku tuner robiony przez Humaxa. Znakomity tuner, świetnie przełącza kanały. Na pewno nie zadziała z Technisatem. To potwierdzone z forum nachtfalka wszyscy psioczą że żadne Technisaty nie działają z tym sprzętem w 100%. Dotyczy modułów Viacces i Conax.

 

Oddaj ten moduł i wymień na inny, prawdopodobnie Neotion może zadziałać. Bo ktoś mi coś takiego kiedyś mówił. Ale nie daję za to głowy, mów że chciałbyś coś co na pewno zadziała z Humaxem HD. Dowiesz się że nie ma modułów które zadziałają na pewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam problem.

 

Wszystko jest oprucz TVN. Tak jak u ksejo.

JA mam juz 4 modul i powili jestem na wykonczeniu. Mam teraz Alphacrypt Clasic z softem 3.19 ©

Wszystko bez zmian TVN nie dziala a przy Disney CHannel caly czas pyta sie mnie o FSK PIN.

 

Przy module z TEchnisat CX tego niebylo lecialo tak samo jak na AC tylko ze ten jest o polowe tanszy i nie pyta sie mnie o FSK PIN. Co mnie bardzo dziwi jest jednak to ze KArta TNK dziala bez problemu w Tunerze z FUBA ODE 990 Hieschmann itd bez problemu Wszystki kanaly dzialaja tylko umnie nie. Ah jeszcze cos przy module z Mascom "Conax" duialal program TVN CNBC Biznes dziwne nie. Tylko raz byl rozpoznany od tunera raz nie, nie bylo rowniesz mozliwosci aktualizacji software i go od dalem.

 

 

Posiadam ten sam Telewizor co KSEJO Panasonic TX-P50-GW10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nad jednym zastanawiam,

 

czy komuś te moduły działały na jakimkolwiek tunerze HD? Bo już wiem że na Arivie 200 i karcie TeVeCrypt od Technisatu i nie działały TVNy.

 

 

Tak. Dziala razem z Modulem Technicrypt CX na HD Tunerze marki FUBA ODE990 na Hirschmann i jeszcze jakis to byl niewiem jakie modele ale dzialaly wszystkie kanaly razen z TVN.

 

Tuner Fuba wyglada calkiem przyzwoicie mal dosc proste menü obsluga jest super easy i ladnie wszystko wyswietla ma tez wejscie PVR na Twardy Dysk.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

cóż, najlepiej chyba jest korzystać z tych dekoderów, które proponuje TnK, wtedy nie ma z nimi problemu, a z drugiej strony TnK mogła by wystawić na stronie przynajmniej polecane dekodery, bo jeśli ktoś chce jakiś wypasiony dekoder, to mógłby mieć pewność znajdując informacje na stronie TnK, że dany dekoder na pewno będzie chodził dobrze, albo że nie jest zalecany do TnK.

W przyszłości może TnK będzie miało lepsze dekoderki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno wszystkie dekodery Conax działają, ale mało który moduł CAM działa z dostępnymi tunerami HD i telewizorami z DVB-S2.

 

Pewnie za 5 lat dadzą jakieś Opticum HD albo Linboxa HD albo Technisata HD, na razie Linbox F16 i Opticum 7300PVR rządzą i dzielą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale FUBA ODE990 to dekoder który ma Conaxa w standardzie, w nim wystarczy wsadzić kartę do slotu CI, nie potrzeba modułu kupować, poza tym on kosztuje 149 euro, troszkę drogi jak na dekoder bez lanu

 

 

Drogi zalezy dla kogo. Ale wiem ze dziala razem z Technicrypt CX bo byl wsadzany na moich oczach i dzialal.Moim zdaniem nie bedzie zadnych problemow jesli kupi sie Tuner HD z obojetnie jakij ale porzadnej Marki w sklepie prubowalem te karte razem z technikrypt cx i dzialalo na trzech tunerach HD. Tylko u mnie nie dziala grrrrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi ponieważ 149 euro to 600zł a za 450 można mieć Arivę 200 (zły przykład bo na Arivie są problemy z działaniem modułu Technisata ale sama karta TnK działa), poza tym ODE990 nie musi mieć modułu bo wspiera Conaxa, ja wiem że niezależnie do jakiego tunera SD wspierającego Conaxa włożymy moduł to zadziała, tylko pytanie po co wsadzać moduł do tunera do którego wystarczy włożyć samą kartę

 

na jakich tunerach działało i czy sprawdzałeś na Disney Chanel, nSport i TVN? chyba trzeba zrobić jakąś listę, żeby wiedzieć co warto kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem ze z polaryzacji v (tvp1 tvp2 4funTv) mam bardzo słaby odbiór tvp tak z 4.5 db a 4funTv 2.0db i często się zacina !!! A z polaryzacji h odbiór jest bardzo dobry 7.5 db - 8.0 db !! Czym to może być spowodowane ???? mam Technisat S2-CD i talerz 80cm !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja posiadam TNK juz drugi rok mam tuner Golden Interstar 870 xped od jakiegos czsu mam problemz odbiorem polegajacy na wylaczeniu sie karty.Poprostu chodzi nieraz kilka dni bez zaciec a tu rozlancza sie jakby nie bylo karty(zakodowane kanaly)pokazuje brak karty ,po wyjeciu i wlozeniu karty,nieraz trzeba wlozyc dwa trzy razy ,zaskoczy i chodzi kilka dni. Wczesniej tego nie mialem Mam soft teraz z lutego Moze ktos doradzi co to moze byc Prubowalem roznych softow i to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to mi sie dzieje od okolo trzech tygodni na poczatku to co dzien mi wylanczalo nieraz dwa razy dziennie ,zmienialem softy ,listy i bylo to samo od kilku dni jak wgralem soft z lutego tego roku zmienilo sie na tyle ze chodzi dwa trzy dni bezawaryjnie i nagle sie wylaczy.I tak jak pisalem wyciagne karte raz nieraz dwa razy zaskoczy i chodzi znow kilka dni.J a myslalem ze to moze od nich cos robia i sie wylancza ,poczekam jeszcze jak nie ustanie to cos musze zrobic ,jesli by sie uszkodzila karta ale dlaczego ? to bede musial ja wymienic.Ale dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...