Skocz do zawartości

Problem z działaniem TNK/Smart HD+


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jeszcze raz .Doszedlem co bylo z moim Goldenem I. 870 ichce sie podzielic informacja moze sie komus przyda.Otoz to ze wylanczala sie karta bylo to :Po rozebraniu dekodera wszystkie styki do czipa byly ok.laczyly, tylkoz prawej strony jest styk ktory dociska go karta i tu nie bylo dobrego styku podgiolem go karta lepiej dociska i zniknal mi caly problem z wylanczaniem.Przy okazii wypialem kable komponent.Mialem podpiete przez Euro i komponent przez komponent mi odbieralo gorzej niz eurozlacze.Teraz po wypieciu komponetu odbiera mi w RGB lub NTS w zaleznosci jak ustawie duzo lepiej .Takze niepotrzebnie wywalilem 100zl.Pozdrawiam dzieki za rady napewno sie przydaly Bogdan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, zakupiłam zestaw do tnk z dekoderem opticum x10, kartę aktywowałam 2 dni temu przez internet...czekam i czekam i nic... za 4 h minie te 48 h, dzwoniłam do boku powiedzieli, że kartę mam aktywną i że muszę dalej czekać;/ na ekranie pojawia mi się "brak sygnału" lub jeśli wejdę w menu to "oczekiwanie na aktywację...", kartę dekoder odczytuje prawidłowo... czy ta aktywacja u kogoś też tyle trwała? czy może coś jest nie tak z dekoderem? jest ciągle włączony i nie ściągnął tych uprawnień przez tyle czasu;/ Być może to drobnostka, ale jestem zielona w tych sprawach, więc proszę o radę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Przez 2 miesiące nie używałem modułu TechniCrypt z kartę TNK gdzie mam 5 bezpłatnych kanałów.

Dziś ponownie włożyłem moduł.TVN,TVN7,Religia TV wskoczyły po kilku sekundach.Na TVP1 i TVP2 czekam już kilka godzin.Czy jest to możliwe że po tak długim czasie bezczynności karty uprawnienia będą płynąć tak długo?

Wykasowałem nawet TVP1 i TVP2 z listy kanałów i ponownie wyszukałem.Jednak ciągle nie świecą.Jak długo czekać?48 h?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie :)

Mam mały problem ponieważ w te deszcze i wiatry znikły mi kanały TNK i prawie całego Hot Birda. Astra chodzi w tą pogodę na poziomie 50% oraz o dziwo Astra 1D, Badr 26E, 3Sirius 4.8E. Czy te satelity są wiele silniejsze na południu polski od Hot Birda?? Pewnie antena do regulacji?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z TNK na tunerze Opticum 4050cx. Wszystko ładnie i pięknie grało do przedwczoraj. Włączam tv tuner i mała niespodzianka konkretnie nie działają mi kanały tvp sport, discovery, religia tv, a już np. nSport i pozostałe z tej samej częstotliwości (11508) działają. Na tym tunerze po wybraniu kanału na wyświetlaczu widoczny jest numer kanału i świeci zielona dioda światłem ciągłym. Na tych kanałach, które nie odbierają ta dioda mruga, a na tv pojawia się napis kanał zakodowany.

 

Siła i jakość sygnału na nsport: ponad 70%

 

Konwerter typu monoblock na czaszy 80cm. Astra odbiera bez najmniejszych problemów. Ustawienia Diseqc poprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś wie dlaczego wczoraj oraz teraz ponownie około godziny 20 nie działają programy praktycznie wszystkie tvp, tele 5, tv4 itp. Czy to jest spowodowane jakimiś warunkami pogodowymi u nich, bo u mnie pogoda jest w porządku? Macie podobny problem? TVNy działają poprawnie, Disney Channel tak samo. Skąd są nadawane te programy, czy posiadacie jakaś listę, gdzie jaki nadawca nadaje te programy, że podczas pogody nagle siada sygnał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha już wszystko jasne poczytałem inne wątki. Zawsze myślałem, że stacja nadawcza wszystkich platform znajduje się w Psary-Kąty koło Kielc, które należy do TPSA, a tu okazuje się, że każdy nadawca wysyła sygnał ze swojej siedziby na danej ulicy w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...